Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Auklei- 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif
Kovoju su piktžolėmis. Galvojau, kad jau apravėjau ir daugiau nereikės, kaip aš klydau, po lietaus darže smulki žolė pasipylė, o bulvėse.... bulvėse gal dar taip nebuvo, bulvienojai nemaži, o piktžolės dar didesnės.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Pas mane vijoklis,tik nuravi,jis dauginasi dvigubai. ax.gif
IK,mojavau mojavau važiuodama,nematei? biggrin.gif Vakare dar vakar buvau mėlynių prie pavėsinės.Aprinkta kažkiek bet sočiai ir didelės vietomis,kai nemažai renkiesi kur didesnės.Užėjau girtuoklių dar plantaciją,jei niekas nenurinks.Turiu vietą Žaliojoje,bet vis kasmet kažkas aplenkia aprenka. bigsmile.gif
Aviečių,jo bus,naujas kirtimas vakar radau apaugęs.Na avietes patinka rinkti,tai ne mėlynes,pačios baisiausios uogos rinkti.Bet kažkur nuo 17 iki 20 4-5 litrai,užteks.Būčiau rinkųsi ir ilgiau,mama pradėjo zyzti sesers šunį išvesti reikia.Lygtais jis iš 6 aukšto išlips?Bet gera miške,tas gailių kvapas. wub.gif
Atsakyti
Labas

Ingrida, aciu uz palaikyma 4u.gif del aukles.

nukapliavau bulves ant kalno, labai amerikanka pasiplus, vvakare al kitas nukopliuosiu.
Atsakyti
Ingrida, tai vakar prasilenkėme ? Tu nuo pavėsinės nusukai į Papojaus kelią ? O aš šunį šalia bėgantį saugojau, tai nesidairiau, vis žiūrėjau, kad jam ant letenų neužvažiuoti.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
Labas

pazadejau vakar anukytei, kad supinsiu jai kasa ir eisim prie kulturos rumu mindauginiu karunos apziuret. Cia pazadejau, jei man bus gera nuotaika. Jei bloga -eisiu bulbu kopliuot. Dama dar miega, oi, jau nebemiega, nes jau girdziu ,,mociuuuuuteee,, Del nuotaikos dar neapsisprendziau. Kasa supinsiu, nes vis kaip beris su plaukais ant akiu vaiksto. Pobjaure as, bet vistiek prie manes ir prie manes.. Toks ir jos brolis buvo, mielu noru visur su manim. Siemet vidurine baige.
Atsakyti
Labas

pazadejau vakar anukytei, kad supinsiu jai kasa ir eisim prie kulturos rumu mindauginiu karunos apziuret. Cia pazadejau, jei man bus gera nuotaika. Jei bloga -eisiu bulbu kopliuot. Dama dar miega, oi, jau nebemiega, nes jau girdziu ,,mociuuuuuteee,, Del nuotaikos dar neapsisprendziau. Kasa supinsiu, nes vis kaip beris su plaukais ant akiu vaiksto. Pobjaure as, bet vistiek prie manes ir prie manes.. Toks ir jos brolis buvo, mielu noru visur su manim. Siemet vidurine baige.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Sapniuk,tai auklėtinė pas Tave ir miega? bigsmile.gif
Atsakyti
Aciu D. NEMIEA, BET JAUCIU MIEgOTU, JEI PASIULyCIAU. diena bunam, vakar sventej buvom tokioj edukacinej, su Subaciaus kapela, lietuviskais skalikais.....Tarp musu su kaimyne trobu gal penki metrai, abieju durys atviros, tai ir girdim viena kita

igrdejau, kad prie mariu labai daug kemperiu, atvaziavo sventei. Koncertuos Mikutavicius, Butkute, lomon joy, dar kas. Uosves liezuvje, kaip visada.

Veliava iskeliau, apie pietus laukiu vyro/

Su svente lithuania.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sapniukass: 06 liepos 2023 - 08:47
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
IK,kaimuke šventė nemaža pas Jus buvo?
Važiavau prie žalio namo pro šalį.Voveraitės dygsta,vakarienei pasirinkau,dar kazlėkiukai po lietaus ir seno dygimo du baravykus radau. mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti