Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

Oi , mergytės, užuojauta jums. Nėra baisiau, kai tėvams prasideda brandi vaikystė.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas

Ingrida, Lyzuka 4u.gif Oi, kaip as jus suprantu.....

Grybu tema. Mano miskuose jju nera, vakar tikrinom rolleyes.gif

Aurkai siltnamy baigiasi, pomidoru turiu ir turesiu. Bandysiu nieko nedaryt is ju ziemai, tik pavalymui ir isdalinimui.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Užvakar prie IK namų 4 litrai voveraičių.Dar tik dygsta.Jokių kitokių grybų,kelios paliepės ir ūmedės.
Atsakyti
Su tais vaistais, tai jau taip būna. Kartais sublūdiju ir antrą dozę išgeriu tų pačių, paskui galvoju, kaip čia yra, kad vienų pritrūkstų, o kitų lieka blink.gif
Mėnesio pabaiga, kaip visuomet, sudėtinga, pirkėjai nervingi, dejuoja dėl kainų, kaskart esu priversta linksėti, kad ilgiau neužsivestų, nutraukiu kalba apie orą.
Pas mus dar kokią nesąmonę išgalvojo, norint išlipti iš autobuso, turėsim spausti neįgaliųjų mygtuką, visai sublūdo... , nesvarbu, kad atsistoji prie durų ir lauki savo stotelės.
Ši ir kitą mėnesį dirbu viena, porininkę,kaip karštą bulvę, mėto po kioskus, išleidinėja kitas atostogų.paskui gal dar gryš, dviese daugiau laisvų dienų, bet iš tikro man dabar geresnis darbo grafikas, nes laisvi savaitgaliai. Su viena išeigine, nepailsėdavau, ypač, jei reikdavo tvarkyti akvariumą.
Prasideda pilnatis, ir man ir kitiems pablogėjimas. Biski kas, tuoj pradės koliotis, ypač, kai nuvažiuoja transportas, juk negali daugiau laiko skirti apsipirkimui, dar kompas, kaip taisyklė, užlūšta, reik kaskart perkraudinėti, laukia iki paskutinės kapeikos sąskaitoje..., ai...
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas
Vėlyvas rytas pas mane šiandien, Tik antrą valandą atsiguliau, agurkus marinavau, kol apsitvarkiau po to. Gal jau neturėsiu agurkų didesniais kiekias, pradėjo sirgti. Kaip piktžolės auga darže ir gėlyne, košmaras. Reikia garstyčių pasėti česnakų vietoje, nes iki rudens bus piktžolių plantacija. Sausra padarė savo- mano jurginai labiau panašūs į žemaūgius ir žiedai kai kurių smulkesni. Negalėjau jų laistyti pakankamai, o dirva ir dabar pas mus gana sausa.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
Kažkas darosi su šita SM. Kaip sunku parašyti žinutę... Tai neįsikelia, tai langas neatsidaro.

Vasarema, o ko taip anksti agurkai baigiasi blink.gif Taigi pats derėjimas. Šiemet gal jų ne marios, nes klausia pirkėjai. O ir pas mane vėlyvesnio sodinmo gražesni, o pirmo tokie vienu stiebu.

Meri, aprėk ir tu ką nors. sakyk paskui, sory, mane irgi pilnatis veikia. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos

Pagulde mamą į ligoninė gi šlapimas užsilaikė, įsimete kad šlapimo taku infekcija prie to dar ta zarnyna ištyre kt su kontrastu padare, echopskopijas dvi viena del zarnu nepraeinamumo kita nzn del ko, rentgeną , buvo parai i klinkas išvežta tyrimams , dabar vel gražino paskyre dvejis antibiotikus ir vienus tokius kur Žolia buvo užsiminus ....sako jei atlaikys tai atlaikys , pykina ja nuo ju verysad.gif sunkiai valgo unsure.gif bet nors jokio žarnu nepraeinamumo, nekrozees , onkologiju nerado
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 02 rugpjūčio 2023 - 06:33
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Lyžuka. 4u.gif 4u.gif
Man kažkaip ramiau,kai ligoninėje,vis ant akių medikams,jei ką.Manau jau nebe bus mamaitė kaip ankščiau.Vakar aplankiau ligoninėje vaikšto ir užmeta į šoną.Jau miškan nesivešiu? ax.gif
Atsakyti