Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

Sapniuk,kiba ausys užgultos buvo?Dieve dieve kaip trinktelėjo kelis kartus šalia,net lova suvirpėjo.O juk mes už puskilometrio viena nuo kitos. bigsmile.gif Aš net kėliausi langus uždarinėti,galvojau prilis per tarpą. bigsmile.gif

Jo jo pasijaučiau kaip senais tarybiniais laikais,kai šluodavome parduotuves.Čia Ik,užbizino.Aliejų prisiėmiau,dabar gailiuosi sūrių reikėjo daugiau prigriebti.Na bet kur tau visą parduotuvę sutapinsi mašiniukan? biggrin.gif Užteko 15 maišų malkų sukišau. biggrin.gif Būčiau ir daugiau sugriebė prieky manęs. blink.gif
Palikau nuo spaudimo vaistus kaime,aparatui batareikos nusilpo bute,galva kvadratinė,mb sako čia tau nuo įtampos maximoje. biggrin.gif biggrin.gif O grįžti negalime ,dukra dar su kompanija neišvažiavo. bigsmile.gif
Man mieste negalima gyventi.Vakar Lidle nuo 8,sviesto,kad gauti akcijinio,užsipirkau.Gyvenčiau kaime,ramu būtų. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 06 rugpjūčio 2023 - 10:53
[quote=IngridaB,2023 08 06, 10:51]
Sapniuk,kiba ausys užgultos buvo?Dieve dieve kaip trinktelėjo kelis kartus šalia,net lova suvirpėjo.O juk mes už puskilometrio viena nuo kitos. bigsmile.gif Aš net kėliausi langus uždarinėti,galvojau prilis per tarpą. bigsmile.gif

Na truputi toliau biggrin.gif

taves ikveptas ir maniskis zuvies, surio, farso nupisko, alieaus man, as ji kaip vaistus naudojju. O vaziavo tik desreliu pusryciams.

Kaimyne sake, kad buvo liutis su perkunu ir zaibais. As nuo vaikystes ausi kaldra uzsiklojjju, gal todel neirdejau. Bet langai praverti buvo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sapniukass: 06 rugpjūčio 2023 - 11:40
Nesuprantu, kas darosi su SM. Tai atsakyti neleidžia, tai juodai reklamas meta.
Na, mergikės jūs ir duodate su tomis akcijomis. Ai, apseisiu be jų. Mažiau išleisiu.
Vakar gan normaliai prilijo.
Šiandien džiaugėmės, kad pradžiūvo. Tai ne, atėjo špygos dydžio debesėlis nuo Ukmergės ir vėl varo.
Gerai, ka spėjau prasiskalbti nemažai.

Meri, apsiželdink tą tvorą vynuoge. Nors nauda bus. Arba jei nori kažko žalio - sodink gebenę, ir žiemą žaliuos. Čia tuo atveju, jei tvora aklina, kad pas kaimynus nesulįstų.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
O pas mus vakar nuėjo pro šalį tas debesiukas,nei lašo.Man dar gerai būtų lietaus. ax.gif
Atsakyti
Ar gavote krušos?Kumščio dydžio,suskaldė mašinos stiklą priekinį,stogas duobė ant duobės.Terasos stogą suskaldė keliose vietose.Visi obuoliai,kriaušės ant žemės.Šiltnamius tik iš tolo matau.
https://www.part.lt/...8a351ad6339.jpg
Atsakyti
dar negavom krusos. Vyras skambina, sako nesuprates kas darosi, krusa ir liutis, prizadino is miego. Skambina drauge, vyro masinos stoga sukapojo. Puoliau dengt, ka galiu, net kaiminkai savo agro plionke padeau agurkus uzdengt. Saule sviecia. Pas mus liuti rodo nuo puses dvieju. Ledu gal nebus.

Labas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sapniukass: 07 rugpjūčio 2023 - 11:24
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
Visame miestelyje gyvenimas vyksta ant stogų. Skylių lopymas. Stiklus mašinų langams užsakėme, bus tik po 3 savaičių. Trūkumas.
Atsakyti
Bet kaip apmaudu, gyveni, planuoji, skubi, o ateina škvalas su ledais ir pridaro nuostolių, turi stogą lopyti ir stiklų ieškoti, lyg neturėtum ką veikti. Pas mus nebuvo krušos, bet vėjai siautėjo, man šparaginių pupelių trečdalį išlaužė. Vėlai sėjau, laisčiau, kad sudygtų, dabar tik pradėjo derėti, krūmeliai pilni anksčių, didesnių ir mažyčių, Neatlaikė vėjų, nulūžo prie šaknų. Ir gėles išguldė, sulaužė, ypač jurginus Vaikštau ir bandau jiems šukosenas taisyti ax.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vasarema: 09 rugpjūčio 2023 - 22:02
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti