Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

Vasarema, o jie pakepinti minkšti tampa ? Gal bandei šaldyti tik supjaustytus ir paskui kepti ?
Užraugiau 2 l stiklainį eksperimentui. Dar puodas liko. Patikrinau šaldiklį, ten tų pesto dar visokių indelių per akis.
Kas man labai pasiteisino - tai šaldyti svogūnų laiškai. Ir į padažus, ir salotas, ir į kotletus. Litrinis indelis akyse ištirpsta.
Atsakyti
Pas mane dar net nebando joks česnako stiebas lįsti. Gražūs, dideli, šiaudais apkrauti, tai vėliau man sudygsta. Aš juos šaldau gabaliukais supjaustytus, dedu paskui į agurkus , kai marinuoju taip negailint. Bet nevalgom mes jų, tik dėl skonio.Pernai buvau primalusi stiebų, krapų, užšaldžiau, neblogai buvo. Šiaip įmetu ir kur į troškinį tų šaldytų stiebų.
Laistau, laistau, bet sekančią dieną nebesimato.Kiek laiko atima, kanalas jau nuo mano duobelės sausas, greit jau neliks ir man, reiks iš prūdo siurbti, ten irgi ne stebuklas.
Vakar lapė net 2 kartus atėjusi buvo, vis pataikiau pamatyt, nagla labai. Tai sukom lentas prie tinklo apačios, dar antrą kartą tinklą dėjom. Gal kažkaip nesugebės įlįsti.
Atsakyti
IK, taip, česnakų koteliai sumininkštėja kepant, keliom minutėm uždedu keptuvės dangtį, kad pasitroškintų, Šaldytus pjaustytus irgi pakepinu, Mano tėvų namuose vasarą dažnas patiekalas būdavo ant smulkiai supjaustytų lašinukų pakepinti svogūnų laiškai ir kiaušiniai. Labai skanu prie šviežių bulvių. Prisimenu, kiek beprikeptum, nieko nelikdavo. Česnakų koteliai man net skaniau negu svogūnų laiškai, Gaila, kad jie trumpai būna, todėl ir užšaldau
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
Man nepatinka česnako kvapas, labiau auginu del vaiku, jie išsidalina smile.gif, tai kiek esu šaldzius ar kitaip makaliūzinus paskui išmečiau viska. tai dabar nieko nedarau išskabau ir išmetu
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2023 06 13, 06:54)
Man nepatinka česnako kvapas, labiau auginu del vaiku, jie išsidalina smile.gif, tai kiek esu šaldzius ar kitaip makaliūzinus paskui išmečiau viska. tai dabar nieko nedarau išskabau ir išmetu


as irgi ta pati darau su cesnaku ugliais.

Snd. vyras pajungs vandeni is sulnio, tai bus laistymo, su laisttuvu ryta vakara duoduos

Labas
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Aš irgi išmetu ūglius,man terlionė atrodo didelė. ax.gif
Atsakyti
Vasarema, ačiū. Kepti ūgliai super patiko. Pietums sudėjau kepdama vištos kulšeles ant formos dugno taip nemažai, darbulvių skiltelėmis. Vos nesusimušėme. O vakarienei pakepinau su Ghi sviestu ir suverčiau apvirtus briuselio kopūstėlius. Super. wub.gif

Pritryniau tokią nuospaudą ant kelio, kai sulenkus koją ir padėjus ant kėdės, šliauždavau į tualetą. Matyt , įsimetė įnfekcija ir kažkur kyla pūlinys. Vakar ir šiandien dedu sūraus vandens kpmpresus. Rytoj vis tiek pas šeimos gydytoją, tai kartu pas chirurgą užsuksiu, tegul prapjauna, jei kas negerai. Ar antibiotikų išrašo Aišku, jei rasiu jų pirkti.
Atsakyti
Labas vakaras.
IK, kaip sveikata? Ar buvai pas gydytojus?
Pakrapijo lietus, bačkoje po lietvamzdžiu gal ir 10 cm vandens. Bet kiek sraigių išlindo ir jaunų nedidelių šliužų, siaubas, dar tiek nesu mačiusi. Sugedo nuotaika - daržus ravi, laistai, o derliaus galima ir nepamatyti.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Man tai pikčiausia dėl braškių,kiek vargsti su jomis,atskrenda parazitai ir lesa. bigsmile.gif
Atsakyti
Ačiū, Vasarema. Vakar buvau pas reabilitologę, paskyrė masažus. Ketvirtadienį vykstu pas chirurgą, pasakys , ar jau pilnu tempu galiu lakstyti.

Kokios jūs laimingos, lietaus gavote. O aš kas valandą puolu prie kompo pasižiūrėti radarų duomenų.
Atsakyti
Nebuvo ir pas mus lietaus. Programėlę žiūriu, kas valandą keliasi tie lašeliai tolyn. Ai, nesinori galvot net apie derlių...
Sėdim namie antrą savaitę- mašina remonte. Kada nors, kai atvės orai, turim kuponus skrydžiui oro balionu iš Klaipėdos. Maniškis gavo dovanų jubiliejui, dar draugus prišnekinau nusipirkti, kad smagiau būtų biggrin.gif
Kelios dienos ir valgysim kelis savo pomidorus ax.gif Agurkai irgi jau auginasi lauke agurkiukus, jau jau neužtruks. Arbūziukas beveik kumštinukas, greit pučiasi. nors tiek geresnio ax.gif
Atsakyti