Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Butą remontavomės patys,sodyboje statėme,va grindis tik betonavo,stogą laukiu ūkinio pakeisti.Pasidarytume ir patys,tik metai nebe tie. ax.gif Dabar dažau namą. mirksiukas.gif Keisime langus irgi patys.
Atsakyti
Ačiū mergaitės smile.gif, lengvai iškeliavo, kvepavo deguonimi, miegojo tik vis rečiau įkvepdavo verysad.gif, 3 mėn. iki to ant patalo tik pragulejo tai kaip kaimynes 7 metus tai sakyčiau dievulis nedave ilgai vargti, bet kai tik atsigule taip ir silpo kas dien ...

Aha remontu kainos kosmines, tiek su vyru tiek dabar ka tik įveikiu pagal savas jegas pati viska pasidarau, dabar irgi kambari persidažiau mamos, nes reikejo ta funkcine lova nuomuota gražinti

dar turejom po laidotuviu toki nemalonuma, mamą kremavom ir pažadejo laidotuviu namu savininkas atsiusti su rubais, karste nuotrauka, nors tikrai jokios minties nebuvo jos prašyti, tai va tos nuotraukos nebuvo o kadangi žadejo tai visai kirbejo mintis ja gauti...i sms neatsakinejo, o praeita ketvirtadieni buvau nagu pasitvarkyti pas manikiurininke tai lygiai ta pati situacija su jos močiute, pažadejo ir netesejo....esmej sunus jau prieš tai buvo l nepatenkintas o dar kai papsakojau šita situacija jam nutarem parašyti i el. pšata su pretenzija del negautu paslaugu....nu žinokit užvire kraujas, nes tokios neteisybes mankaip buliui raudonas skuduras mirksiukas.gif ir ka per pora min atejo atsiprašymas ir nuotrauka.... Nzn ką jus manot tokioj situacijoje nes atsirado žmoniu kurie ir pasmerkė mane, ko čia tipo draskausi del nuotraukos mirusio žmogaus tipo aplmai neetiška fotografuoti unsure.gif
Atsakyti
Mano galva,visai normalu,reikalauti,ką pažadėjo.Man irgi būtų užviręs kraujas.Teisingai ir padarei. 4u.gif
Atsakyti
tai va man irgi atrodo,pažadėjai tai ir tesek, plius čia dar toks opus dalykas, ne vienas skandalas jau aprašytas kaip ten buna visko....šiaip jei ne tas antras atvejis tuose pačiuose l. namuose buvau jau apsiraminus dėl to
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
IK,dygsta baravykai.Aš jau apsitenkinųsi iš miško. mirksiukas.gif
Atsakyti
Viskas, užzarazijai. Rytoj važiuoju tikrinti, ar teisybę sakai.
Atsakyti
Pas mus net nė vieno šungrybio neradau, šiandien patikrinau tokią vietą, kur visad kažkas būna. Bet tik sekmadienį ir palijo, tai gal dar ankstoka ieškot.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Pavėlavau šiandien prasiėjo dvi moteriškės,kažkiek radau.Bet jau ne kaip vakar. ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti


Labas rytas.vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti