Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

Prismaigščiau su kabėmis,ale ten tokia pusiau durpė,toje vietoje labai lengv žemė,gal dar pjaunant žolę su traktoiruku užkliudo maniškis.Kentėjau,išėmiau šiemet likusius. ax.gif
Man kuo ilgesnis detektyvas tuo geriau.Mezgu ir žiūriu serialą.Gal įdomų žiūri?Parašyk pavadinimą. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 03 29, 07:51)
Prismaigščiau su kabėmis,ale ten tokia pusiau durpė,toje vietoje labai lengv žemė,gal dar pjaunant žolę su traktoiruku užkliudo maniškis.Kentėjau,išėmiau šiemet likusius. ax.gif
Man kuo ilgesnis detektyvas tuo geriau.Mezgu ir žiūriu serialą.Gal įdomų žiūri?Parašyk pavadinimą. 4u.gif

Цвет страсти

pagal mane tai ištemptas truputeli, mirksiukas.gif bet įsižiūrejau ir visai patiko mirksiukas.gif

jei nemačius, pažiurek man labiau patiko otel feniksa, toks truputi mistinis ir pabaigos nenuspėjau bigsmile.gif graudokas toks mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 29 kovo 2023 - 08:30
Ačiū Lyžuka.O geras ,bus ką žiūrėti vakarais.Nes dabar žiūriu 6 sezoną,Iščeika.Tuoj ir baigsiu jau. 4u.gif
Atsakyti
Aš jau po chirurgo traumatologo konsultacijos. Nustatė artrozę. Operuoti negali, dėl diabeto. Išrašė siuntimą ortopedinei avalynei ir patarė naudoti gliukozamino papildus. Kol kas jokio gydymo. Sakė vaistai nuo skausmo padeda tik tam kartui, o ateityje tik sąnario keitimas, bet kol įmanoma turiu pakentėti. Pakitimai susiję su amžiumi.
Taigi, nieko gero, bet nors batus padarys, netrins pėdų.
Gal ir geriau kentėti skausmus, nei netekti kojos. Viską pakiša diabetas.
Dar vakar katė suleido nagą į didyjį kojos piršta ir iš darbo parėjau kruvinomis pėdomis, kaip nutrynė bateliai, nors pernai jau buvo pranešioti ir pratampyti. Ėt, š... ta senatvė ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Meri- 4u.gif 4u.gif 4u.gif Dar nedarbingumas? 4u.gif
Pas mus snyguriuoja.
Atsakyti
Merri 4u.gif 4u.gif 4u.gif


as trai dar su žiemine avalyne vaikštau, kad šalta dar išsiauti mirksiukas.gif
Atsakyti
Ir aš savo upsų atsiprašiau. Vieninteliai su kuriais paeinu be kraujų.
Laukiu kurjerio, iš gintarinės užsisakiau tuos papildus sąnariams, bet juk žinot mano požiūrį į papildus rolleyes.gif , kad nebūčiau tik reklamų auka, netikiu aš jais. Bet viltis durnių motina, o aš ne iš protingųjų ax.gif
Reiktų siuvamąją išsitraukti ir rūbus pasitaisyti, ale tyngiu kaip velnias, ne, gal palauksiu iš alienexpreso denim suknelės.
Nieko nenoriu veikti ir neveiksiu. Pagersiu kavos ir su katyte teliką žiūrėsim.
Vyrą išsiunčiau maisto nupirkt, tai su keliais autobusais kol suvažinės...
Mūsų kaimelyje tik ekspresmarketas su pasenusiomis prekėmis, norint nusipirkti ko rimčiau, jau reikia leistis nuo kalno i norfą, bet dabar jau gerai, veža mikras ir nereikia ropoti. Kai dirbu, tai šalia kiosko parduotuvėje apsiperku, bet visumą vyras superka, nežinau ką be jo daryčiau, neduok d. likti vienai. Dar mums gerai, duonos beveik neperkam, kaimynė nukainuotos parneša dykai. Ten nukainuoja, jei neišperka, meta lauk kitą dieną. Tai ja kapinių varnas šeria, bet mums irgi tinka.
Atsakyti
Meri, gliukozaminą dabar visi ortopedai rašo visiems. Klausiau savo chirurgo, tai sakė taip. Yra kam labai padeda, yra kam nieko nepadeda. Gal reikia kantrybės juos geriant.
Tu dar pasiklausk apie tokią operaciją - osteotomija. Vietoje sąnario keitimo. Man irgi ją darys, tik dėl kitų priežasčių. Prieš dvejus metus pradėjo jas daryti. Yra vienas chirurgas ir Kaune, kur jas daro. Dabar gal jau daugiau. Esmė ta, kad įpjauna ties keliu kojos kaulą, įdeda plokštelę ir kojos ašis pasikeičia. Remiasi tada kaulas į kaulą sveikoje, nenudrožtoje vietoje ir nebeskauda. Aišku, kai jau susinešioja ir ta vieta, tenka keisti sąnarį. Bet tai po kokių 15 metų.

O aš visą žiemą su kedais prasimaliau, dar tokius rudeninius be auliukų kartais audavausi. Su žieminiais negalėjau, reikia dėtis vidpadžius, tada negaliu užtrauktuko susegti.
Na, jei susitvarkysiu per metus kojas, tada jau keliausiu visur. Kaip nusibodo namie, negaliu.
Atsakyti
Na ikisiu savo trigrasi. Gliukozaminas turi but su chondrioatinu ir msm, a mms, kazkokia soda geriausiai isisavinama Kaip vit. D3+K2.

lLabas
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Ne aš
plaku...........su verbų sekamdieniu. wub.gif
Atsakyti