Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Gyvena toks gėris ir pas mus prie prūdo.Pavasarį mačiau. ax.gif Sako gerai,jei gyvena,ramybę neša į namus?Tik lbai netikėti atsiranda,arba mes netikėtai užeiname?
Mūsų dar laukia juodieji.Nors vyšnias apskynėme,dar sodyboje laukia,noksta labai nevienodai. mirksiukas.gif
Atsakyti
Ingrida, o tai juodieji pas tave nebyra? Tokie vėjai ištisai, pimoj eilėj juos skyniau, nes pilna žemė prikritusių.
Atsakyti
QUOTE(liniuxxxxx @ 2023 07 13, 22:57)
Ingrida, o tai juodieji pas tave nebyra? Tokie vėjai ištisai, pimoj eilėj juos skyniau, nes pilna žemė prikritusių.

vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Oi nebyra visai.Tik saldėti pradėjo.Vakar avietes,vyšnias tik sudėjo.Nebe turime rinkinio vyno,užsakiau,kai tik medėja atsiūs,skinsime juoduosius.Šiandien medų imsime.Sodyboje nevienodai noksta vyšnios,kai kurios jau juodos,kai kurios dar visai žalios. ax.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif
Lyžuka, vaistai gali Mamai ir nepadėti. Kai vyresnių žmonių smegenyse vyksta mikroinsultai, visi organai atsipalaiduoja. Mano mamai buvo rimtas insultas , kai ji buvo 82-jų, prieš tai kokį pusmetį jai kartais sutrikdavo atmintis ir ji pati sakė, "matyt, insultas norėjo darytis" su atminties aptemimu ir tam tikrom "nelaimėm". Kai mama buvo ligoninėje po insulto, 9 paras prie jos buvome, prisižiūrėjau, kaip žmonės po insulto atvežami ir kokią vertę turi tame skyriuje bet koks skuduriukas, nes to, ką galėjo duoti ligoninėje (Santariškių), neužtekdavo. Prisimenu tokią tikrai inteligentiškai atrodančią moterį, neseną, ji man sakė "kiek aš turiu patalynės, rankšluoščių, o dabar guliu apsiš..kus", skambinu vaikams, o jie nesupranta, kad man skubu" Mano Mama tuomet salyginai pasveko, gyveno dar 5 metus, pampersų nereikėjo.
Kovojam su koloradais, kitų kenkėjų irgi pilna, reikia nuimti ankstyvus kopūstus, per vieną dieną užpuolė spragės?, lapeliai sukapoti, skverbiasi vis gilyn.
Nežmoniškai sausa...
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
Vaserama, paskaičiau, žiauru. Bet ką daryti, kurie neturi galimybių prisišaukti pagalbos?
Mano vienos pirkėjos kaimynė su infarktu atgulė į ligoninę, liko du nabagai katinėliai. Šėrė juos, o atvažiavęs sūnus surinko ir atidavė prieglaudai. Katinėliai metuose, skaityk šansų mažai, galimai bus migdomi. Dar šunes laiko, o juos..., ai..., žiaurus tas gyvenimas ir mums ir gyvūnams.
Sutvarkiau akvariumą ir nėra jėgų net galvai išsiplauti, o gal greičiau noro, žinau, gėda pelėda..., reiktų ir persidažyti, pagalvoju ir.... blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarema @ 2023 07 14, 12:16)
Labukas 4u.gif
Lyžuka, vaistai gali Mamai ir nepadėti. Kai vyresnių žmonių smegenyse vyksta mikroinsultai, visi organai atsipalaiduoja. Mano mamai buvo rimtas insultas , kai ji buvo 82-jų, prieš tai kokį pusmetį jai kartais sutrikdavo atmintis ir ji pati sakė, "matyt, insultas norėjo darytis" su atminties aptemimu ir tam tikrom "nelaimėm". Kai mama buvo ligoninėje po insulto, 9 paras prie jos buvome, prisižiūrėjau, kaip žmonės po insulto atvežami ir kokią vertę turi tame skyriuje bet koks skuduriukas, nes to, ką galėjo duoti ligoninėje (Santariškių), neužtekdavo. Prisimenu tokią tikrai inteligentiškai atrodančią moterį, neseną, ji man sakė "kiek aš turiu patalynės, rankšluoščių, o dabar guliu apsiš..kus", skambinu vaikams, o jie nesupranta, kad man skubu"  Mano Mama tuomet salyginai pasveko, gyveno dar 5 metus, pampersų nereikėjo.
Kovojam su koloradais, kitų kenkėjų irgi pilna, reikia nuimti ankstyvus kopūstus, per vieną dieną užpuolė spragės?, lapeliai sukapoti, skverbiasi vis gilyn.
Nežmoniškai sausa...

tai zinau verysad.gif, panašu, kad čia taip ir yra, gydytoja irgi sako kad tik sutapimas kad nuo to radirect kaip pradejo viduriuot ir nesustoja, gi žolinis ir jau ne pirma karta ji geria...man dar apmaudu kad ir gydytai visiškai tokiais žmonemis nesidomi, net jaučiu iš balso kai skambinu tokia itampa...tipo ko tu čia trukdai mane
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2023 07 16, 18:01)
Vaserama, paskaičiau, žiauru. Bet ką daryti, kurie neturi galimybių prisišaukti pagalbos?


na jei skirta kazkaip išsikapsto, o jei ne perkelia į slaugą, o ten jau kiek užsibuna....
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Kažkas darosi ir su mano mama.Nepraeina silpnumas savaitę.Nesuprasi kas jai yra.Šiandien gyvai pamatysiu.Nelidžia skambinti gydytojai,kelti triukšmą.
Atsakyti
Ingrida, krauja reiktu pilna padaryt bent jau pradžiai Mamai tavo gal geležies truksta? Nes silpnumas ir nuo to buna mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 17 liepos 2023 - 07:35
QUOTE(vasarema @ 2023 07 14, 12:16)
Labukas 4u.gif
kokią vertę turi tame skyriuje bet koks skuduriukas, nes to, ką galėjo duoti ligoninėje (Santariškių), neužtekdavo.

tai ir aš plešau visokias senesnes paklodes, rankšluoscius gi neužpirksi
Atsakyti