Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

Sveikos, su švente 4u.gif
Nežinojau, kad taip toli pažengus chirurgija, bet man buvo labai keista, kad konsultacijos metu nieko nepasiūlė, prieš išeinant pati pradėjau klaust.
Tokia tikrovė, kad nuo senatvės nėra vaistų, bet kažkaip ją nors palengvinti norėtus.
Dabar kaip aš, visa skausmuose, negi turėsiu taip gyventi kol gamta pasiims? Darosi liūdna.
Aš, kuri netikiu papildais, pradėjau juos pirkt, bet kaip nepasimest jų gausybėje ir neleist pinigų niekams?
Gerai, kas gali leisti sau eiti gydytis privačiai, o ubagams, ubagų lazda.
Tokie mano sekmadieniniai pamąstymai.
Greičiau jau tas pavasaris. Laisvės Alėjos klombose po medžiais jau narcizai su pumpurais. Čia gal jų tokia rūšis, kad žemučiai. Bet koks bus gražus Studentų skverelis, kiek ten visko prisodinta wub.gif
Atsakyti
Meri, yra visokių gydytojų. Taip, reikalai pajudėjo, kai pradėjau eiti privačiose klinikose.
Bet labai daug nuo gydytojo priklauso. Vienas toks Grybo gatvėje atmestinai pasižiūrėjo, kad tik nustumti. Kitas mūsų mieste jau davė kontaktus, kas gali padėti. Norway papuoliau pas savo darbo fanatą, laimingas, kad sudėtingas atvejis , kad galės operuoti ir per kelis kartus sutvarkyti visas įmanomas kojos problemas.
Nuėjau į savo rajono polikliniką pas ortopedą dėl kito kelio, tuoj užsakė visus tyrimus, išaiškino, ką galima padaryti

O vėjas pas mus. Norėjau kažką pasikuisti lauke, kur ten. Viską iš nagų plėšia.
Tai tik cepelinų išviriau ir pomidorus išsodinau į indelius.
Ai, dar vieną cimbidį mirštantį bandžiau persodinti. Visos šaknys nupuvę. Meri, tu esi orchidėjų specas. Ar iš gyvos bulbos be šaknų ir lapų gali kas nors išaugti ?
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
Iš Kaimuko, žinoma išaugs, tik padezinfekuok su pelenais ir leisk apdžiūti.
Cimbidžiai labai jautrūs perliejimui, kaip ir dauguma orchidėjų. Jie kaip kudikiai, nemėgsta šlapiai būti.
Man gražu jie, bet kaip minėjau, mano butukui per dideli. Yra pas mane augalų dešimtmečiais auginamų, negi mesi, kad vietos padaryt.
Prisisakiau visokių papildų, užsiimu savygida rolleyes.gif
Atsakyti
Ačiū, Meri. Sukišau kur su šaknimis į durpę, kur be šaknų - dar ilsisi. Viena draugė kažkur gauna tokių numarintų gėlių, vis man atvelka. Jau keturis cimbidžius atidavė, pernai visą padėkliuką hiacintų. Visai be lapų. Palaikiau nugliaudžiusi per vasarą sausai, rudenį pasodinau nieko nesitikėdama. Mama mia .. Žiedus visi leidžia.
O cimbidžiams kava patinka. Stovi per ištiestos rankos atstumą nuo kavos aparato, tai tas pirmąsias paplavas visada jiems supilu.

Padarė šiandien manikiūrą, dabar turėsiu pratempti pusantro mėnesio.
Atsakyti
Nu ačiū Lyžukai už pasiūlytą filmą biggrin.gif Kai durneliai naktinėjam. Pradžioj nelabai, vidurys visai nieko.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Aš vkar pradėjau pirmą seriją žiūrėti.Na tikiuosi per velykas neapsirgsiu žiūrėjimo liga?
Šiandien grybūkų kepimas laukia,iškepti,tai nesunku,bet tas dažymas............. bigsmile.gif Na bet reikia. mirksiukas.gif Tuo labiau lauke nėra kas veikti.
Užvakar apsipirkau nusipirkau rožę,o ji vijoklinė.Nors rašo,kad gali augti be atramos?Indigoletta,IK,gal augini?Rašo kvapnūs ,gražios spalvos žiedai? ax.gif
Atsakyti
Jau e sveikatoje yra išrašytas siuntimas, važiuosiu užsisakyti ortopedinių batų. Nė nežinojau, kad aš dar ir plokščiapadė blink.gif O jau ataugų priaugę, kur tik gali unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(liniuxxxxx @ 2023 04 03, 23:31)
Nu ačiū Lyžukai už pasiūlytą filmą biggrin.gif Kai durneliai naktinėjam. Pradžioj nelabai, vidurys visai nieko.

neatspesi ko atejau dabar į sm biggrin.gif , ogi paklaust kaip tie filmai? ar ta žiurit KUR 24+24 serijos? As tai per vidurį norejau mest biggrin.gif nes kazkaip jau tas pats per ta pati ir dar man nepatiko antroj dali kad ta aktore pakeite mirksiukas.gif ,bet tai jei žiurit labai nepasakosiu yra ir užvedančiu dalyku smile.gif, darta otel feniksa pažiurek mirksiukas.gif
Atsakyti
Kaži kaip su tuo feniksu. Pavasaris, darbai, nebebus kada.
Atsakyti
Na, kokia aš rami dėl serialų. Nežiūriu.
Bet skaitau detektyvus. Kažkokia manija.
Perskaičiau "Ten, kur gieda vėžiai" Fantastiško gerumo knyga. Net du kartus iš eilės perskaičiau. Man dažnai taip būna. Pirmą kartą skaitau dėl siužeto, o paskui mėgaujuosi sakiniais.

Ingrida, Indigoleta graži rožė. Gali auginti ant atramos, bet labai gražiai auginasi kaip krūmas.

Susitikau prabėgomis Sapniuką.
Atsakyti
Kad būtų galima skaitant megzti,būtų gerai.Dabar tik žiūrint serialą galiu megzti.Radau įgarsintus detektyvus rusiškai,jaučiu reikės pradėti klausyti.Feniksą ankščiau esu mačiųsi,geras filmas.
https://www.youtube....
Nežinau ar matysis?
Atsakyti