Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

Sveikos :0

kažin jurginus ir kardelius jau sodinti galima bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2023 04 24, 10:01)
Sveikos :0

kažin jurginus ir kardelius jau sodinti galima  bigsmile.gif

Jurginus kartu su keliomis anktyvomis bulvėmis vakar pasodinau.Kardeliams reikia dar sukasti pievą. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 04 24, 10:14)
Jurginus kartu su keliomis anktyvomis bulvėmis vakar pasodinau.Kardeliams reikia dar sukasti pievą. ax.gif

tada ir aš sodinsiu, mačiau vakar praeidama jau lysves pas žmones padaryta, tai turbut ir suseta viskas bus smile.gif aš tik į lovelius į šiltnami vienmečiu prisejau mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Vaikščiojau po maksę, vis tik nepirkau rododendro, pabijojau didelio plataus krūmo, vietos pas mane ne kažką ax.gif Geriau raganės ant tvoros.
Taip su seniu ėdames, nors imk ir paduok skyryboms, kaip man atsibodo ax.gif Jau toks biaurus į senatvę pasidarė, aišku ir aš ne ką geresnė rolleyes.gif
Blyn, ryt į darbą, dvi dienas ir viena išeiginė tarpe, bus sunku skausmuose tverti po dvylika valandų.
Na suprantu, jauni pykstasi, šlifuoja santykius, bet čia du seniai, nei šis nei tas. Kuo tolyn, tuo gražyn. Einu leksotanilio ieškoti, o tai senį priplosiu...
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Meri,visur panašu,kai triniesi nuo ryto iki vakaro. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Kantrybes mergaites, nesijuokit tik, aš kuo toliau tuo labiau suparntu, kad su mano būdu idealiausia gyventi vienai, nors nera kas nevuoja ir bumba biggrin.gif
Atsakyti
Mergos, gamtoje taip yra. Patinas tik tam tarpui, kol jaunikliai užauga.
Reikėtų visiems po vieną gyventi nuo kokių 50m. Daug paprasčiau.
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2023 04 25, 17:29)
Mergos, gamtoje taip yra. Patinas tik tam tarpui, kol jaunikliai užauga.
Reikėtų visiems po vieną gyventi nuo kokių 50m. Daug paprasčiau.

va taip, žmonija šituo klausimu iškrypus yra pvz gamtoje tik patinai puošiasi bile kaip, plunsknos ryškios, ragai ir t.t. o kaip mes žmones darom ??? Tie "patinai" sedi kaip kelmai apsamanoje o mes moterys iš kailio neriames kad jų demesi patraukti ir šukuosenos ir makijažai ir rubai... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Iš Kaimo @ 2023 04 25, 17:29)

Reikėtų visiems po vieną gyventi nuo kokių 50m. Daug paprasčiau.

sočiai ir iki 40 užtektu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 26 balandžio 2023 - 06:38
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Bet kaip gamtoje patelės vargsta?Antis pas mus peri,atskrenda retkarčiais du patinai,kažkodėl?Pasimaivo,išvilioja antį nuo kiaušinių,papalaukioja ir vėl dinsgta.Tikiuosi,bent maisto atneša?Kažin? ax.gif
Lidlas,kad užsivežęs nebrangiai gėlių. bigsmile.gif
Atsakyti
Aš senukuose už 3 eur gervuogę nusipirkau bespyglę , graziai veisle aprašyta, tikiuosi tokia ir bus smile.gif
Atsakyti
Merginos, gavote lietaus ? Galėtų būti ir daugiau.
Atsakyti
Gavom lietaus, gerai, kad vasariniai pasėti. Tik žaliam pūdymui dar nesėta. Jau sausa buvo labai.
Šiltnamis uždangstytas, nepanašu į didelę šalną.
Nu panelkos, jūs čia užlenkėt dėl vyrų biggrin.gif Aš jau nenoriu viena gyvent biggrin.gif
Atsakyti