Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Pas mane irgi bazilikai liko,dar kažkiek palikau žalių pomidorų. ax.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

pas mus tikrus baravykus po 15 eur uz 1 kg pardavineja kažin ne per brangu? mirksiukas.gif Tipo visi perpjauti per puse patikrinti
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Man atrodo tokiu metų laiku,normali kaina.Nors Jūsų krašte dabar baravykai dygsta?Vis fb giriasi.Pavydas ima. ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
Mane brolis vos ne kasdien su tais baravykais nervuoja. Paskambina grybaudamas ir eina transliacija... blink.gif

Pagaliau šiandien sutvarkė katilą ir pakūrė. Šilti radiatoriai wub.gif Sėdžiu apsipatenkinusi, jau be striukės namie. O tai dantimis kalenau gal savaitę. Pasikurdavome židinį, bet visas gerumas būdavo antrame aukšte, nes mūsų židinys tokiame hole-laiptinėje per du aukštus. Pas sūnų ateina ortakis, jam kambarys prišyla ir antro aukšto holas. O apačioje tai nebent prieš ugnį pasišildome.

Šiandien kol užsakymus išvežiojau, sutemo. Iš miesto parmyniau jau apie 19 val. Tai su mašinos žibintais pasišviesdama dar šiltnamyje nupjoviau krapus. O bazilikai liko , greičiausiai sušals per naktį. Visa kita nurinkta. Ai, turiu bazilikų acto netoli litro, kaip nors išsiteksiu.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Vilniuje snyguriuoja,pas mus dar ne.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Ar jūs gėlynus prieš žiemą nupjaunate? Seniau pašalindavau, bet dabar kažko susimąsčiau, gal nereik?
Laukiu gražaus oro, dar rožių nepurškiau, turiu bordo skiedinio nupirkus nuo anksčiau.
Mes jau kartą kurėm, buvo per tvanku, man su širdžia bloga.Nepernešu didelės šilumos.
Atariau keturias dienas po dvyliką valandų, ko gero prie akvariumo nelįsiu, lb išvargau nuo tų pirkėjų. Ateina, tai ne tik nusipirkt, bet dar ir kiekvienas nori pabendrauti, o aš tokia,daugiau prie vienišių ir nebendraujanti, jie tai ką, ateina ir išeina, o man lieka tos emocijos. Pvz., vienas pirko kavą, kol ji darėsi, sako, ką tik iš kalėjimo išėjau, penkiolika atsedėjau, žmogų ant keptuvės kepiau blink.gif Dar su tokiu pasimėgavimu nupasakojo.... Aišku, ir panašus į zeką...
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Kažkiek nupjaunu,kažkiek palieku.
Atsakyti
Meri, linksmų frantų ten pas tave pasitaiko.
nenupjaunu nieko. Kai kurie augalai gražūs žiemą apšarmoję. Be to, jų kojas sukritusi lapija pridengia nuo šalčio.
Einu su dukra po vyno taurę padarysime. Atvažiavo ir valgyti padarė.
Kažko labai į miegą traukia jau be vyno. Lyja.
Atsakyti
oje Merri, gal fantazuoja koks bičelis, dėmesio stoka mirksiukas.gif

As nupjaunu beveik viska, gražu, švaru lieka bigsmile.gif išskyrus miskantus, rykštenes, grazu jie ir apsningti,o bijųnus , rudbekijas nu visus kitus daugiamecius stengiosi nupjauti nes kaip taisykle tarp ju prissodinta svoguniniu: kroku, tulpiu ir pan tai pavasarį labai jų daigai laužosi tuos stagarus nepjaunant mirksiukas.gif ir man patinka kai aplinka pasikeičia nuo gausos augalu iki grynumo , švarumo smile.gif, pernai apgenejau ir visas genimas rožes, oi kaip gerai pavasari buvo, aišku ir žiema dekinga , niekas labiau nenušalo nei buvo patrumpinta mirksiukas.gif

turiu darbą ir nzn ka daryt, vienam gelyne uo toliau tuo labiau užvaldo garšva, turbut vienintelis variantas kast viska lauk, išrinkti garšvos šaknis ir atgal? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 23 spalio 2023 - 07:32
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti