Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
IK 4u.gif 4u.gif 4u.gif tai visai atsistoti negali ar tik vaikščioti?
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2023 04 17, 08:14)
IK  4u.gif  4u.gif  4u.gif tai visai atsistoti negali ar tik vaikščioti?


Negalima minti operuota koja tris mėnesius. O dabar dar įdėta į tokią ledo ritulio vartininko kanopą. Sunki, zaraza. Ir labai gremėzdiška bei nepatogi. Plastikas, viduje kažkas iš porolono. Susisega lipuškėmis uo kelių iki pirštų. Ir miegoti su ja reikia. Stovėti tai galėčiau, bet tą koją sulenkus ir padėjus ant kėdės. Tai juokingiausia, kai naktį tenka į tualetą slinkti. Turiu kelias tokias lengvas kėdes. Koją keliu ant kėdės sulenkusi ir su ta kėde brazdinuosi į tualetą , kita koja pasispirdama. Arbą į dušą. Susipakuoju koją su viskuo į porą šiukšlių maišų ( dviguba apsauga, kad nesušlaptų) ir brazdu iki dušo. Duše jau įstatyta kita kėdė, apvilkta šiukšlių maišais. Šiaip taip ten įsigrūdu , vėl atgal.
Šiandien turėjau varyti į stomatologinį, jau būtų susukę ant implantų gijimo galvutes. Pasiskambinu, o pas juos nėra panduso. Mol, kaip nori ropškis. Atidėjau dar kelioms savaitėms.Tai dabar baisiai nelaiminga sėdžiu. Be pusės dantų ir be kojos. Pro langus vadovauju rožių genėjimui
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Nesijuokite tiktais. ax.gif
Galvoju,o kur manos patogoninės verbenos?Juk sėjau.O dabar bute atėjo į gakvą,aš jas gi palikau indelyje lauke ir pamiršau.Grįšiu šiandien žiūrėsiu.Ir apėjau visas pasėtas gėles,galvoju,nu tai kur verbenos?Greičiau ko gero nusipirksiu jau daigus?
Važiuosiu pasidairyti į turgelį,gal jei prekiaus kokius du tris pomidorų daigus nusipirksiu pabandymui.Aš gi šiemet be daigų. ax.gif
Atsakyti
Taip IK dar toli šaukia ne viskas LT pritaikyta, kad ir tie patys bankomatai daznai buna iškelta i padanges o apie taromatus ir vis nekalbu. lyg neigaliems žmonems negalima butų geri jokiu gerimu su depozitu ar jie ant tiek turtingi kad mest lauk turetu mirksiukas.gif

Man pašaldytos patagonines verbenos sudygo puikiai , daba šaldau šilageliu seklas paziuresiu rezultato mirksiukas.gif
Atsakyti
Kai nesusidūri, nepagalvoji, iš tikro mūsų šalyje nesirūpina neįgaliaisiais, lyg jie ne žmonės būtų ar kokie turčiai... Dabar iš Kaimuko pajus savo kailiu, nabagiukė, bet jai yra viltis, kad vaikščios. O manęs net neoperuoja, kremzlė kelyje susidėvėjusi ir aplamai kojos labai skausmingos, viskas dėl to prakeikto diabeto. Ir iš kur jis atsirado, visi stebisi, kad ir stori, bet tokia liga giminėje negirdėta.
Vakar labai nesisekė dirbti, kompas ištisai lūžinėjo, prirašiau krūvą paaiškinimų dėl išimtų pinigų iš kasos, nes nespausdino loterijos bilietų. Kažkas vyko pastarasias dienas su internetiniu ryšiu, gal ką banka darė, nesuprasi.
Šį savaitgalį augalų dienos ermitaže, kaip būtų faina nuvažiuoti, bet dėl kojų man per sunku, ten gabalas eiti į stotelės, ai... Gal Akroplio maksėje paklius kas iš augalų, man reik ir į lovelį ir palei tvorą ko žydinčių.
Gausiu iš FB paguodos prizą korėjietiškų veido kaukių rinkinį, kremą buvo dukriukas kažkada atidavus, nes jai netiko, tai jau lepinsiuos smile.gif Biski pakūdęs veidas, iškart tos raukšlės lenda ir dar tas veido pilkumas erzina.
Oi, reikia užsidėti pėdoms kaukę, o tai nusipirkus jau kažkada, neprisiruošiu.
Vistik noriu į sodelį rododendro, sakėt, kad ne spygliuotas, gal užtiksiu prieinama kaina. O tai paskutiniu metu nieko na beveik be nuolaidų, neperku. Jau kaip koks įprotis susiformavęs biggrin.gif
Atsakyti
Čia jau liga-nuolaidos. mirksiukas.gif
Prispirkau našlaičių ir kapuose jau prisodinau.Dabar gražinsiu namus. mirksiukas.gif
Meri maximoje praeitą savaitę rododendrai nemaži buvo po 4.99,kol galvojau,iššlavė. bigsmile.gif Dabar rožės papigiai maximoje.Depe žiūrėjau pomidorų daigai pigiau nei turguje ir baklažanų gražūs daigai. bigsmile.gif Susilaikiau dar.
Atsakyti
Jau daigų tai ir aš daugumos eiliniu vasariniu ypač ten visokiu pelargoniju neverta pačiai augintis, aš tik seju kokias idomesnes kur užeina ūpas išbandyt, na dar astras, serencius, šiemet vel sesiu rudbekijas vasarines labai pasiteisino mirksiukas.gif , pernai palikau aš jas neapkastas tai žiuriu sprogta viena rušis matyt čia tik musų klimatui jos vienmetes mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Na jau petunijų,surfinijų gal apseisiu?Gražu,bet jei išvažiuoji kelioms dienoms amen. bigsmile.gif Ko gero apseisiu su svyrančiomis našlaitėmis.
Atsakyti
IK,Palaukių kaimas ne prie Tavęs kažkur?Žembraškes apsimoka bandyti?Ten augina,pardavinėja? ax.gif
Atsakyti
Ingrida, net nežinau, kur tas kaimas
Dėl žembraškių, tai įtariu, kad derlingumas ne kažką. Pasiskaičiau apie jas. Tarpsekcijinis hibridas. Reiškia, palaidos kelios chromosomos. Gerinti jas įprastu selekciniu būdu gan sudėtinga. Na, tiesiog mados reikalas. Selekcininkų nuomone, tai produktas mėgėjiškai sodininkystei. Didelio potencialo nėra.
Prieš kelis metus visi vaikėsi tas baltas braškes, Pinberry. Atšoko. Pasirodo, neskanios, nederlingos ir kitos bėdos.
Šiandien gavau talkos ir tvarkėme gėlynus. Jau įgavo vaizdą.
Dar rytoj dukra su žentu vakare atvarys, pasodinsime berželių. Reikia dar beaškes pjuvenomis užpilti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iš Kaimo: 20 balandžio 2023 - 13:52