Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

Sveikos smile.gif
Kas čia tu ta supermama darosi, prastai adminai puslapį prižiur, jei dar perskaityt galima tai parašyt jau niekaip smile.gif

as jau po ketvirtiniu, geras oras pakliuvo taip dar sutapo, kad kartu klasiokes mamą laidojo tos pačios mišios buvo, bet net nepriėjom viena prie kitos kažkaip susimaiše viskas....bažnyčioj nebuvo kaip o paskui tuo labiau, po to kapai ir ant galo taip smagiai ant kiemo visi susirinke draugės sodyboje pasisedejom jaunystę prisiminem mirksiukas.gif , tai va dave dievulis dar gerus orus mirksiukas.gif ,
grybaut dar užsukom į prienu šilą, ale kai vietu nežinom tai tik pavaikštinejom ir kai jau nusivylė smile.gif grybais grįžinejom prie mašinos kelias voveruškas ant keliuko radom mirksiukas.gif , sausa be galo, gal reikia į kokius bruzgynus šlpaynes lyst unsure.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Aš jau po grybų
gerai anksti nuvažiavau,tai prislaupiau pusę krepšio baravykų
paskui desantą išmetė ant tokio miško dar dvi mašinos. bigsmile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
Labas

atsiveziau is Juodkalnijos keturias sakeles oleandro, pasodinau i vazonelius, vienas numiro, trys auga. Dar toki kaktuso bumbula nukritusi paemiau, pasodinau, galvoju gal ne ta puse, sukeiciu, dabar ziuriu, maza augliuka auginasi.Turkiskas oleandras puikiai vazone auga.

Ankstyvu bulviu truputi nusikasiau, kitos dar eilej stovi ax.gif

Baravyku pilni miskai, o musu masina apgedo, beigiai ne visi jungiasi.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Visa Lietuva,išėjo į miškus. bigsmile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
Labas

vakar buvau grybaut su kaimynu. Du kibirai raziausiu baravyku ir raudonokiu. N a dar juoduosius lepsius emiau, kuriu kepure max trys centimetrai.

Tuputi bulviu nusikasiau, grazios. Ant pietu eisiu bulviakasio test.

Gydytoja paskambino, kuriu paeidauciau vaistu ax.gif Pirma mintis, kad snd. ne sestadienis, patikrinu -sestadienis. biggrin.gif
Papildyta:
Labas

vakar buvau grybaut su kaimynu. Du kibirai raziausiu baravyku ir raudonokiu. N a dar juoduosius lepsius emiau, kuriu kepure max trys centimetrai.

Tuputi bulviu nusikasiau, grazios. Ant pietu eisiu bulviakasio test.

Gydytoja paskambino, kuriu paeidauciau vaistu ax.gif Pirma mintis, kad snd. ne sestadienis, patikrinu -sestadienis. biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, ligoniukams sveikatos 4u.gif
Pirkėjai aiškino, kad šią savaitę kažkoks ne koks mėnulis, daugumą pykina ir šiaip negera bigsmile.gif
Manoji carienė apsireiškė, skambino i mano asmeninį mobilų, visaip koliojo ir gązdino, sakė, ar tau sunku padirbti vieną valandą po darbo, o ne dvidešimt minučių, aišku, dykai, tokių, kaip višvalandžių, ji nepažįsta. Sakau, dirbu pagal nustatytą darbo grafiką, tai kaip užsivedė... Dabar jau susiprotėjau, užblokavau carienę... Blyn, sakė, tu čia nedirbsi, iškeldinsiu... Tai dabar kaip ant adatų, laukiu pokyčių. Norėjau vitrinas nuplauti, bet gal jau palieku naujai gaspadinei, ko čia stengtis. Aišku, po tokių gązdinimų pakilo cukrus ir kraujospūdis, iš nervų nežinojau kur dėtis, nei vaistai neveikė. Buvo skaudu, nes aš labai stengiausi. Ar mes kaltos, kad nėra pirkėjų??? Žmonės neturi pinigų. Jau netoli devyniasdešimt metų, matomai, paskutiniai riksmai ir viso pasaulio nekentimas, juk bet kada gali ateiti paskutinioji... Ale gerai išsilaikius, parėkauti turi sveikatos ir dar be lazdelės vaikšto. Vampyrė lygioje vietoje bigsmile.gif
Atsakyti
Meri , negadink sau sveikatos . Jeigu tavo carienė gerokai vyresnė, tai sau piktai pasidžiauk, kad jai didesnė tikimybė greitai užsilenkti, nei tau.
Ir niekur ji tavęs neperkels, nėra tiek jau norinčių šalti tose kioskuose.

Vaje, mergiukai. Buvau grybauti. Nors ir su lazdele sau padėdama, bet bliamba, kaip smagu. wub.gif
Atsakyti
Labas

gryrbavimas man didziulis malonumas wub.gif Vien kiek kilu misku praeini, pusynas....na cia mano miskuose.

Vyras antra diena masinoj begiu iesko, gal ras ax.gif
Atsakyti