Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Na, aš pro langą grožiuosi rožėmis. Dar kažkiek apeinu, ravėti po truputį pradėjau.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Pas mane šiemet nemažai pirmamečių rožių,tai tik žiūriu koks žiedas išspaustas.Senpsios rožės,jo pats žydėjimas ir lelijų era prasideda. wub.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif
Kokios prabangios Jūsų rožės wub.gif Pas mane tik paprastos, aš ir pavadinimų nebandau prisiminti ax.gif Mažyčių vis gaunu dovanų, tai turiu eilė pasodinusi, jos nelepios, ir amarai gal mažiau puola.
Sapniukas neateina, turėjai jau grįžti, ilsiesi dar?
Šiandien gavome labai stipraus lietaus su ledais. Lyg neiškapojo nieko, tik bulvės kai kur išguldytos. Nesulaužytos, bet atsitiesti nesugebės jau.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Na ačiū dievui krušos negauname.Bet lietaus man mažoka,galėtų būti daugiau. ax.gif
Atsakyti
Vasarema, i Vilniu parskridom sekmadieni apie desimta vakare. Panevezin, kita diena Kupiskin. Darzas per savaite paauges, zoles irgi. Teuputi apravejau, skambina vyras, kad sode bulbose balanda iki pazastu. Nuravejom visa darza, bulbas apvagojom, ten jau gerai. Snd pabaigiau bulbu ravejima Kupisky. Geles.....

Pas kaimyne sveciuojasi anuke is Vilniaus, pirma klase baigus, islepinta paranduke.. Darbo uztenka abiems su kaimyne. Ji jau pirma diena sake, kad jau jai Rokiskis sviecia ax.gif Man mazoji sako, kai as tau atsibosiu ar tu man pasakysi. Sakau, pasaksiu. As nuo senu laiku labai erai sutariu su jos tebais, atvaziuoja, visada pavesinej kartu sedim, atsibuciuojam, arsilebesciuojam....Kaip gimines artimi.
Atsakyti
Oi, palauk, Sapneli. Kai atvažiuos tavo anūkė, irgi galėsi į Rokiškį skambintis biggrin.gif
Kažkur youtubėje yra juokingas filmukas, kai paskambina ir pasako , kad atveža visus tris anūkus. Bobulė stveriasi už širdies, suskrato saują tablečių, paskui greitai prasideda visų katinų-šunų - kanarėlių evakuacija , kilimų vyniojimas, daiktų slėpimas ir rakinimas. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2023 06 30, 14:20)
Oi, palauk, Sapneli. Kai atvažiuos tavo anūkė, irgi galėsi į Rokiškį skambintis  biggrin.gif
Kažkur youtubėje yra juokingas filmukas, kai paskambina ir pasako , kad atveža visus tris anūkus. Bobulė stveriasi už širdies, suskrato saują tablečių, paskui greitai prasideda visų katinų-šunų - kanarėlių evakuacija , kilimų vyniojimas, daiktų slėpimas ir rakinimas. biggrin.gif


tai al as nesusikalbesiu su anukais, tik pirstais ir zenklais. Mano anukai dar kazkur.....
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
Lietaus kad pavarė. Kieme balutės. Nors pramiegojau visą lietų. Kai pradėjo griaudėti , įsitaisiau svečių kambaryje ant sofutės ir taip jaukiai po pleduku nusmigau.
Sūnus išskynė agurkus. Ir darže, ir šiltnamyje. Darže gražūs, o iš šiltnamio pusė kibiro peraugusių.
Nulupau, plonai supjausčiau ir su česnaku bei aštria paprika užmarinavau a la korėjietiškai greitam valgymui.
Ko tai šiemet labai nelaukiu konservavimų. Indaplovė sukvailėjo, nesustodama plauna, tai atjungėme. Bliamba, kai reikės šitiek stiklainių rankomis priplauti.... blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iš Kaimo: 02 liepos 2023 - 18:39
Dirbu kaimynes anukes aukle, ketvirtadali laiko tikrai pas mane prabuna., kai nemiea. sutariam erai, o mociutei tai kaip ziezula, iki asaru privaro. Atrodo zmoeliukas meaujasi ja nervuodama. Dar marti vis man paskambina, tikros padeties suzinot. Ji sako, kad meraite neislepinta. nu, jo.....Nesiinciju, cia ju reikalai.

Labas

ukiskai nulijo, su perkunais.

apsizioplinus i kita tema buvau parasius
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sapniukass: 02 liepos 2023 - 19:47