Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

vartotojo įkelta nuotrauka


Labas rytas.
Atsakyti
Šeštadieni ir aš peciu užkuriau smile.gif

pradejau irgi vienmetes sodinti, bet kolkas tik patagonine verbena, rutas ir serencius vienus sukaišiojau smile.gif, tulpes dar tokios ant ribos lyg nupjaut per anksti mirksiukas.gif tai ir susilaikau ale praneša +30 irgi blogai bus sodinti neužliesiu....
Atsakyti
O aš plunksnas kedenu. Nusibodo sėdėti apkiautus. Sūnelis pavežė, nuklibenau iki manikiūro. Sėdžiu ir gėriuosi nagais. bigsmile.gif
Pusryčių vaizdelis primena paauglystę ir "Liato s radijiem" , lyg taip ta lenkiška geros muzikėlės laida vadinosi. Kur beeini, VEFą tempiesi. Ar pusryčių lauko virtuvėlėje, ar šieno grėbti...
Atsakyti
Labas vakaras.
Gera buvo laida Lato z radiem, sėdi su VEF-u, renki serbentus ir klausaisi Hotel California, Kolorowe jarmarki, Beata z Albatrosa...net dabar paleidau pasiklausyti pastarąją, liūdna pasidarė...
Poryt esu užsirašiusi pas kirpėją, o su manikiūru galiu grožio konkurse dalyvauti - kabutėse - lyg ir su pirštinėmis stengiuosi ravėti, bet rankos baisios, nesugebu saugoti.
Atsakyti
as net neesu tokios stoties girdejus smile.gif, užtat daznai per tel lauke pasileidziu Radio dacia tongue.gif mano skonio dainos smile.gif, manikiurus darausi pastoviai, kazkaip dabar technologijos pasikeite kad kur nori tuos nagus kišk biggrin.gif lakai išlieka, aišku stengiuosi su pirštinemis ravet bet gi vistiek ati pribyra tai praplyšta mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Trumpi nagai ir tiek.
Iš pavasario dar dirbu su pirštinėmis,paskui jau nebe moku.Lengviau be pirštinių. ax.gif
Atsakyti
Sveikos damutės 4u.gif biggrin.gif
Nedarau manikiūrų salonuose, net pati apsikerpu, o kažkada gyvenau kitaip, bet gyvenimas mestelėjo ir į kitą barikadų pusę. Matyt, reikia visaip pagyventi.
Taip džiaugiuosi, dauguma turginių vikdalgių pražydo, o jau buvau pernai baisiai susirūpinusi, net laukinis geltonas pasireiškė bigsmile.gif
Padėjo akvariumui ultravioletinis filtras iš kiniečių, jau vanduo skaidrus ir ne baltas. Dar galvoju oro pompą iš jų užsakyti, mano silpna, o norisi akiai burbulų. Jei turi daiktą, tai ir juo džiaugtis reikia, investuoti. Vienaip ar kitaip iš jų pirkti pigiau gaunasi, tik, kad ilgai reikia laukti prekės.
Šiemet ir tamsiai bordo bijųnas dviem žiedais pradžiugino, dar kitas naujokas yra kitoje namo pusėje. Aplamai šiemet bijūnams oras labai tinka biggrin.gif
Atsakyti
Jėzusmarija, ar ravi be pirštinių , Ingrida ? Kaip rankos atrodys, kaip Vingių Katrės...Pas mane pirštinių visi pakampiai, malkinė, šiltnamis, palangės, laiptai , jau nekalbant , kad pilnos kišenės visų striukių bei džemperių.
Šiandien atvyko dukriukė, sutvarkėme mano pavasarinius jovalus, išsodino į lauko vazonus mandeviles. Buvau toli toli nukišusi ir nemačiau, kad jau žydi.
Bijūnai tik keli dar atokaitoje žydi. Šiandien prasiskleidė Coral Charm, labai laukiu Laura desert, šiemet pirmą kartą. Dar kažkoks labai tamsus laukia eilės, tingiu ieškoti pavadinimo.
Atsakyti
mano krapinis ir vaistiniai jau peržydejo dabar kazkuris iš koral skleidziasi o kiti tik pumpurus spalvina, priskyniau vaikams tu pumpuru besispalvinanciu, kazin išsiskleis?
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka


Labas rytas.
Pilna tų pirštinių.Turiu pajausti piktžolę. bigsmile.gif Ir kur aš einu,į parduotuvę?Kas mano tas rankas mato? mirksiukas.gif
Skleidžiasi mano ružavas.Kiti dar laukia iš tų purpurinių.
Išsiskleis bijūnai,kasd jie greitai ir byra.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka


Labas rytas.
Atsakyti
Ar čia man senatvė, kad nėra per šilta ? Ar kad kieme beveik nebūnu.
Pernai prie +28 jau jungėme kondicionierių.
Atsakyti