Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Liniuk,betaliuxai?Tu visada anksti užaugini.Arbūzai dar net nežydi,tik melionai.
IK,na palijo?Skaitosi>Tik ant kėdės lauke matau kelis lašiukus. bigsmile.gif
Atsakyti
Labas

vakar su slanga palaistem, ne laso lietaus.

Snd. griztam, cemodana susikraunam ir ryt 7.30 lektuvo sparnu pamojuojam i Juodkalnija. Isvaziuosim pris antra nakties.
Atsakyti
Dulkes nukrapijo.
Atsakyti
Pas mus tai normaliai palijo, su žaibais wub.gif Dar galėtų.
Išeiginiauju, poryt darban ax.gif Bais nėra nuotaikos, nors ir kada ji pas mane buvo rolleyes.gif Už tai pabraškiavau savo gėlyne. Gaila, peržydėjo irisai. Vis žadu pas Klimaitį jų užsipirkti, kartais jis parduoda be pavadinimų pigiai, bet kaip tas batsiuvys be batų, netolies jis čia gyvena...
Baigiau katei iš po papilvės iššukuoti kaltūnus, kai kuriuos teko kirpti, nagus patrumpinau, su žuviokais nėra reikalų, va, gerą daiktą iš kinų užsisakiau, povandeninį led šviestuvą su oro burbulais, turėtų pagyvinti, gėda vaikų prašyt augalų, visus numarinu. Nenoriu, kad iškalbėtų ir taip daug tų neigiamų emocijų aplinkui.
Pas mane dar žieminiai rūbai nesudėti, laimė, kad bent sugebėjau perskalbti, gėda pelėda, na nekyla rankos, nors tu ką, turiu ir vakuminių maišų, laukiu, kad patys sušoktų, ai...
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Sapniuk,gerų įspūdžių,lauksime nuotraukų. 4u.gif
Atsakyti
Garsiai pagalvojau ir jau dukriukas pasidalino akvos augalais iš kur ji nujautė????
Visai kitas vaizdas wub.gif
Bože, ryt poryt nusimato tryliką valandų išsėdėt ant taburėtės su pastrykčiojimais paduot cigaretes, man prasideda panikos ataka su nerviniu vidurių išsivalymu..., negaliu prekiaut stovėdama, kojos ir strėnos atsisako...
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 06 18, 07:43)
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Sapniuk,gerų įspūdžių,lauksime nuotraukų. 4u.gif

Labas ra sau iš plancetes, tai nežinau kaip čia gausis. Jūra šalta, oras geras, iš lovos aukšti kalnai matosi. Pasivaiksciojom, pavalgem, pamiegojom, nes labai mažai miego buvo..

Meri, tu galvoji dukriukas neskaito mūsų temos.
Atsakyti
Meri, o ko tau šokčioti ? Įsigyk tokią vaikišką kėdę, na, kur pasuki aplink ir ji pasikelia. Ir kad būtų ant ratukų. Tai važinėji sau po kioską, iš aukštai ką reikia paduodi.

Pagaliau, pagaliau... Palijo. Virš 30mm t,y 3 kibirai į kvadratinį metrą..Bet tiek sausa žemė buvo, staigiai balos mažėja.
Atsakyti
Man galėtų daugiau palyti. ax.gif
https://www.part.lt/...81e910f3519.jpg
Kraujažolės visosmis spalvomis pasirodė. wub.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka


Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 06 19, 07:28)
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.


Papildyta:
QUOTE(IngridaB @ 2023 06 19, 07:28)
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.

Labas

Šiandien vanduo puikus, maudemes daug. Viešbutyje labai daug prancūzų, net keista. Registratoriai su jais kalba taip, lyg jų antrą kalba būtų prancūzų. Kas nustebino, kad gatvių pavadinimai montenegriski, o apačioje parašyta rusiškai.

Bet kaip mane vakar aerouosto patikroj purtė, du kartus cypiau, liepė batus nusiauti, vėl cypiau. Nuo tada rankos į šonus, kojos į šonus ir pareigūnė nuo galvos iki padų apieskojo, iš abiejų pusių. Jau galvojau į apziuros kambarį vėsus, mintyse - gal triusiku nereiks nusiimti. Praleido, bet nemalonų buvo.
Atsakyti
Geriau prisipažink, ką bandei įsinešti...
Atsakyti