Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

Sveikos ,

o aš mamą palaidojau, ...iškeliavo ant mano rankų tiesiog,
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2023 08 24, 10:19)
Sveikos ,

o aš mamą palaidojau, ...iškeliavo ant mano rankų tiesiog,


Uzuojauta / Apkabinu friends.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2023 08 24, 11:19)
Sveikos ,

o aš mamą palaidojau, ...iškeliavo ant mano rankų tiesiog,

Užuojauta ,Lyžuka.Tikiuosi lengvai?
Atsakyti
Lyžuka, nuoširdžiai užjaučiu. Nieko neoadarysi, mamos palieka mus. Tegul ilsisi ramybėje.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
Lyžuka , užjaučiu dėl mamos... 4u.gif
Mano mama irgi išėjo prieš išskrendant gandrams... Visad apie tą laiką prisimenu jos dainuotą dainą. ... Išėjai išėjai su gandrais, su gandrais ir su lapais žaliais...
Atsakyti
Lyžuka, užjaučiu. 4u.gif Tegul jai būna gera ten, kur iškeliavo.

Kažkaip šiemet vasaros nepajutau. Gal dėl to, kad nelabai ką galėjau dirbti.
Užžėlė viskas, dar braškes reikėtų pasodinti.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Lyžuka, amžiną atilsį tavo mamytei, lai ilsisi ramybėje 4u.gif

Man tai buvo geras, sekantį rytą po laidotuvių, pasivaideno motina, bet tokia aiški, ryški, paskui dar ilgai bijojau...

Mėnesio pabaiga, žmonių gausybė, nervai ištampyti, ai... greičiau jau ta pensija... Parsinešiau ataskaitą, eisiu skaičiuoti ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
Labas

pagal remonto darbu ikainius, butu remontuotojai turetu but milijonieriais. Bet jau sienos isdaztos, dabar laukia grindu klojimas ax.gif

Vyras mestelejo tokia minti, parduot beveik viska, ar net viska ir tvarkytis bei keltis i Kupiski.Metai eina, sveikata geryn neis ax.gif

Meri, kad yu savo noru mozachizmu uzsiimineji, galetum sedet uztarnautam poilsy, kate apsikabinus.
Atsakyti
Sapniau, galima patiems daug ką paremontuoti. Kainos žvėriškos.
Dukra labai pasinešusi "darau savo rankomis" . Kol gyveno pas mus, pati viską savo kambaryje pasidarydavo. Sugalvoja - sienas persidažo. Pasikabina paveikslus, sugręžioja skyles. Pabūna kelias dienas ir nusprendžia, kad spalva negera. Vėl viską nusikabina, skyles užglaisto, naujai nudažo. Pati grindis persialyvuoja.
Dabar sugalvojo sau įsirengti pas mus rūsyje sporto salę. Parvažiuoja ir į rūsį tvarkytis.

Koks tvankumas vakar ir šiandien pavakariais , tikras košmaras. Išeinu rožes apravėti, pagenėti. Pareinu visa savo sultyse.
Atsakyti