Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

QUOTE(Iš Kaimo @ 2023 05 17, 17:30)
Meri, dabar galėsi skanius sumuštinius gamintis. 4u.gif

tosteris superinis, net bulkutes galima pasišildyti ir užšaldytą duoną.
Vyrui piniginę su banko kortele ir pasu prekybcentryje ištraukė, o pirmadienį pensija, sakau, dar reikėjo piną kartu nešiotis, kaip sunervino. Visai neplanavau savo jubiliejinius kratyti, aina kaku, tas jo žioplumas žudantis. Pinigų ne daug, bet paskutiniai, o dar ta pensija..., bože, ir kodėl man taip nesiseka, niekaip iš skurdo neišlipu. Matyt, kad kažkas stipriai keikia, nes taip paprastai neįmanoma būti, ale kiek jau galima???ai... ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Meri- 4u.gif 4u.gif Kam jam pasą nešiotis?
Atsakyti
Ingridut, taigi, kad kam? Užsispyręs kaip .... , neperkalbėsi.
Atsiuntė alie kvepalų mėginukus, ryt bandysiu.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka


Labas rytas.
Atsakyti
Labas

as visada pasa su savimi nesioju. Iprotis tikriausiai.

Truputi vyras pamiegos ir Kupiskin. Pries tai dar sode pomikus su paprikom pasodint. Mano melionai, arbuzai dygdami jau istysta, dygsta siltai, sviesiai ir....
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Kas darosi Laisvės Alėjoje, jau vakar buvo wub.gif wub.gif wub.gif Dar tiek gražių jaunų vyrų nebuvau mačiusi, o skanduotės nuo Vienybės aikštės net iki mano paviljono girdėjosi wub.gif Tokią šventę Kaunas gavo wub.gif
Pas mus tik geriausios darbuotojos buvo atrinktos šiomis dienomis dirbti. Pakliuvau ir aš ax.gif Darbo grafikas pakoreguotas.
Labai laukiu iš alie akvariumui stelirizatoriaus, nors ir smarkiai abejojo ar kinai nenuknis. Tai ką, teks pirkti čia, nes vanduo akvoje baltas. Dieve, kaip nėra jėgų viską iškraustyti, perplauti ir iš naujo viską pradėti. Žuvys dar gyvos, tai gal ne taip baisu, kaip atrodo.
Vakar netikėtai sutikau anūkus, vežėsi proanūkį wub.gif oi, neatsigins panų, koks gražus smile.gif
Atsakyti
Meri,kaip gera skaityti,pagaliau geros naujienos. wub.gif
Sapniuk,nu susodinai viską jau?Moliūgai,arbūzai laukia geresnių orų.Pusę šiltnamio dar reikia apsodinti,dėžes išnešus. mirksiukas.gif
Atsakyti
Meri, bet tavo giminė greita vaikuotis. Tu dar ne pensijoje, o jau proanūkiai. Dar 18 metelių ir turėsi pro pro... 4u.gif
Ai, nesinervuok dėl diedo. Kortelę naują atsius, svarbu, laiku užblokavote. O tapatybės kortelę išsiims.
Vakar aptvarkė kiek aplinką , galiu be streso bent pro langą žiūrėti.
Bandysiu kelis langus išsivalyti, kiek pasieksiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iš Kaimo: 20 gegužės 2023 - 10:11
Labas

Ingrida, mano melionai, arbuzai, agurkai dar balkone.

Girdejjau dar salnas pranesa.
Papildyta:
Labas

Ingrida, mano melionai, arbuzai, agurkai dar balkone.

Girdejjau dar salnas pranesa.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Bandysiu šiandien sodinti moliūgus.
Atsakyti
O aš maniau, kad vienai kinrožei kaput, bet a.d. lygtais ne, jau bunda, nes dar plikos šakos.
Po pietų į darbą. Kažin kas darysis po varžybų, gal neniokos visko pakeliui užsieniečiai rolleyes.gif
Blyn, taip silpna, jau nebežinau kas darosi. Nespeliosiu biggrin.gif
Parinkau jubiliejinių monetų, kurios dubliuojasi, galėsiu padalinti baleičikams smile.gif
Sesė vėl pritempė man skudrų, kas jai užėjo manija mane rengti, tipo juodi rūbai blogai, perplausiu ir gal kam išdalinsiu. Nemėgstu ryškių ir būt įrėminta. Negirdi ką sakau, geriau sau ką nusipirktų, bet jai neišaiškinsi. Ir dar kaip pyksta.
Atsakyti