Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

oi mergaites, kaip mano mama sako kas tau mišias užpirko biggrin.gif, kada as baigsiu sodinti tongue.gif, iškasiau slyvą puslaukinę smile.gif trešne skilusiu kamienu pjausiu o jau iš sodaitytes sodu užzsisakiau geltona slyvą ance, koloninę ir rojaus obelaite del žiedu, pasodinsiu pire prudo, bus grazu kai žydes wub.gif , pagailejau ant sakuros kolonines 70 eur kazkokia bezbozna kaina o dar kur garantija kad neišals, nes ten labai veju prapuciama vieta mirksiukas.gif ...žodziu selekcija vyksta pas mane ir galo jai nematyt biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 27 kovo 2023 - 07:47
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Kvailioju ir aš Lyžuka. 4u.gif 4u.gif Nįra kada sirgti.
Nusipirkau dvi magnolijas,skleidžiasi jau lapeliai,laikau šiltnamyje,nesodinu ant tokio šalčio. ax.gif
Vakar susikasiau žemę,pasodinau žirnius.Dar net liko vietos,reiks du pokelius nusipirkti.
Kaip išlaukti šią savaitę šalčius?
Atsakyti
gal čia ir kvailiojimas, bet užtat koks smagus bigsmile.gif laiko praleidimas, vis reikaluose biggrin.gif , dabar derinu kaimynę su augalais prijungus ir prigundžius biggrin.gif, kaip tuos sodininukus nuo autostrados pasiimt tongue.gif
Atsakyti
Pirksiu ir aš dar vieną magnoliją. Greičiausiai Alexandriną. Sakuros gražu, bet koks trumpas tas žydėjimas, gal savaitę. Man visai gražiai vietoje sakurų medlieva žydi. Pernai net uogų nenuvalgėme, prieš kelias dienas su dukra nuskabėme sudžiūvusias.
Pavasarinis paūmėjimas. Užsisakiusi rožių. Dar iš Dendropark.lt ir Juragių medelyno kelias retenybes nusimačiusi.
Prabundu naktį ir pradedu skaičiuoti, kiek reikės takeliui trinkelių, mintyse dalinu, dauginu. Ką daryti su gėlyno pakraščiu, kur ką persodinti. Jeigu atšils, pirmadienį antradienį gal atraminę sienelę surinksime. O paskui jau su ramentais striksėdama kažkaip vadovausiu.
Atsakyti
IK,kaip medlievos pas tave paukščiai nenulesa?Pasodinau tris,tai tik nuo vienos paragauti spėjome,neliko. blink.gif
Vat rojaus obuoliukai ant vienos obelaitės dar dabar kabo. bigsmile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
Va ta patį kaip Ingrida norejau rašyt, medlieva GRAZU TIK DEL ŽIEDU, JAU PUSŽ-ALES uogas suvalgo sparnuočiai mirksiukas.gif , bet žydi graziai, as ja dar paformavus medelio forma mirksiukas.gif

o apie antra magnolija ir as galvoju nes dabartine gana velai i pabaigą gegužes žydi ji iš velyvesniu tokia mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas

kada cia tos manetines audros. Nuejom mieot puse vienuolikos, o trecia dar nemieojom. Vras neissimieojas i darba isejo. Tai nepatou, tai karsta, tai vel kas nors.

Neturiu jusu vardintu augalu, neturiu tiek pleciaus, tureciau ir tai dar paalvociau ar sodint.
Lyzuka, mes ir isSodaitytes medelyno perkam, negaili ji patarimu.

Na ziuriu pro langa, nu nebetinka ten ne snieas, ne puga. al praeis.

RYT PAS SEIMISTEEINU PAAL PRORAMA, PORYT pas inekoloe.

Geros dienos visoms ir sveikatos. wub.gif
Atsakyti
Kai būna medlieva, pas mane ankstyvoji trešnė prinoksta. Tai nuo jos turiu darbo špokus vaikyti.
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2023 03 28, 10:48)
Labas

kada cia tos manetines audros. Nuejom mieot puse vienuolikos, o trecia dar nemieojom. Vras neissimieojas i darba isejo. Tai nepatou, tai karsta, tai vel kas nors.

Neturiu jusu vardintu augalu, neturiu tiek pleciaus, tureciau ir tai dar paalvociau ar sodint.
Lyzuka, mes ir isSodaitytes medelyno perkam, negaili ji patarimu.

Na ziuriu pro langa, nu nebetinka ten ne snieas, ne puga. al praeis.

RYT PAS SEIMISTEEINU PAAL PRORAMA, PORYT pas inekoloe.

Geros dienos visoms ir sveikatos. wub.gif

as tai jau nežinau kas cia mane veikia kokie uraganai biggrin.gif ar tas durnas laiko persukimas, vos ne vos puse pirmos uzmiegu tada visą diena kaip maišu šlapiu trenkta bunu, o vakarekai laikas miegot nei per kur mirksiukas.gif

aha labai jau ji kalbi bigsmile.gif , gera valanda tel prakalbejom nors skambinau vien del susitikimo vietos mirksiukas.gif , bet man tai patinka tokie žmones, matos kad myli savo darbą wub.gif

man jau vakar sesute skambino kad programas eičiau unsure.gif


a dar norejau paklaust ar kuri naudojat tuos plamasinius vejos bortus ? atskirtyi veja pvz nuo gelyno? pasiteisina jie
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 29 kovo 2023 - 07:03
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Lyžuka,draugė. 4u.gif Irgi iš vakaro neužmiegu,kad ir tabletę geriu,ryte miegu,kai niekur nereikia.Va penktadienį į ligoninę kaip reikės atsikelti?Nes ryte sostinėje gi kamščiai davažiuoti. bigsmile.gif
Kaip gerai,kad Jūms skambina ,primena apie programą.Pas mus ponios per daug užsiėmę. ax.gif
Kibeni išmečiau tuos bortus,išsiklaipė po žiemos. ax.gif
Atsakyti
tai gal Ingrida neprismaigstei tom kabemis? kaimynai susidejo visai gerai ten pas juos atrodo mirksiukas.gif

as tai dar filma (detektyvą) mat užemus toki žiuret smile.gif, nebučiau pradejus jie buč žinojus kad toks ilgas...nemegstu ilgu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 29 kovo 2023 - 07:37