Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

Labas

vaziuoam i kapelius, al kauniske drauge sutiksiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sapniukass: 01 gegužės 2021 - 08:43
Tai dabar RIMI pakeliui tau IK. ax.gif Man kad ir arti,bet nelimpa,nebent kai būna prieš šventes pilnos parduotuvės žmonių,tada važiuoju į RIMI.
Dabar vieną kartą savaitėje lankausi Bičiulyje,sūrelių masę perku.Nereikia ir sūrelių,kabini šaukštu masę. mirksiukas.gif tAIP BUVAU ĮPRATŲSI KAI VAŽINėJAU LAIŠKŲ PO ĮMONES,PIENO FABRIKĖLYJE UŽSUKTI Į JŲ FIRMINĘ PARDUOTUVĘ SŪRELIŲ MASĖS.Deficitas buvo,atsimenu nešiau kyšio,kad paliktų visada.Bet tokia šviežia masė buvo,ne kaip dabar ir ne tiek sutrinta. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 01 gegužės 2021 - 08:40
Na, prisidavėte jau VMI ? Bandžiau deklaraciją užpildyti, nesąmones paskaičiuoja. Kažko neįvedu. Kas tą programą kūrė, neįsivaizduoju. Ingrida, čia į tavo vaikelių daržą turėtų būti primesta akmenų. Kam daryti taip sudėtingai ?

Prisodinau frigo braškių. Bet dar reikia bent 40 daigų.
Apsiravėjau kelis gėlynus. Ir priskalbiau. Ruošiuosi pasaulio pabaigai , kuri bus pirmadienį. Žada lyti lyti lyti...Ir būti šalta bei vėjuota.

na, ir pavasaris. Senokai toks šaltas bebuvo.
Atsakyti
Nu atsiprašau,kur mano vaikai prikiša nagus,viskas gerai. biggrin.gif biggrin.gif Sūnaus įmonė,viena iš programų kūrimas už Australijos ,kažkada rodė salos nežymios yra,ten kūria kažką. bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif Jie su LT įmonėmis nedirba.Čia dukriuko greičiau įmonė,buhalterijas kūria. biggrin.gif
Mūsų deklaracijas sūnus jau sutvarkė prieš mėnesį,viskas sumokėta,viskas tvarkoje.Įmonė priduota,nuo vakar jau turiu mb. mirksiukas.gif
Šiandien buvo tingyniavimo diena,Iki pietų dar pyragas,santechnikos tvarkymas,avilių.Po pietų sūniukas su marčia,arbatos pavakarys,pasivaikščiojimas po gamtą. wub.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Su mamyciu diena mus visas wub.gif

Vakar su kaunietiska draugyte praplepejom gal valanda, kapinese. Taip seniai buvau macius.

Labas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sapniukass: 02 gegužės 2021 - 08:34
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas

ejau 8 val. kraujo nusileist, tai oras biesas zino koks. Paziurejau prognoze, tai visa savaite nekokia. Susitempiau sodinukus is balkono i kambarius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sapniukass: 03 gegužės 2021 - 12:23
Sveikos gyvos smile.gif

keista ta dekl, bet jau pernai tokia pati buvo, tai šiemet labai nenustebino biggrin.gif

mano pusė pomidoru šiltnamyje, kiti nešildomam garaže ištremti nu žodžiu jiems išgyvenimo išūkis padarytas biggrin.gif, tiek kad tie šiltnamyje agro danga užgendti tai ji man gerai pasiteisinus yra ne kaip kokios žvakes..

iš parduotuviu nemegstu lidlo ir neinu i ji niekad, labai jau man ten viskas žemo lygio..., vaisiai, daržoves iki, rimi, šiaip norfa nes ten pvz pas mus tai vos ne antri senukai ko tik ten nera ir grėblių fiskaro ir kilimų, bliuskų ir mašinai visokiu prekių biggrin.gif
Atsakyti
O pas mus visos Norfos smirdi,gendančia mėsa.Nors ir pastatė prie namų prie pat,bet geriau pavažiuoju iki maximos ar lidlo.Amžinai nosį riečia,ar jie nesusitvarko,nežinau?Ir labai jau rusiškomis prekėmis ten kvepia. ax.gif Man atrodo labai priklauso nuo valdžios.Kad trūksta tvarkos?Kaip vaikai sako Vilniuje aplamai mažai Norfų,ten RIMI karaliauja. mirksiukas.gif
Atsakyti
Norfų nekenčiu. Tiekėme kažkada jiems prekes. Geriau jums nežinoti, koks ten bazėje bardakas. O jau mandri vaidenasi. Dar dabar kasmet skambina, siūlo sutartį atnaujinti. Bet MB griežtai pasakė, kad tik per jo lavoną...
Kadangi IKi pašonėje, tai ten vasarą kasdien į bazę ką nors vežame. Reikalavimai didžiuliai, bet nepykstame, nėra jie skrudžai, dėl kainos visada susitarti galima. O ir vadybininkai labai faini.
Praeitą naktį ir iki pusės dienos buvo pasaulio pabaiga. Niekada neplakė lietus į šiaurinius langus. Bet dabar švariai nuplauti. Kadangi mano lovos galvūgalis po pat langu, atrodė, kad į lovą prilis. O ryte snigo, vėjas, lietus, fuuuu.

Pusę dienos bandžiau įsilaužti į žūmis informacinę sistemą ir palikti ataskaitą. Valioooo. Jau priduota, nors su pastrigimais ir kai ko nedavė pataisyti. Ai, perskambins, kai norės pasitikslinti..O tai prieš tai kelis metus keldavausi 3-4 val nakties ir tik taip pavykdavo prisijungti. Tobulėja... biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Gal gal šiandien pastatysime pagaliau šiltnamį sodyboje?Nes nu gi gal jau galima bus ką nors sodinti????Bet kokį medį išlaužė iš šaknų vakar mieste prie darbo.Bijojau kad sodyboje nelūžtų kokia kriaušė-gigantė. bigsmile.gif
IK,tai savrbu išsiūsti ataskaitą,jau paskui aišku galėsi taisyti. ax.gif
Atsakyti