Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Namie jau Lyžuka.
O saldumynų kaip Turkijoje. bigsmile.gif +3 kg reikės umesti.
Vakar lėktuve,dar taip tik nėščiai yra buvę,kojos kaip kaladės ištino. bigsmile.gif
O darbų............ mirksiukas.gif Sausa,gražu lauke. wub.gif
Atsakyti
Gana čia tiek bulkučių kelti. Dietintis reikia.
Šiemet kaip niekad priaugo ridikėlių. Dar tokio nesvietiško dydžio, vos ne kaip kiaušiniai. Greičiausiai todėl, kad pasėjau ir nuo to laiko nebuvau šiltnamyje. Niekas jiems proto nekniso.
Atsakyti
Man geltoni pasiteisino, kad ir dideli užaugo bet skanus nei išpurte nei šiaip kokie gysloti
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Tikiuosi,užauintus 3 kg ,greitai numesti? ax.gif
Atsakyti
Jau tu Ingrida mažiausiai del jų pergyvenk fb pažiurejau nuotraukas tai kaip modelis su maudymuku atrodai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2023 05 10, 08:46)
Jau tu Ingrida mažiausiai del jų pergyvenk fb pažiurejau nuotraukas tai kaip modelis su maudymuku atrodai  mirksiukas.gif

Oi nuotaiką pakėlei Lyžuka nuo ryto. biggrin.gif biggrin.gif
O jau pati "storuliukė"? mirksiukas.gif
Man nuo pilvo reiktų numesti riebalą. ax.gif
Eisiu nuo ryto pasportuoti su kastuvu.Šilta nuo ryto.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Užsakėm kapoto beržo, kubas 70 eurikų. Pigiau niekaip, visi valgyti nori. Ką darysi. Kas reikia, tai reikia smile.gif Bus veiklos ax.gif
Atsakyti
Meri, kiek kubų paleidi per kaminą ? Jeigu žiema vidutinė ?
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Mes namažai paeidžiame per kaminą.Sename name jei dar antrą pusę kūrena,namukas,jei dar šašlykus sugalvoja kepti.Namukui perkame iš Depo maišais,supakuota,bet ir kaina už jkelias malkas. blink.gif
Kažkur perpūtė gerklę kabina.Šiltnamiuose turūt perkaitau? bigsmile.gif
Atsakyti
Vyras sako, kad keturių užtenka, bet perkam kaskart penkis. Penkios malkos ir pas mus Taškentas 25 laipsniai. Na, dar visad lieka malkų. Dar nė karto nebuvom iki paskutinės sukurenę. Mažas mūsų butukas, ką ten jūsų cieli namai smile.gif Ryte iš vienos pusės, popietų iš kitos saulė prišildo. Pas mane net vietoj užuolaidų gėlės, tik palikta katei vietos žvalgybai. O pati baisiai mėgstu gulėdama savo gėlynais grožėtis. Jei būtų daugiau pinigėlio ir sveikatos, kaip būt gerai palėpę įsirengti, bet bet bet, ne mūsų finansams. Vyro pensija minimali, mano algutė ne kažką ir yra kaip yra. Duok d. kad skausmų būt mažiau, o tai skauda visą ir visur.
Vanduo akvoj ne skaidrėja, šį keitimą net chemijos nepiliau, matyt kokia zaraza įsisuko. Gal padės tas laukiamas sterilizatorius. Kaip nenoriu restarto daryti...
Eisiu kelis pagaliukus pamėtysiu, paskui vyras sudeda...
Atsakyti