Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

Gavote lietaus? bigsmile.gif Mieste smagiai bent tiek.Kažin kaime gavo?
Atsakyti
Kur čia gausi. Dukra atsiuntė vaizdelį iš Šiaulių, smarkiai, bet trumpai. Aš nusiunčiau nuotrauką, kaip su šlanga lėtai, bet tikslliai biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Pas mus bent miesto centre ir mano kaimuke, kaip su kunigo krapyla, o gaila. Va, skaitau, šalna šiąnakt galimai bus.
Pagaliau atvažiavo vandens sterilizatorius akvai, o kompresines kojines iš alie????
Dairausi sau laikrodžio su cukraus kraujyje matavimo funkcija, skauda kaskart badytis matuojantis, o aš skausmui labai nepakanti.
Pagaliau katei sąvėlas iš po papilvės iškarpiau, rankas iki alkūnių kraujais paleido, kaip nesidavė.
Buksmedį lapgraužys ėda, laukiu vyro pensijos, teks važiuoti iki stoties turgaus, gal actara padės ar ką Žalioj stotelėje parduos.
Ubagynė gryna, jau traukiu savo jubiliejinius ilgai rinktus eurus iš slėptuvės, ant maisto, gėda pelėda... Kaip gyvensiu pensijoje, jei dabar neišgyvenu??? Katė išlaikoma iš jubiliejinių, ką daryt, be jos, negaliu. Tikiuos, tai praeis ax.gif
Atsakyti
Niu pasijungiau tą kinišką stebuklą, tikiuos, kad pasiteisins wub.gif Čia tai kainuotų ohoho. Gaila, nesimato, šviečia ar ne ta ultravioletinė lempa, ale su bangomis vanduo juda. Mažieji skaliarai srovės neįveikia, tik didysis biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka


Labas rytas.
Atsakyti
Meri, kaip nors išgyvensi. Jeigu pensiją paskaičiuos iš gerai uždirbamų metų.
Nuo buksmedinio ugniuko tik Actara. Jei nerasi - vet vaistinėje yra Agita milteliai, jų reikia 2,5 karto daugiau , bet 100 g kainuoja gal 13 eyrų. Mačiau, ir Žalia stotelė jais prekiauja.

Penktadienį visą pusdienį sugaišau su telefonu naguose. Šeimos vyrus nusiunčiau sudeklaruoti pasėlius, tai visiems streso buvo. Skambučiai pylėsi kas kelios minutės.

Taip gražiai po langu žydi du krūmai rododendrų. Nuvairuoju į vonią, atsidarau langą, pasikabinu ant palangės ir grožiuosi.
Dar liko 3-4 savaitės subinės auginimo ir galėsiu vaikščioti. wub.gif
Atsakyti
Aš irgi grožiuosi pavasario žiedais. Alyvos iš Latvijos pirktos nuostabios. Pinavijos iš Žolios gražiai žydi. Tulpės jau kaip ir baigė savo grožį, rododendrai skleidžias. Neskinu žiedų, man gaila. Trumpai nuskintos laikosi, geriau tegul lauke būna.
Mes jau mėnesio pradžioj deklaravom. Visus pakanalius, kraštovaizdžio elementus jau šiemet rodėm.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka


Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(liniuxxxxx @ 2023 05 27, 21:26)
Aš irgi grožiuosi pavasario žiedais. Alyvos iš Latvijos pirktos nuostabios. Pinavijos iš Žolios gražiai žydi. Tulpės jau kaip ir baigė savo grožį, rododendrai skleidžias. Neskinu žiedų, man gaila. Trumpai nuskintos laikosi, geriau tegul lauke būna.
Mes jau mėnesio pradžioj deklaravom. Visus pakanalius, kraštovaizdžio elementus jau šiemet rodėm.

O pas mane dar miega, net nežada žydėt biggrin.gif Ir alyvos labai retais trumpais žiedais šiemet-gal nušalo? unsure.gif Tos tamsiai violetinės net nežydi dar mastau.gif Tik barbarisas kvepia per visą kiemą ir baltosios rožytės pradeda skleistis wub.gif
Atsakyti
Liniukai, gal tu bijūnus dengi, kad taip anksti žydi ? Pas mane tik tas krapiniais lapais nužydėjo, ruošiasi žydėti Bartzela ir ankstyvieji žoliniai. Ai, dar krūminis gal žydi, nematau pro langą.

Užpernai iš čekų pirkti bijūnai šiemet turės jau po vieną kitą žiedą. Suskaičiavau ; turiu 34 krūmelius. Bus kokios 28-30 veislių.

O alyva viena, atrodo Rustica, visai nudžiūvo Liko kelios atžalos, lapai susiraitę. Liepiau lauk išrauti , nes dar vieną tos pačios veislės turiu prie sandėlio.
Atsakyti
Jau ir spaudoj rašė apie nuostabias latviškas alyvas bigsmile.gif
Aš dar be rododendro.
Pas mane abejose pusėse žydi skirtingi auskarėlių krūmeliai, dekoratyvinės rugiagėlės, kažkokia šliaužianti iš v raidės mėlynai, na dar braškės,pernai mažai buvo, gal šiemet pasireikš.
Nusimato trys dienos po tryliką valandų atsedėt, kur dar ataskaitos už visą mėnesį, porininkei sekasi, jau trečias mėnuo u-baigimui man, o dar kur perkainavimai rolleyes.gif
Vyras sakė, kad jam iš paskutinių penkių metų ėmė vidurkį pensijai. Tai man šuduks laukia. Na kad tik griaučius mažiau skaudėtų, dabar jau ir naktimis kankinuos. Kartais jau taip norisi viską užbaigt, bet nenoriu skaudinti tų, kuriems rupiu ir bent morališkai mane palaiko.
Trys dienos išeiginių ir nė velnio nepailsėjau, atvirkščiai, visa suvargus ir pikta. Tai kur teisybė?? Nekreipkit į mane dėmesio, ai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Merii: 28 gegužės 2023 - 12:35