Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

QUOTE(Iš Kaimo @ 2023 06 21, 16:25)
Sapniau, su praėjusiu. 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Oi, Lyžuka, visam kapitaliniam dar kokių 20 000 reikia. Žadu per žiemą susitvarkyti kojas ir dar pusę dantų. Vis tiek šie metai išmesti iš gyvenimo.
Bet kai pagalvoji - pyzt ir numiršti nuo kokio insulto. Visi kapitaliniai kaip į balą biggrin.gif

Gal savaitgalį reikės nusipirkti braškių ir užsišaldyti. Savų vos pavalgymui užtenka.
Šiltnamyje kariaujame su baltasparniais. Prikabinėjome geltonų lentelių, tai dar kažkokių priklydusių musių ir uodų galybė prilipę.

Labas

Ačiū už sveikinimus. Prasidavem šiandien po tokį miestuka, laiptelių laipteliai, karšta be proto, visą vandenį per poras paleidus. Daug grožio pamatem, išsimaudžius laiminga.



IK, kai jau kokia liga, tai nebeaktualu niekas.
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2023 06 21, 19:19)
IK, kai jau kokia liga, tai nebeaktualu niekas.

Geriau apie tokias ligas negalvoti. 4u.gif 4u.gif
Sapniuk,žiūriu sūniukas irgi padovanojo gimtadienio proga kelionę?Kaip mūsų vaikai.Mes dabar išvažiuoujame vaikų dėka. wub.gif wub.gif Kaip paskutinė kelionė,ketvirtadienį vakare paskambino,antradienį išvykstate,kraunatės lagaminus. wub.gif Čia man po gydymo reikėjo atsigauti.
Šiandien mano mažoji ištekėjo. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 06 21, 19:07)
Geriau apie tokias ligas negalvoti. 4u.gif  4u.gif
Sapniuk,žiūriu sūniukas irgi padovanojo gimtadienio proga kelionę?Kaip mūsų vaikai.Mes dabar išvažiuoujame vaikų dėka. wub.gif  wub.gif Kaip paskutinė kelionė,ketvirtadienį vakare paskambino,antradienį išvykstate,kraunatės lagaminus. wub.gif Čia man po gydymo reikėjo atsigauti.
Šiandien mano mažoji ištekėjo. wub.gif

Per Alex gimtadienį tavo dukriukas ištekėjo. Gerai kelionės, galva pailsi nuo visokių reikalų. Kaip mano viena pažįstama sako: nusinulini.

Nupirko abiems, mes jau pasirašęs kad tik man, o kita kažkaip abu susireguliuosim.

O kur jūs keliaujate? Mes ryt šeštą ryte į apzvalgini pažintinį turą isvaziuojam. Grisim tik apie septynias. Turėtų būti puikų, imesiu į FB ataskaita.

Ne mums plėšė gulėti, pora val. Ir viskas.
Atsakyti
Sapniuk, su gimtadieniu 4u.gif Sveikatos, meilės, pinigų ir dar visko, apie ką svajoji. 4u.gif
Ingrida, nuoširdžiausi sveikinimai Tavo dukrytei 4u.gif
Mes taip ir negavome normalaus lietaus. Sekmadienį išpyliau vandenį iš bačkos po lietvamzdžiu ir vis laukiu, kad vėl pripils, bet, deja.
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2023 06 21, 17:25)

Bet kai pagalvoji - pyzt ir numiršti nuo kokio insulto. Visi kapitaliniai kaip į balą biggrin.gif



Bet užtat kokią gražią palaidotų mirksiukas.gif biggrin.gif

QUOTE(IngridaB @ 2023 06 21, 20:07)
Geriau apie tokias ligas negalvoti. 4u.gif  4u.gif
Sapniuk,žiūriu sūniukas irgi padovanojo gimtadienio proga kelionę?Kaip mūsų vaikai.Mes dabar išvažiuoujame vaikų dėka. wub.gif  wub.gif Kaip paskutinė kelionė,ketvirtadienį vakare paskambino,antradienį išvykstate,kraunatės lagaminus. wub.gif Čia man po gydymo reikėjo atsigauti.
Šiandien mano mažoji ištekėjo. wub.gif

Ingrida sveikinimai wub.gif , tai baliuką apturejote ar tos vestuves net ne lt buvo?
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2023 06 21, 23:02)
.

O kur jūs keliaujate? Mes ryt šeštą ryte į apzvalgini pažintinį turą isvaziuojam. Grisim tik apie septynias. Turėtų būti puikų, imesiu į FB ataskaita.

Ne mums plėšė gulėti, pora val. Ir viskas.

vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Mes gi Turkijoje buvom gegužę. mirksiukas.gif Dabar nuo šiltnamio link šiltnamio keliauju.
Vasarema,pas mus irgi sausa.Dabar ryte keli lašai iškrito.Laukiu............ bigsmile.gif
Atsakyti
O pas mus šiandien lietutis su pertraukomis wub.gif
Kažin, jei dabar žydinčias rožes patręščiau? Tręšiau viską anksti pavasarį.
Gelsvė gal dviejų metrų užaugo, vis ruošiuosi patrumpinti, nes schogun rožė užstoja. Bet rankos nekyla. Ai, vakar vieno šliužo pagailėjau, nes buvo su ragiukais ir panašus žurnale Namie ir sode rodytą, tipo gerietis, tuos invazinius naikina bigsmile.gif
Ryt į darbuką, paskui net keturios išeiginės ax.gif
Akis supuliavo, lašinu, bet ne kažką padeda. Kol pateksiu pas šeimos gydytoją siuntimo, paskui kol pas akių eilės sulauksiu... ir taip praeis, o tai siuntimas ant siuntimo gaunasi. Jau dabar dvi savaites reikia laukti, kad nuo diabeto ir hipertenzijos receptus išrašytų nuotoliniu būdu, jei reiktų gyvai, tai dar ilgiau laukčiau unsure.gif Pirkau pilna kaina, gi pertrauka negerai.
Jau po biski juodus serbentus griaužiu bigsmile.gif
Atsakyti
lauke tamsu kaip naktį, pila kaip iš kibiro unsure.gif
Atsakyti
Palijo kažkiek ryte. 5mm. Kadangi anksčiau nemažai apturėjome, tai čia kaip desertui.
Buvau Vilniuje, ten gerokai lijo.
Pagaliau mane paleido nuo grandinės. na, gerai, leido keltis ir eiti. wub.gif wub.gif wub.gif
Koja sugijo , veikia gerai. Po truputį išsijudinsiu. Nekantrauju ravėti. rolleyes.gif

Užsisakiau šeštadieniui 10 kilų braškių. Vyšnių ir trešnių vaikai iš Lenkijos parveš. Lauke jau vienas agurkas žydi. Dar kelios savaitės ir prasidės konservacijos.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Trūksta lietaus. ax.gif
Atsakyti
Liniuk,kur išskrendi?
Atsakyti
Labukas.
IK, nuoširdžiai džiaugiamės, kad Tau jau leido vaikščioti, gal ir paparčio žiedą pavyks rasti unsure.gif .
Aš paparčio žiedo rasti jau nesitikiu, na po vidurnakčio nueisiu pasižiūrėti, o gal biggrin.gif gerai, kad papartis auga už garažo. Bet į vakarą eisiu ieškoti rugiagėlių ir kitokių lauko gėlių, turim Janiną, kaimynę, kažkiek švęsim.
Merii, man irgi tenka akis lašinti, vakare visokios moškės sualergizuoja, tai praplaunu vakare, bet ir rytais atsikeliu aptinusiomis akimis, vėl praplaunu.
Atsakyti