Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
IK,labai Tave suprantu.
Nusipirkau purškiamų trašų,karbamidas,vario sulfatas.Pabėriau dar pavasarinių ant žemės.Manau pakaks,kol kas.Ir braškės su avietėmis gavo.Ankščiau užtekdavo triušių,vištų mėšliuko,dabar neturiu to gėrio,tai tenka sintetikos. ax.gif
Atsakyti
Labas
mes Kupisk, as darzelius pasitvarkiau, tris rododendrus prie dvieju auanciu pasodinau. Vras duris uzpute, pakelta lysve prieskoniam padare.Vaziuosim jau namo.
Atsakyti
Man merginos šiandien braškes aptvarkė, baigė lapus sugrėbti.
Dukra atlėkė , praskalbė porą mašinų, jau išdžiūvo. Gerai, kad patalynės bent mėnesiui turiu , jau išlygintos. Jei kas , užsiklosime ir nelyginta.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Aš vakar pabaigiau braškes tvarkyti,pradėjau avietes.
Na bet Tu šaunuolė IK,lyginti? bigsmile.gif Jau net svečiams ,atsiprašau nelyginu.(baisiausias darbas koks gali būti) bigsmile.gif
Atsakyti
Va aš irgi megstu palyginti patalyne, jau geriau eisiu su sulamdyta suknianegu gulesiu nelygintoj patalyneje smile.gif, rubu aš praktiškai nelyginu na nebent vasara kokia suknia linine ax.gif , nors ir tai skaičiau kad nereikia lino lyginti nes praranda savo unikaluma audinys bigsmile.gif
Atsakyti
Baikit, lyginimas kaip meditacija. Lyginu ant tokios patogios komodos. Niekaip nepripažįstu lyginimo lentų , man ant jų mažai vietos.
Vasarą kartais ir trikotažinius T marškinėlius išsilyginu. Jeigu laiko turiu.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Niekaip neleido prisijungti SM, tai su prėjusiomis visas 4u.gif
Kaupiuosi važiuot į ortopedinį spec.avalynės. Pagaliau.
Skaičiau Iš Kaimuko MS Augalai parašyta wub.gif , šaunuolė mūsų smile.gif aiškiai, visiems suprantamai.
Gavau iš bendradarbės tamsų bijūną. Dar geltono ieškau, bet abejoju ar bus toks gražus kaip pas Lyžuką, nes jos firminis. Kelis kartus buvau pirkusi Žalioj stotelėje, bet nesėkmingai, neprigijo. Gal kada lidle rasiu, iš ten man viskas auga. Nojų tai senai peržegnojau, nėra man laimės su jais, net tulpės visos nesudygsta.
Darbuke viskas gerai, kolegė visaip duodasi ant manęs, bet šuo loja, karavanas eina, kaip be apkalbų moteriškame kolektyve, pirkėjams skundžiasi, kad su handžiulnyke turi dirbti, nors aš net nepasigendu alkoholio, tuo labiau darbo metu, kai ir taip ne ką jaučiuosi, bet jai burnos juk neuždarysi ax.gif
Dėl lyginimo, tai net lygintuvą užmetus. Mano rūbai pagrinde trikotažiniai. Skaičiau žurnale, kad nelyginta patalynė geriau prakaitą sugeria, nebent kam dėl sterilumo ir grožio reik. Svarbiausia, išskalbus gražiai pakabinti. Mano džiovyklė megėja sulamdyti, nors yra ne lamdymo funkcija, bet aš pastoviai pamirštu ją įjungti. Bet, ai, man gerai, pabūna kurį laiką ir savaime išsitiesina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Merii: 14 balandžio 2023 - 08:22
Vau , vau wub.gif Man šeimos vyrai konstruoja pandusą nuvažiuoti į kiemą wub.gif
Jei savaitę neprisijungsiu, tai žinokite, kad nukritau ir sprandą nusisukau.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
IK,gyva? mirksiukas.gif
Atsakyti
Gyva. Bet nuvažiuoju tik su prilaikymu, o atgal - kažkas turi labai pasistengti. wub.gif
Vakar apvažiavau savo gėlynus. Atsigavau.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Na ir oras,fe.Reiki į mašinų turgų,o skėčio jau seniai neturime.Net nežinau kur galėtų būti? bigsmile.gif Gal apstos?
Vakar pakasiau šiek tiek,naktį jau prisiminiau kaip tirpsta rankos. blink.gif
Atsakyti