Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
Nu neee, lai diedas ilgai gyvena. Vienatvė baisus dalykas ax.gif Nors jis vienas mane pakenčia, kai šiaip niekas su manim neištvertų tongue.gif
Nieko nesiuvau, pakabinau užuolaidas kinietiškai.
Dar ąsotenio nenešu, nors jis šilumąmėgis. Mano mylimukas. Šiemet nelabai džiugino ąsotėliais, nes trąšų buvau davus.
Adeniumai taip ir prabuvo namuose, a.d., kad dar gyvi, viską taip apleidau. Pavasarį būtinai reiks iškelti jų kaudeksą, kol nepradėjo nuo drėgmės pūti.
Sėkmės, merginos 4u.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka


Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
Labas

apskyniau Auksius, pustrecios dezes..Kaikurie jau ant obels puna unsure.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
Obelis Noris buvo tokia sena dviem kamienais, per audrą nulūžo. Tai šiandiem jau apskyniau. Gal ir gerai, obuoliai kaip niekad dideli. Matyt, mažesni griūnant nukrito.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
O pas mugė Laisvės Alėjoje. Nebuvau, tik praeidama pro fontaną,mačiau.
Liepė dirbti ant garbės žodžio, jau per tiek metų žinau carienės žodį, niekad perdirbtų dienų negražino, na gal kam ir pasisekė, bet ne man. Nesulaukiau įsakymo, tai ir leidau kitom pasireikšti ax.gif
Oi nežinau, nežinau, ar sulauksiu tos gegužės, bais jaučiu psichologinį spaudimą iš valdžios pusės, o ir pirkėjai... Kai kurios bobos tokios padliugos rolleyes.gif Vakar viena italė kad prisikabino, kad jai turiu suteikti nuolaidą, nes čipsai pas mus kainuoja brangiau nei parduotuvėje, ir dar su tokiais riksmais... , lyg aš jiems kainas nustatinėju, jau tuoj niekas nestebins blink.gif Sakė, sugryš ir man bus blogai. Na galėjau jai duoti tą dvidešimt centų skirtumą, bet reikalas tas, kad mano pinigai banko kortelėje, o iš kasos imti negaliu, nes ne mano. Paprastai man užsieniečiai palieka kelis centus, o čia... biggrin.gif
Užsisakiau iš Ali šiltų kojinių, leginsus su kailiuku, čia tai ant savo šikynės negausiu smile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti