Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

Vaje , kokios damos tingios. Net kavos neatsikeliate iki vakaro. biggrin.gif

Na, gavote nors truputį lietaus ? Pas mus kaip ant juoko, nė balučių nesusidarė.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Man mažoka ietaus.Kad palytų porą dienų.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
Dienos tokios tingios kad tik ant miego traukia , nusiroviau česnakus ta proga žoliu bile kiek iš darzo išlupau, svogunai kaip raunasi matyt jau ju dienos irgi darze suskaičiuotos smile.gif, gėriuosi piliarožemis nu jau kokio dailumo žiedai grynai kaip seniau mokykloje darydavomes karnavaliui sijonus iš tokio traukto popieriaus wub.gif biggrin.gif ...dingo viena kate tai vakar pavaikščiojau aplinkinemis gatvemis sakau gal kur vargšiuke griovy nutrenkta bet nieko neradau verysad.gif uztat apžiurejau kaip yra susitvarkiusu sodybu krumai , akmenukai anie šypelio, anei lapelio nukritusio nu gažu bet man prie širdies laisvo stiliaus gelynai kai augalu daug ir jie vienas per kita gula mirksiukas.gif

Ingrida kaip mamos savijauta? Ar paskyre kokį gydyma ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 24 liepos 2023 - 09:08
Ačiū Lyžuka.Šiandien grįžo jos gydytoja po atsotogų,vešiu.
Atsakyti
Visų mamukams sveikatos ir jums, mergytės, stiprybės. 4u.gif

Grynas pravalas su piliarožėmis. Pirkausi gofruotas rožines, o pražydo tamsiai bordinės, beveik juodos. blink.gif O mano dalis po pušimis sukišta. galvojau, švies iš tolo. O dabar š.. ant pagaliuko. Pušų šešėliuose mirga marga ir nieko nesimato net iš arti. Ir jau antrą kartą taip. Užpernai buvo miksas, nors turėjo būti baltos. Buvo kelios baltos gofruotos, kelios superinės kreminės ir vėl nemažai tuščiavidurių juodų. Nė sėklų negali susirinkti iš tų gražiųjų, nes vėl bus miksas.

Jau ko nemėgstu - tai akmenimis užmulčiuotų plotų. Ir dar gi įsigudrina kelių spalvų akmenis sukišti bei pušų žievės lopus. Gryna mulčo reklama. ir dar kokia nusususi pušelė įterpta. unsure.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2023 07 24, 15:57)
Visų mamukams sveikatos ir jums, mergytės, stiprybės. 4u.gif

Grynas pravalas su piliarožėmis. Pirkausi gofruotas rožines, o pražydo tamsiai bordinės, beveik juodos. blink.gif  O mano dalis po pušimis sukišta. galvojau, švies iš tolo. O dabar š.. ant pagaliuko. Pušų šešėliuose mirga marga ir nieko nesimato net iš arti. Ir jau antrą kartą taip. Užpernai buvo miksas, nors turėjo būti baltos. Buvo kelios baltos gofruotos, kelios superinės kreminės ir vėl nemažai tuščiavidurių juodų. Nė sėklų negali susirinkti iš tų gražiųjų, nes vėl bus miksas.

Jau ko nemėgstu - tai akmenimis užmulčiuotų plotų. Ir dar gi įsigudrina kelių spalvų akmenis sukišti bei pušų žievės lopus. Gryna mulčo reklama. ir dar kokia nusususi pušelė įterpta. unsure.gif

del spalvu pilnai sutinku iš lenku siunčiausi jas tai pirmo siuntimo visos baltos nors buvo keliu spalvu užsisakiau, šiemet iš keturiu spalvu viena iš karto atejo supuvus kita žydi kaip ir turejo o dar dvieju laukiu pasirodymo mirksiukas.gif

ten kur mačiau nebado akies tie akmenukai viena spalva , hortenzijos baltos, akmenukai balti tai kazkaip tiko, bet visumoje taip, pritariu, akmenukai spalvoti mulčiai tragedija pripila kelias spalvas kelia tada i fb ir rašo oi kaip padirbejau, bet kaip sakoma del skonio draugu nera , manau po metu visi tie akmenukai eis į šiukšliadeze nes susimakaluos, apsineš, ant galo peraugs žole biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 25 liepos 2023 - 07:35
Ingrida ka mamai gyd. sakė? Ar tyrimus, gydyma koki skyrė? Vakar internetu pirkau šio bei to iš camelios vaistines tai paskambino vaistininke tipo paaiškint naudijimą, kokia maloni pakliuvo moteris, daug ka išsiklausinejau apie papildus, jų suderinamumą ir t.t. daug ka paaiškino kurnet nebuvau užsisakius, mačiau dar kad skelbiamas 113 nr dėl konsultaciju gal kuri skambinote juo? mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Lyžuka,man jau protas važiuoja.Tyrimai geriausi,kaip ten Antėjoje daro?Širdis puikiai dirba.Aš įtariu depresiją jai.Kad nerūpi sodas,guli lovoje,musių prisileidųsi ,nieko valgyti nenori,vaistų neišgeria.Viskas jau matau tuoj priežiūros reikės.Dabar skambinėju,kad vaistus išgertų.Iki parduotuvės,nenueina,šiukšlių iki konteinerio.Paskambino sesei vakare nori mineralinio,parduotuvė pereiti per gatvę.Ssesuo sako nueini ir nusiperki ir nuėjo,nusipirko.Rytoj iš venos tyrimas,penktadienį vėl pas gydytoją.Šiandien sakė eis už butą susimokėti.Ar ji čia nori mus šokdinti,sesuo neša maistą.Man bizūną paiimti norisi.Šaukiu išeik į lauką ant suoliuko,ką aš bobutė kokia?Šiukšles išnešti apsirengti reikia,viešpatėliau balinės suknios. unsure.gif Neturiu visai kantrybės.
Atsakyti
bet tai kaip kraujo tyrimai taip gali skirtis verysad.gif
ot paskui klaidina žmones o tie bereikalingais vaistais trūcijasi...

Ingrida labai panašiaii kaip mano mamai buvo kazkada, vaistus pamiršta išgert, pilni kišeniai budavo tablečiu, o kokiuos ir nuo ko pati jau susimaišius buna, dar susigalvojo kad elektros baisu gali užsidegt ir t.t. viska bute atjunge, televizoriu , šaldytuva tik radijos paklausydavo dar, kiek maisto bevesdavau tuoj gi sugesdavo, jei ne kataraktos operacijpos kur reikejo po ju kas kelios valandos lašus lašinti o pati nemokejo, nzn kaip mes ja butume iš to buto iškrapšte blink.gif nes niekaip nenorejo eit kartu gyventi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 26 liepos 2023 - 07:40
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Tai maniškė gal ir nori laikinai važiuoti pas mus.Tik kad pas mus remontai nesibaigiantys. smile.gif Patys gyvename viename kambaryje. ax.gif
Atsakyti