Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

Sveikutės.
Šventėje nebuvau, buvom Druskininkuose. Dukra sakė, kad žmonių daug, bet koncertas neįdomus.
Dzūkijoje grybų , t.y voveraičių matėme tik vienoje vietoje prie kelio parduodant. Šiaip visada nusiperkame važiuodami.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iš Kaimo: 08 liepos 2023 - 14:26
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
sveikos smile.gif


lavanadu prisidžioviau smile.gif, gal išliks šį karta spalva, i tokia prieblanda sukišau, nes kai pernai po pastoge tik sukabinau iš melynos paliko pilka ax.gif

tiesa, gal žinote kodel baltos rožes neišsiskleidžia iki galo žiedas, o runda galiukai žiedlapiu verysad.gif, Aliaska rozė , pirma karta žydi nu pagal nuotraukas rinkausi atrode žiedų grožis wub.gif

dar gal kas žinote kokia nors gera priemonę nuo viduriavimo arba tiesiog išmatų nelaikymo? jokie lopedium nepadeda, granatu žieveliu arbata irgi ne
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 10 liepos 2023 - 09:28
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Ar praėjo Lyžuka viduriavimas?Aš vaikams virdavau morkų sriubytę nuo viduriavimo.
Atsakyti
Nepraėjo ....verdu ir aš lyg vienu metu pagereje buvo, bet dabar vėl ne, gyd aplamai sako ką noret kad tokiu metų dar kazkas laikytųsi...žodziu požiuris toks... doh.gif
Atsakyti
Įkišu savo trigrašį, pas mane buvo šalutinis poveikis nuo metformino, tai labai sutvarkė gerosios bakterijos. Aišku, dabar perėjau prie tivulino. Paklausk vaistinėje gerųjų bakterijų, tikrai ne pablogins.
Atsakyti
Geria Meri jas , gyd sako cia nuo demensijos atsipalaiduoja viskas unsure.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Lyžuka,tai čia mamai?Negasdink.Mano mamaitei panašiai,neatsimena sekmadienio,nei kad sode buvo,nei kad su sese susitikųsi buvo,išsitrynė diena.O pirmadienį atsikelia,kibirą pasistačius prie lovos,pykina,kada pasistatė neatsimena.Vakar vidurius paleido,spaudimas normalus.Greitoji,ką ji pasakys?Dukra šaukia vežti į priimamąjį.O ką ten?Paskysime,kad neatsimena?Sakys,gal prigėrųsi buvo?Aš jau įtariu,gal čia koks mikro insultas buvo?Arba demensijos pradžia?Va ko bijau,jei jau reikės priežiūros,o namie jos tikrai nenulaikysime.Jaučiu ju tuoj šoks agurkų važiuoti rinkti į sodą autobusu. blink.gif
Atsakyti
Taip mama, pradžia lygiai tokia pati budavo su atminties praradimais, tai kaip ji sako raides pamirštu tai vel atsimenu, gyd irgi aiškino kad įvyksta smegenyse mikroinsultai ir užspaudzia kuria kraujagusle, gerdavo pastoviai cavinton ir pramistara tai lyg pageredavo kuriam laikui ir bet veliau vel kas nors nutikdavo o su tuo ir demencija atėjo, lyg kūne dar sveikatos buvo, nakti keliaisi per duris eina žiema pusnuogė...ar kad ir dabar jau lovoj jokiu pampersu neuždesi viska sugeba nusiimt griuvinejo paskutiniu metu daug, sako kaip žaibas trenkia ir nieko neatsimenu tuo momentu, bet čiu die vis laimingai niekas nelužo, o vaikšciot vis silpyn, kojos, rankos dreba kol va dabar visai kilnot turiu tik unsure.gif ir viduriai nelaiko visai, kitoj grupej dar patare viena buda išbandysiu po piet, šeimos gyd iš vis nulis emociju į tokio amžiaus žmogu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 12 liepos 2023 - 08:17
Lyžuka, rožėse bus tripsų.

Peržiūrėjau, nerandu pakelio. Man gydytoja buvo išrašiusi receptinį nuo viduriavimo. Net labai padėjo. bet jis trumpalaikiui sustabdymui.

Jei nevirškinimo pasekmė - Coca cola kažkiek padeda. Ąžuolo žievės arbata.
Atsakyti
Lyžuka, stiprybės ir kantrybės 4u.gif
Ot apturėjau vakar strioko. Visai šalia palei trobą prašliaužė žaltys. Nei aš mačiau tiksliai, nei pažįstu, gal gyvatė. Bet telefone pažiūrėjau, geltonžandis žaltys. Buvom sugavę, tai paleidom. Ale jausmas ne kažką. Ir palindo po trobos pamatais. Nu man visokios nesamonės nutinka. Prieš porą savaičių kapuos nuroviau našlaites, kasiau duobutę sodint gvaizdikėlį, radau kiaušinį. Nu toks lyg vištos, nesusmirdęs, su kevalu. Žodžiu, mistika.
Uogos apskintos, braškes viriau, mums skanu. Serbentai bus dukrai vynui.
Atsakyti