Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

tai patiktu ir man, svarbu jura ir saule. Ir daug valyt.As Keoatijoj tris kartus su vaikiu buvau, tam paciam miesteli. Pirmas seimininkas po metu net mano varda prisimine, kas mane labai nustebino.
Atsakyti
tai patiktu ir man, svarbu jura ir saule. Ir daug valyt.As Keoatijoj tris kartus su vaikiu buvau, tam paciam miesteli. Pirmas seimininkas po metu net mano varda prisimine, kas mane labai nustebino.
Papildyta:
QUOTE(IngridaB @ 2023 04 29, 18:31)
Mus antradienį sūnus išsiunčia į Turkiją savaitei.Sakė motin reikia poilsio. :ax:
Sapniuk,mes pernai tokiu laiku Rode buvome,patiko. :ax:

Atsakyti
Oi, kaip jums smagu bus. Mes išsisiųsime save tik gilų rudenį. Svaigstu apie Rejunjoną.Tik kelionė į kitą pasaulio pusę nuvargins, dar tas persėdimas Paryžiuje..
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2023 04 29, 20:37)
tai patiktu ir man, svarbu jura ir saule. Ir daug valyt.As Keoatijoj tris kartus su vaikiu buvau, tam paciam miesteli. Pirmas seimininkas po metu net mano varda prisimine, kas mane labai nustebino.
Papildyta:

Nu ne išsiunčia į 5 žvaogždučių viešbutį,apie nieką negalvoti.Aš tik graibstau ,ką įsidėti megzti,gi negaliu sėdėti nieko neveikiant. ax.gif
O tiek palanavau susikasti,apsodinti............. ax.gif Gydytojai,tai uždraudė mėnesį kasti,ar gi aš sėdėčiau? mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Lyja?
Atsakyti
Lyja ir pas mus.
Visai norėčiau prie šiltos jūros ar bent kokių masažų, bet, bet...
Nežinau ar minėjau, kokia zaraza akvon įsimetė, užsakiau iš kinų sterilizavimo lempą, vanduo baltas ir neskaidrėja. Nenumatytas pirkinys. Blyn, dar labai svajoju apie swarovskio sagę rolleyes.gif , turiu silpnybę sagėms, tik valdausi, o tai, jei paleisčiau plaukus...
Už tai prie darbo atsidarė nauja augalų pardė, reiks per antrą pertrauką nušliaužti, čia jau neatsilaikysiu. Šiaip lb patenkinta bonsu iš lidlo, jau tokia nuo jo teigiama energija wub.gif , čia kur anksčiau pirkau. Lidlas man lb nepakeliui, jau reik specialiai išsiruošti.
Šiemet svajoju duris puošti fuksijomis bigsmile.gif
Atsakyti
Greičiau tos šalnos praeitų. Turiu tiek sumanymų kieme.
Na, ketvirtadienį bus jau pusė bausmės vežime atsėdėta. wub.gif Gal kita pusė greičiau praslinks.
Atsakyti
Iš Kaimuko, lengvo sedėjimo 4u.gif Dar mokytis vaikščioti turbūt teks bigsmile.gif
Radau už porą eurikų to Angel testeriuką Alieneksprese ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Na ką šiandien grįšime iš miesto,reikia viską prilaistyti.Braškes būtinai šiltnamyje,be manęs tikrai niekas nepalies. ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
Sveikos smile.gif

i kelioniu tema sekmadieni sunus su marčia turejo išskrist i portugalija o iš ten i azoru salas veliau bet sustreikavo oro uostas kopenhagoje tai tik šiandien skrydis ir va jau minus dvi dienos nes visur bileitus nusipirkes toliau butus užsisake... unsure.gif
Atsakyti
Geros keliones, Ingrida wub.gif

Labas
Atsakyti