Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

Mano kinrožė du žiedus baltus išstengė su bordiniu viduriuku. wub.gif Irgi nepastovi temperatūra,buvo numetųsi visus lapus,sulapojo iš naujo,kita nedidelė geltonai žydėjųsi kol kas nerodo gyvybės.Gal būti amen.Du oleandrai dideli jau ,peržiemojo gerai.Kai atšils mesiu laukan su vazonais. ax.gif
Atsakyti
Meri, sirinė kinrožė- lauko augalas. Kambaryje jai per šilta. O vat tikroji kinrožė, na ta vazoninė, kambaryje klesti. Turiu jų 9 ar dešimt veislių. Vienu metu buvo net 14. Aišku, vietos reikia, kai paauga. Kurios prie virtuvės lango - pilnos pumpurų. Po kokio mėnesio kai sužydės...
Kamelija - gali augti, jei yra vėsus kambarys , kur 8-12 C šilumos, ne daugiau. Kitaip nežydi. Negalima sukioti, nubarsto pumpurus. Turėjau mažiukę, vienais metais net dužiedus sukrovė. Ją lauke reikia paskui laikyti.
Meri, o pas tave cimbidžiai neaugtų ? Man draugė prinešė tokių nuodvasų. Tai dabar tegul rankas iki alkūnių graužia. Žydi per visą žiemą. Dar du laukia persodinimo ir gaivinimo. Nusprendžiau, kad jie mėgsta kavą. Kol aparatas kavos įšyla, jis paleidžia čiurkšlę tokią vos kvepiančią kava ir prieš išsijungdamas prasiplauna. Cimbidžiai ištiestos rankos atstumu, todėl susirenka tas paplavas.
Nesurandu kuo užsiimti, tai amžių dulkes visur šluostau. Darbo kambaryje baigiu visas lentynas sutvarkyti. Nusipirkau tokių dėklų-stovų dokumentams, susegu į segtuvus, užrašau pavadinimus ir sudėlioju. Beliko įkalbėti MB jo popierizmus peržiūrėti.
Šiandien pradėjau drabužinę tvarkyti, išmontavom vieną lentyną. Prisipirkau peršviečiamų plastikinių dėžių, sudėliojau į jas retai naudojamus daiktus. Dabar mintiju, kaip drabužinę paversti spintomis. Paklausiau mados vėjų, o didžiausia nesąmonė atvirų lentynų - pakabų drabužinė. Dulkių kaupykla. Paprastų durų negaliu dėti, nes viršuje tokios nedidelės galingos lemputės, klius atidarant dureles. Tai arba stumdomos durys, arba susilenkiančios. Lentynos tai kampu, ne visur stumdomas galima daryti.

Atsakyti
Žinau, kad sirijinė lauko augalas, skaitau Namie ir sode smile.gif
Šitam bute cimbidžio neauginau, o gal? Brangokas augalas mano piniginei.
Šiandien ketvirtą pelę gavau dovanų, bet rūpužiokė paspruko nuo lovos.
Iš Kaimuko, nebandei tapyti paveikslų pagal numerius? Pažįstama sakė, gerai atpalaiduojantis užsiėmimas bigsmile.gif
Man reik nuvažiuot siūlų turgun, pradėčiau ką narplioti. FB tokių grožybių prideda, tik seivinu kompan wub.gif
Iš Kaimuko, ači0 dėl kamelijos, jaučiu, bandysiu dar kartą. Labai jau gražūs jos žiedai. Tik šį kartą netrauksiu iš vazono vasarai., Gal ji nemėgsta persodinimų ir atėmė jai daug jėgų.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Pas mus kitame namo gale ne pelė į spastukus pakliūna,bet vis kirstukas. bigsmile.gif
Atsakyti
Katė ko rimtesnio prie kavos laukia... biggrin.gif
Meri, man geriausias atsipalaidavimas žiemą detektyvas, vasarą kuitimasis gėlynuose. Cimbidžių būna Depo nukainuotų. Na, peržydi ir neša į šoną. Tik ne kasdien.

Šiandien prisiruošiau ir persiuvau miegamojo užuolaidas. Vietoje kabliukų ir klosčių įmušiau žiedus. Liko potrumpės, bet tiek jau to. Paklijuotas flisas ar kaip jis ten, vėl ardyti - neaaaaa.
Dar laukia svetainės užuolaidos tokios pačios procedūros. Įtariu, jas vis tik teks ardyti nuo viršaus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iš Kaimo: 12 kovo 2023 - 20:28
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Prie IK atsipalaidavimo tik mezgimą betrūksta pridėti ir detektyvinių filmų žiūrėjimą.Nesiskaito man knygos,megzti tada negaliu. biggrin.gif Pradedu skaityti ir pagaunu save,mintys slysta kažkur.Filmą žiūrint jei ir nuslysta kažkur nieko tokio,pagaunu kažkada mintį. biggrin.gif
.
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Pas mane amariliai šiemet kaip niekad gražiai žydi, beveik visi po du kotus leidžia smile.gif

Užtat už lango niekas dar nežydi, o 2019 m šiom dienom jau krokai klestejo smile.gif
Atsakyti
O pas mane eleboras baltas žydi. Tiesą sakant, nuo Kalėdų žydi. wub.gif
Amariliai ir pas mane visi vienu metu. Dabar gal 5 , dar trys ruošiasi. Bet po vieną žiedyną. Jie vasarojo lauke lysvėje, tai ten nužydėjo rugpjūtį.

Koks tingulys šiandien nesvietiškas apėmė. Buvau nusprendusi nuvažiuoti ir Maksėje pripirkti maisto visą vežimą. Kokį kartą per mėnesį taip užsiperku. Miltai, makaronai, kruopos, aliejus ,dar visokie konservuoti reikalai, riešutai, šaldyta tešla ir panašiai.
Pralakinau šunį, taip saulėta buvo. Kol sugalvojau, kaip dėjo sniegas. Atvažiavo dukra , jai koks tai virusas kimba, prisidarėme kavų -arbatų , plepėjome, kol miegas suėmė. Siūliau jai eiti į savo kambarį pasnausti, sako, paskui labai tingėsis namo važiuoti. Tai ir aš likau nepasnaudusi.
Ai, rytoj į miestą pavažiuosiu, gal geresnis oras bus. Reikia dar porų sėklos nusipirkti ir pasėti. Užsisakiau visokios patalynės ir rankšluosčių, gal rytoj jau atsiųs į paštomatą.

Prisipažinkite, kuo atbalinate virtuvinius rankšluostukus ? O ir normalius rankšluosčius ?
Man vaikai kiek jų išgadino, siaubas. Vis šviesius pirkdavau jiems, žydrus, rožinius, nes jų antro aukšto vonia žydra. Tai sugalvoja pas save skalbti, ką randa skalbinių dėžėje, tą meta į mašiną ir prasuka. Dabar tie rankšluosčiai nuo visokių treningų yra seno asfalto spalvos. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2023 03 13, 17:14)
O pas mane eleboras baltas žydi. Tiesą sakant, nuo Kalėdų žydi. wub.gif
Amariliai ir pas mane visi vienu metu. Dabar gal 5 , dar trys ruošiasi. Bet po vieną žiedyną. Jie vasarojo lauke lysvėje, tai ten nužydėjo rugpjūtį.

Koks tingulys šiandien nesvietiškas apėmė. Buvau nusprendusi nuvažiuoti ir Maksėje pripirkti maisto visą vežimą.  Kokį kartą per mėnesį taip užsiperku. Miltai, makaronai, kruopos, aliejus ,dar visokie konservuoti reikalai, riešutai, šaldyta tešla ir panašiai.
Pralakinau šunį, taip saulėta buvo. Kol sugalvojau, kaip dėjo sniegas. Atvažiavo dukra , jai koks tai virusas kimba, prisidarėme kavų -arbatų , plepėjome, kol miegas suėmė.  Siūliau jai eiti į savo kambarį pasnausti, sako, paskui labai tingėsis namo važiuoti. Tai ir aš likau nepasnaudusi.
Ai, rytoj į miestą pavažiuosiu, gal geresnis oras bus. Reikia dar porų sėklos nusipirkti ir pasėti. Užsisakiau visokios patalynės ir rankšluosčių, gal rytoj jau atsiųs į paštomatą.

Prisipažinkite, kuo atbalinate virtuvinius rankšluostukus ? O ir normalius rankšluosčius ?
Man vaikai kiek jų išgadino, siaubas. Vis šviesius pirkdavau jiems, žydrus, rožinius, nes jų antro aukšto vonia žydra. Tai sugalvoja pas save skalbti, ką randa skalbinių dėžėje, tą meta į mašiną ir prasuka. Dabar tie rankšluosčiai nuo visokių treningų yra seno asfalto spalvos. blink.gif

Laba
IK, asfalto spalvos rankšluosčius, kažin ar įmanoma atbalint, nebent juodai dažyt.
Va, virtuvinius ir šiaip dėmes, puikiai išėmė ištirpinta indaplovės tabletė. Į litrą tirpinau vieną ir pamerkiau pačius tragiškiausius. Netikėjau, bet labai mačijo ir spalvų nenuėmė ir išbalino. Liko kažkiek gelsva, kur kečiupas grynas buvo sušluostytas ir paliktas. Sugeba taip dabar jaunimas. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ate42: 13 kovo 2023 - 20:03
Ate, ačiū. Pabandysiu.
Gaila, kad dabar nebematau pirkti Belizna, to, kur su chloru. Būdavo, sukiši rankšluostukus į kibirą su verdančiu vandeniu, neši į kiemą ir pusė butelio Beliznos. Tik reikėdavo gerai išskalauti ir kelias dienas džiovinti lauke, kad kvapas išsigaruotų.
Asfalto spalvos sunaudoju šuniui po maudynių nušluostyti. Bet jau prisikaupė nervinanti krūvelė.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotraukaLabas rytas.
Perku naujus,ne kažką kainuoja,reikės pabandyti kaip ate rašo.Ačiū. 4u.gif
Atsakyti
labai minimaliai naudoju virtuvinius rankšluoscius, žymiai patogiau popierius, nušluostei, išmetei ir užmiršai mirksiukas.gif , o rankšluostuku esu kazkada nusipirkus norfoj tokiu tamsiai žaliu, ju baltinti nereikia biggrin.gif o ir sugeria gerai tai kiek ten rankoms nusivalyt užreikia...
Atsakyti