Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

ik KODEL VIENMETES PABODO?

oi ....kaip čia aš taip rašau smile.gif

as po obelimis ir kriešemis vienmetes paskyrus vieta , ten pavasari tulpesir narcizai sukišta o tada veliau vis ekspermentuoju su vienmetemis mirksiukas.gif
Atsakyti
Lyžuka, šią vasarą neturėsiu sveikatos jų ravėti. O kaip tyčia beveik prie durų. MB kaip surūdijusiu pjūklu džyrina: mol, prisisodini, žolės auga, žėk kaip atrodo..." Išsivalysiu buvusio šiltnamio vietą šiemet nuo vijoklio ir asiūklių, tada galėsiu ten skinamų lysvę daryti.

Ingrida, taigi kur kelias į Vilnių, o0 kur pas tave. Gerokas lankas. Kada užsuksiu.
Atsakyti
Oras koks švelnus. Pagaliau viską apsigrebojau, ne idealiai, bet vistiek. Vyrui palikau takus iššluoti ir pabaigt tvarkyt, jei ne, tai ryt pati padarysiu.
Iš Kaimuko, lb gražią hortenziją išsirinkai ir aš noriu.
Dukriukas iš lidlo dvi raganes atvežė, bus medinei tvorai slėpti, o betoninei sodinsiu kinrožių alėją.
Iš Kaimuko, kada sodisi savo naujokus krūmiukus? Bijau namuos nugalabyti, o kitur laikyti nlb yra kur, malkinėj tamsa, sandėliuko neturim. Laikau prie vitrininio lango, gal katė nenugrauš, bent kol kas nerodo susidomėjimo.
Jau atidarėm lauko sezoną, savo panelę į lauką už pavadėlio išleidžiu. Patenkinta ir ji ir aš.
Atsakyti
Meri, lauke palei šiltnamio sieną sustačiau. Taigi pirkau iš lauko aikštelės.
O savo kinrožių nelaikyk kambaryje. Juk sirines pirkai, ania ? Nešk kur tai prie namo sienos, ten kiek šilčiau. Jei bus kitą savaitę minusinė temperatūra, tada parsineši. Arba kokiais dviem vazonais užvožk, ar kibiru.

Sodinčiau kad ir šiandien, bet turiu vietą paruošti. Ten bus platinamas takas, reikės dalį žemių iškasti. Jas supilsiu prie rožių platindama lysvę. Ten šiandien liejo pamatėlį atraminei sienelei. Po pietų užėjo lietus, liko nebaigtas.
Kaip nervuoja tas lietus. Jei ne jis, galima būtų jau šią savaitę gerai aptvarkyti aplinką.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
Na taip, sirijinės lauko kinrožės. Palikau lauke, lai grūdinasi.
Jau visai nesinori tų šlapdribų, bet kaip greit auga tulpės ir narcizai bigsmile.gif Dar tas laikas keičias, gausis, kad ketvirtą ryto reiks keltis į darbą, bus labai fiziškai nepakeliama, kol įprasiu.
Pas mus kaimuke beveik pas kiekvieną pasodunta po rododendrą lauke, gal ir man dėl durnumo reik? Bet badosi tie krūmai, dar kačiukė įsidurs? Geriau koks hortenzijos krūmiukas?
Visą savaitę praleidau namuose, biski lauke buvau, jokių pardžių, bet vistiek nenumatytų išlaidų buvo. Pirmadienį atveš akvai šildytuvą, nes senaisis kaista non stop, prie to pačio ir chemijos užsakiau. Kainuoja tie hobiai. Nors stengiuosi gyventi kukliai kiek įmanoma, bet vis atsitinka gyvenimas rolleyes.gif
Atsakyti
Meri, o kokie rododendrai badosi ? Pas mane visa eilė, nė vienas nesibado. Labai taikūs.

Rytoj galima maudytis. Sako, po perkūnijos. O šiandien trankėsi taip, kaip ir vasarą nebūna. Nulijo net su ledais.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Nustebau irgi Meri,iš kur badosi?Mano vieną rododendrą net šanūkas nukando.Gavosi dabar iškrypęs kažkoks krūmas. bigsmile.gif Sodink ramiai,auga lėtai,o ir žydi kasmet. mirksiukas.gif
Atsakyti
Tuomet reik nusipirkti iš sportinio intereso rododendrą blink.gif
Atsakyti
Nežinau kaip gausis, vis gi užsisakiau iš alienexpreso suknutę. Gausiu, negausiu, nepabandžius, nežinosiu. Nu nėra ant manęs dydžių čia. Lidlo serafaniukai jau susipuškuliavo, nusiskalbė, ką reiks vilktis, kai atšils? Urmo bazėje gal ką rasčiau, bet ne mano skonio arba trumpa ax.gif
Siūtis neapsimoka, medžiagų kainos rolleyes.gif , net neinu žiūrėti, be to jau ir nervų neturiu ir siūlą įvert sunku, kas, kad lęšiai pakeisti, akys greit pavargsta.
Atsakyti
Meri, didesnių dydžių yra Manzara. Siunčiausi. Nors tokį šiltą švarkelį per didelį atsiuntė, reikės susisiaurinti kada. Kokybė ne stebuklinga, bet pigūs, kasdienai tinka.

Kažkokia diena į miegą traukianti. Buvau nusnūdusi ant sofos, tokiu šiltu avikailiuku užsiklojau. Tai ne, sulipo katė su šuniu ir dar razborkes surengė ant pilvo.
Atsakyti