Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

QUOTE(IngridaB @ 2021 05 03, 18:04)
O pas mus visos Norfos smirdi,gendančia mėsa.Nors ir pastatė prie namų prie pat,bet geriau pavažiuoju iki maximos ar lidlo.Amžinai nosį riečia,ar jie nesusitvarko,nežinau?Ir labai jau rusiškomis prekėmis ten kvepia. ax.gif Man atrodo labai priklauso nuo valdžios.Kad trūksta tvarkos?Kaip vaikai sako Vilniuje aplamai mažai Norfų,ten RIMI karaliauja. mirksiukas.gif

pas mus dvi norfos ir abi labai tvarkingos, ypač ta nauja didžioji kaip mes vadiname, ir mesa ten geriausia, tikrai gal nuo parduotuviu vedeju priklauso, va tik daržoves man ju nepatinka, pirma kad pvz kokie svogunai išfasuoti vos ne po centneri maišais, o antra papuve lyg apšale būtų, matyt nenureguliuoja temp sandeliuose, dar norfos skaniausi iš visu tinklu apart rimi visokie pusfabrikačiai, kugelis pvz smile.gif, varškės apkepai.


QUOTE(Iš Kaimo @ 2021 05 03, 21:34)
Pusę dienos bandžiau įsilaužti į žūmis informacinę sistemą ir palikti ataskaitą. Valioooo. Jau priduota, nors su pastrigimais ir kai ko nedavė pataisyti. Ai, perskambins, kai norės pasitikslinti..O tai prieš tai kelis metus keldavausi 3-4 val nakties ir tik taip pavykdavo prisijungti. Tobulėja... biggrin.gif

tai turbut pati paskutine ataskaitų teikimo diena bigsmile.gif

Sveikos smile.gif

vakar su plonu pločšiuku atidrebejau, šiandien jau nusispjovus ant menesio vardo biggrin.gif pukini palta išsitraukiau , o seniau sakydavo: iki jurginiu nepadek žieminio bigsmile.gif , manau tuoj galesim ir iki petriniu jo nepadet tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 04 gegužės 2021 - 09:16
Labas

labai pritariu Lyzukai del Norfos. Cia as apie Kupiskio krautuves. Viena po rekonstrukcijos, tai kaip kokiam geram uzsieni atrodo. Pusfabrikaciai eri, mesa taip pat. As ten kartais kokiu pavytusiu granatu nusiperku sultims. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2021 05 04, 10:14)


vakar su plonu pločšiuku atidrebejau, šiandien jau nusispjovus ant menesio vardo biggrin.gif pukini palta išsitraukiau , o seniau sakydavo: iki jurginiu nepadek žieminio  bigsmile.gif , manau tuoj galesim ir iki petriniu jo nepadet  tongue.gif


Geriau iki Joninių nepadėk. Paskui nuo Žolinės vėl gali traukti.
Apėjau savo dvarus. Visur vanduo tyvuliuoja. Turiu nusipirkusi braškių, reikės palaukti, kol kiek pradžius, tada susodinti.
Atsakyti
tai kad nuo Joniniu iki Petriniu savaite kažkur tik smile.gif , sakydavo iki joniniu bulves dar galima sodinti mirksiukas.gif
Atsakyti
as tai bais laiminga snd. suzinojus kraujo tyrima. D vitaminas, Kalis normoj, o mano blogasis cholesterolis nuo 5 su virsum pakrites iki 3 su virsum. Be statinu wub.gif Bijojau net skambint sesutei, bet sukaupiau paskutinius drasos likucius.....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sapniukass: 04 gegužės 2021 - 14:20
Sapniau, kokios dietos laikeisi, kad cholesterolis taip krenta ?
Atsakyti
nesilaikiau niekad jokios dietos ax.gif Kazkada Paleo bandziau del mados tuometines biggrin.gif Mesa valau ir daug, beveik kasdien, ypac kiauliena rolleyes.gif Na man labai skanu. biggrin.gif

Notaspin papildus geriu, kai neuzmirstu.....
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2021 05 04, 14:20)
as tai bais laiminga snd. suzinojus kraujo tyrima. D vitaminas, Kalis normoj, o mano blogasis cholesterolis nuo 5 su virsum pakrites iki 3 su virsum. Be statinu wub.gif Bijojau net skambint sesutei, bet sukaupiau paskutinius drasos likucius.....

pas mane d vitaminas gyvenime normoj nebuvo nors aš ji ir laabai retai tiriuosi, o cholesteroliai abu visad geri ir be jokiu papildu ir dietu, nors dabar jau pradejau d vitamina gert ...ar jis ten kiek padeda kitas klausimas mirksiukas.gif

nu kaip šlapia pas mus, šalta noris jau ką nors į tą žemelę įkišt biggrin.gif, ALE KAD motinelė gamta neleidžia ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Nesu tyrūsis D vitamino.Kai nežinai.............
Atsakyti
Kai nezinai - stipriau miegi biggrin.gif Man 2 laipsnio artroze, todel D vitamina as labai dabojju rolleyes.gif

Labas
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Norėčiau šitaip papusryčiauti prie Niagaros. mirksiukas.gif
Atsakyti