Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

Iki paparčio žiedo dar toli eiti. Kol kas šliaužiu po kambarį ramentu pasispirdama. Skauda blink.gif blink.gif Gal kaip nors išjudinsiu.
Atsakyti
Ingrida, skridom oro balionu virš Klaipėdos apylinkių. Jau debesų grožis wub.gif
Valgom savas daržoves. Pomidorai šiltnamyje, agurkai lauke uż poros dienų skinami, pekino kopūstai užaugę.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Na bet atrodo kaip iš lėktuvo fotkinta. bigsmile.gif
Žirnius,nei vienos kirmėlaitės,morkas ,agurkus iš šiltnamio savo valgome. ax.gif
Atsakyti
Nu labai geras oras buvo, pakilom į 800m aukštį, virš tokių nuostabių debesų. Tas, kur skraidino, sakė, toks vaizdas retai būna. Šiaip tai žemiau paskui skridom, kitur visai neaukštai virš namų. Labai fainai. Tik nusileidimas toks nešvelnus gavosi, nes plotas ne per didžiausias.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 06 25, 08:14)
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.

Labas

Lagaminai jau sukrauti, 10 val atlaisvina kambarį, be penkiolikos trys išveža į aerouostą. Dvejopi jausmai. Vakar kaimynės marti atsiuntė video su mano katinais, vos ašarų nenubraukiau.
Atsakyti
ojej, kokia drąsa, mane ištiktų panikos priepuolis, nė įlipti į oro baliono kašiką nesugebėčiau, aš vos iškenčiu liftu važiuot ir mažų belangių patalpų ax.gif
Jums įtakon, biski paravėjau, pas mane vien žliugė po krūmais, matyt, pavėsio augalas.
Nauja kaimynė daužė kilimus į mano tvorą, blyn, nukrito apatiniai veidrodžiai, išlaužė viendienes. Nedrysau jai ką sakyti, tokia bailė jau aš... Gerai, kad nesudužo, dar ir prietaringa esu, priedo...
Ryt darban, varysiu šešias dienas paeiliui, porininkė netikėtai anksčiau atostogų išėjo.
Jau atpratau ir kaip čia bus be jos kontrolės blink.gif
Iš Kaimuko,tik perdaug nelakstyk, pasaugok kojeles 4u.gif Jau tiek ištvėrus, gaila būtų. Sveikata brangiausia.
Atsakyti
Mano svajonė palakstyti oro balionu. Bijočiau, bet adrenalinas veža. biggrin.gif
Minu su ramentais po truputį, į vakarą žiauriai skauda. Bet po truputį geryn. Kitą savaitę varysiu ravėti. Paprašysiu nupirkti man antkelius ir klūpom klūpom apeisiu daržą. Jau kaip noriu, net silpna darosi. mano mėgstamiausias užsiėmimas -ravėjimas. Jeigu nekaršta. Išsirenku labai tvarkingai iki smulkiausių žolelių , vos ne su pincetu. Gaunasi ilgai, bet gražiai. biggrin.gif

Pas mus jau prasideda burokėliai, yra kopūstų, šiltnamyje agurkų, salotų. Po kokios savaitės gal ir bulvių vieną kitą rasime. Gal dar palis. Matau, dabar kažkur nuo Liniuko debesį neša.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iš Kaimo: 25 birželio 2023 - 13:43
Aha, palijo kažkiek, parsivežėm iš Mažeikių ir su ledais. Gi maniškis šiandie pirštą susižeidė su staklėm. Važiavom į priimamajį, peršvietė, susiuvo. Truputį kaulą kliuvo, gerai, kad kairės rankos, vidurinis pirštas. Dabar pakels subintuotą pirštą, ir nereik nei žodžių biggrin.gif
IK, nėra nei kiek baimės, labai srabiliai ten jautiesi. Maniškis prieš kažkiek baiminosi, draugė irgi sakė, kad aukščio bijo, bet po skrydžio visai kitaip, dar kartotų.
Atsakyti
ale tai čia visos varles keliauninkes o as sedziu savam darželyje ir rožemis geriuosi mirksiukas.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Lyžuka-kreminės. wub.gif wub.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti