Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

Ingridut, su gimtadieniu, linkiu sveikatos, puikios nuotaikos ir daug baravykų 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Ingrida, gražiausio ir laimingiausio tortadienio. Sveikatos ir energijos. birthday.gif cook.gif
Atsakyti
Ingrida, kad turėtum laiko svajonėms, kad netrūktų sveikatos jas pildyt, kad nieks nenervuotų ir žydėk, žydėk 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Oi.oi, koks orelis blink.gif Nu darbai į pabaigą, kopūstai tik likę, šalnas žada, tai reiks gal pomidorus iš šiltnamio nuskint, bent jau , kur palei stogą, dar nemažai yra ir prinokusių, ir žalių.
Atsakyti
Miela Ingrida, su gimtadieniu 4u.gif
Apsileidusi esu, šalnas ir sniegą žada, o pas mane ne tik kopūstai, bet ir dalis burokėlių, ir dalis morkų lauke, net keli moliūgai dar neparvažiavo namo. Apie šiltnamį net baisu pagalvoti, kad nušaldysiu. Pomidorų dar nemažai, prinokusių nenešu namo, nes tuoj muselkos randa, į stiklainius nekišu, nes valgom šviežius, norisi, kad būtų kuo ilgiau. Turiu labai vėlyvų pomidorų Sniegopad, dar nė vienas neprinoko, rožinės spalvos dabar ir kieti, rašo, kad jie iki sausio mėn guli. Pažiūrėsim, kaip gulės, nereikia iki sausio, suvalgysim anksčiau, jei valgomi bus.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Ačiū už sveikinimus mergaitės. 4u.gif
Atsakyti
Kaip jausdama, šiandien susinešiau vazonus namo, kaip davė lietus su ledais ax.gif Dar buvau porą palikus, bet pagailėjau. Dabar visa apsikrovus gėlynais ir laiminga bigsmile.gif
Pas mane tik sanpaulijos sunkiai auga, nesigauna man su jomis, kaip anksčiau, daug vaznios su jomis, o man jau nebe tos jėgos ir norai. Bliamba, kaip nesinori tos žiemos, bjaurių šlapdribų... Vėjas į vitriną, bet dar ne kuriam židinio. Visi apsišiltinę sienas, labai jaučiasi, ne tai, kaip seniau asocialai už sienos gyveno.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
Sveikos

Meri, ko ten jaunos eis, matyt nei alga nei darboo salygos netenkina, o gal ir pati cariine bijo jaunu, nes dabar ant jaunimo nepašūkausi ir jo jo nepasiuntinesi, tuoj kokia darbu sauga iškvies mirksiukas.gif

Mano jurginai dar lauke, išvarte vejai ale vis koks nors žiedelis, dar pasiimerkiu nusiskynus , tik jau galvoju šiltnami išvalyt , nuskinsiu pomidorus į dėžues, tegul pailsi mirksiukas.gif, niekad nelaikau kad ir kokie geri orai bebūtų aš iki lapkričio bigsmile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
Dar nesišildome, tik kartais vakarais židinį užkuria maniškis. Bet šalta jau namie. Be to, visą dieną nusitrepsėjusi, vakare šilumėlės norisi.
Atsakyti
As tai netaupau ant šilumos, pasišildau beveik kasdein, nes paskui išvesta namai ta pati reikia snaudot kol įšildai, dregme įsimeta, vonioj ypač mirksiukas.gif
Atsakyti