Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

Šalta, šlapia. Kaip prisiversti ir tulpes pasodinti ??
Lauke darže dar porai liko, gal reikės jau nurauti. Vakar dar didelį pundą krapų prisiskainiojau. Buvo pavasarį ten sėti. Paskui tą plotą nusipurškėme. O rudenį vėl žolės ir pilna krapų.
Laukiu, kol atneš cidonijos vaisių. Virsiu egzotiško skonio uogienę.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Velnikškia brangi ta cidonija ir ne visada dera,kaip rašo.Taip ir nepasisodinau. ax.gif
Sakai porus jau rauti?
Pirmadienį žada šolta,tada sodink.Spirgu pirmadienį girion važžiuoti,bet mama negali.Vienai kažkaip nesmagu. mirksiukas.gif Nebe galiu fb žiūrėti į nuotraukas grybų ir dar grubauja mano vietose. bigsmile.gif Eina sau.MB kaip ir žalią šviesą uždegė? blink.gif Vakar pušų nuvažiavau dar 4 kazlėkai nu tokie gražūs laukia.Iš azarto nusipjauviau taip ir liko krepšyje ne gi kepsiu 4? biggrin.gif biggrin.gif
Kelionėį Rokiškį lukia ,apvažiuoti apylinkių kapus.MB gimtinė,nieko nepadarysi. mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2023 10 27, 22:00)
Šalta, šlapia. Kaip prisiversti ir tulpes pasodinti ??
Lauke darže dar porai liko, gal reikės jau nurauti. Vakar dar didelį pundą krapų prisiskainiojau. Buvo pavasarį ten sėti. Paskui tą plotą nusipurškėme. O rudenį vėl žolės ir pilna krapų.
Laukiu, kol atneš cidonijos vaisių. Virsiu egzotiško skonio uogienę.

aš tai nustebau kad pas mus spalio 26 jau nei senukuose nei maximoje nebuvo svoguneliu pirkti jokiu, negi jau taip visusišpirko arba tiesiog uždare sezona ir išėmėm iš prekybos ? unsure.gif

As dar penktadieni rožes sodinau, persodinau, lelijas, nzn ar čia joms laikas, ne laikas , bet persodinau ir tiek, o jau įauginę tuos svogunus lelijos į viena ranka nepaimsi mirksiukas.gif , viena dar netyčia kastuvu mostelejau verysad.gif, apiberiau cinamonu nu gal nesupus mirksiukas.gif
Atsakyti
Šiandien užsienietė studentė pasipildė nuolatinį ir nuo prekystalio naglai pasiėmė nesumokėjus Bueno Kinder šokoladuką, to neužteko, išeidama įžuliai parodė man tryjų pirštų kombinaciją.
Na ir ką tu jai, būsima medikė, panašu į italę, ot mergos įžulios, vagia atvirai, gi nesivysiu atimti. Seniau apie medicinos studentes buvau kitokios nuomonės, na, bet gyvenimas rodo ką kitką.
Teko sumokėti... , gi nekviesi policijos dėl tiek. Kokia gėda.
Atsakyti
Meri, o kodėl tau už jas gėda? Ir kodėl policijos neiškvietus? Surašytum, kad 2 šokoladus pavogė. Vienas po revizijos tau liktų už stresą. O beje, kodėl tu turi užmokėti už pavogtas prekes ? Turi būti juk kažkoks fondas, į kurį tokie dalykai nurašomi.

Kas čia nutiko su tuo laiko keitimu ? Dabar ryte pramiegu kėlimosi metą, o vakare jau dešimtą merkiasi akys.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Panašiai ir man IK,su kėlimusi. ax.gif Kol įprasime.
Vakar pusė jurginų palikau žemėje.Prisidaugino be proto,4 pusmaišius iškasiau,užteks.
Atsakyti
Aha Merri bloga pas jus pavogto turto apskaita, bent jau būtų 50x50 ...
Man su miegu atvirkščiai 5 ryto keliuosi nors jokio reikalo nera, 20 val jau akiu nepraplėšiu kaip migdo mirksiukas.gif
Atsakyti
aga, pastebėjau, kad italės įžulios, kaip senam žmogui rodyti nepadorius gestus, tipo, nepavysi. Ir dar medicinos studentė. Vyrukai visai kitokie. Su jais jokių problemų.
Tiesiog buvau emociškai priblokšta, vagi, tai vog, bet kam tas seno žmogaus pažeminimas ir dar kokia laiminga šypsenėlė iki ausų ax.gif
Sakau, nenuobodu mano darbe.
Šiandien poilsis, ryt reiks akvariumą iškuopt, nors dar pusė velnio, na, bet paskui nebus jau kada.
Man tai toks laikas labai tinka, nes ypač rytai būna sunkūs. Vakar aplamai blogai jaučiausi, buvo žemas cukrus ir aukštas kraujo spaudimas, vos atidirbau. Dar į autobusą nespėjau, pataikiau ant ilgo tarpo, tai paskum dviem su persėdimu važiavau, vistiek ilgai stotelėje laukiau. Gerai, kad nors namie krokodilas nesikabinėjo ir ramiai ant sofkutės gulėjo. Dar radau ir valgyt pašildyta.
Atsakyti
ai, sužinojau, kad tokias tryjų pirštų kombinacijas siunčia prostitutės, rimti žmonės sakė, kas, kad studentė.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Grįžtame.........
Atsakyti
Oi, prisisvečiavome, pyragų prišveitėme.
Atsakyti