Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

sveikos,

tai dabar sąžiningai prisipažinkit, kuri čia per Užgavėnes blynų neprivalgė? kam riebalai per barzdą nevarvėjo, a? blink.gif
snigo, lijo, snigo, lijo ir dar ne vakaras unsure.gif

buvau sodyboj, tvarkiau šilauoges. Kaimietuke, pakapsčiusi, radau sieros grūdelių-jie neištirpsta? ar man jų berti šiemet? Rožės nujuodusios, net ir ta paprasta visų kiemų rožė krūminė su pajuodusiom šakom......
Apvažiavau ir savo kaimelį, kapelius sutvarkiau, bus ramiau

Namie palangių trūkumas, jei kitą savaitę kai kiek atšils, išsodinčiau svogūnėlių daigelius, ar nenusibaigtų? nes jau apsisukti nebėr kur ax.gif

ir noriu agrasto, skanaus, saldaus-ką rekomenduosit?
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Jo vakar buvome sostinėje,išvažiuojant balta buvo. bigsmile.gif
Atsakyti
Nors vakar vos ne visi metų laikai per dieną praėjo, Laisvės Alėjoje prie kavinių lauko staliukų buvo pilna įvairiausio amžiaus žmonių. Taip gera buvo juos matyti po visų suvaržymų. Atrodo, kad tos pandemijos nė nebuvo, viskas kaip senais gerais laikais.
Šiaip tai nieko nesuprantu, kuo didesni susirgimų skaičiai, tuo labiau laisvėjam, tai kaip suprast ankstesnius draudimus, reiškias praradom laiką veltui?
Na aš dabar dirbu miesto centre, tad visi pokyčiai kaip ant delno.
Labai pergyvenu, jei tolins pensiją, vis gązdina, o nesu numačius ilgiau dirbti, Jau ir dabar kojos nebeneša ir galva nedirba, kaip ten reiks dirbti po septyniasdešimties???? Ir koks darbdavys laikys tokius darbuotojus mumijas?
Dabar gerai, per kaukes nesimato senukų skausmo iškreiptų veidų. Aš beveik kas antrą trečią dieną geriu nuo skausmo, kad galėčiau dirbti. Apie darbo kokybę jau nebekalbu, žiūri, kad tik valandas atbūt.
Atsakyti
Jurginėli, siera palaipsniui tirpsta prisijungdama vandenį ir taip substratas rūgštėja. Čia tau ne amonio salietra, kad po pirmo lietaus ištirptų. Gali ir toliau berti ją mažomis dozėmis. Šiaip reikėtų stebėti, ar šilauogėms dirva tinkamo rūgštumo. Jei Ph per didelis, gali per visą vasarą rausvi lapai likti. Bet tai nebūtinai rodiklis, kartais dėl temperatūros svyravimų taip nutinka.

Agrastus žiūrėk , kurie mažiausiai serga. O skonis visų panašus. Atspariausias viskam Invicta. Nei purkšti , nei vargti. Man tai reikėtų Joštos, nu skani uoga.

Nusipirkau kelias šilauoges, jau su keliais žiedais. Prašmatnūs krūmai. Dar kelias obelis prigriebiau. Ingrida, gi žinai, prie kelio "Šilagalio medelynas " . Apakus buvau, kokio gerumo sodinukai už padorią kainą. Viskas vazonuose, ir matosi, kad ne paskubomis prikišta, o jau nuo mažens auginta. Obelaitės suformuotomis skeletinėmis šakomis- suformuota idealiai. Reikės dar palėkti iki jų vyšnaičių ir abrikoso.

Orelis nepavydėtinas. Nusibodo dangstyti pomidorus ir paprikas šiltnamyje. Gerai, kad dar dėžutėse. Bet šiaip kieme kapstytis nemalonu, tai vėjas, tai koks sniegas užeina. O laukuose smėlį pusto.

Meri, nepanikuok dėl tos pensijos iki 70. Gi čia šakėmis ant vandens. Vienas durnas pabliuznijo, žurnaliūgos pasigavo. Kita vertus, reikėtų lanksčios pensijų sistemos. Gal kas nors nori ir 50 išeiti. Ypač jei turi iš ko gyventi

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Ką veikiame tokiu oru?IK sodina,o kitos? bigsmile.gif
Atsakyti
Eisiu akvos lempoms atšvaitų tvirtint, atvežė iš Kikos. Vandens dar nejudinsiu, nes su vaistais.
Vakar pagaliau nusprendžiau vartelius pasikeist, nu bliamb kaip tyčia, rašo, kiekis nepakankamas. Dabar du daiktus medžiosiu, Grandfeu ketinio raudono puodo ir tuos vartelius rolleyes.gif
Atsakyti
Labas

aptvarkem kapelius dvejus. Apvaziavom depa ir kitas panasaus pobudzio krautuves biggrin.gif

Kai buvom Kupisky, nusipirkau 4 maisus durpiu jau su trasom, po 250litru. Uzteks ax.gif
Atsakyti
Pamėginau kasti žemę šiltnamiui.Eina sau net gelti pradėjo rankas. bigsmile.gif Eisiu megzti geriau. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2021 04 25, 16:15)
Pamėginau kasti žemę šiltnamiui.Eina sau net gelti pradėjo rankas. bigsmile.gif Eisiu megzti geriau. mirksiukas.gif

Vyrui leisk pasireikšti :mirksiukas

Sveikos

Eilinį pavasarį noriu magnolijos wub.gif

Nesuprantu ko jos po žiemos numiršta

Ir šiaip esu neviltyje bigsmile.gif, kodėl iki birželio neveiks daugiametes.lt? Ate gal tu žinai, gi jos lyg netoli tavęs?
Vis pamirštu paklausti ar radai kas romanetes siuva?
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2021 04 25, 20:57)
Vyrui leisk pasireikšti  :mirksiukas

Sveikos

Eilinį pavasarį noriu magnolijos wub.gif

Nesuprantu ko jos po žiemos numiršta

Tai kad jam nereikia tų šiltnamių.Čia tik mano pageidavimas.O dar ir saugome po klubo operacijos. biggrin.gif
Aš kaip tik pasisodinau.Tai jas dengti gal reikia žiemą? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2021 04 25, 20:57)
Vyrui leisk pasireikšti  :mirksiukas

Sveikos

Eilinį pavasarį noriu magnolijos wub.gif

Nesuprantu ko jos po žiemos numiršta

Ir šiaip esu neviltyje  bigsmile.gif, kodėl iki birželio neveiks daugiametes.lt? Ate gal tu žinai, gi jos lyg netoli tavęs?
Vis pamirštu paklausti ar radai kas romanetes siuva?

Labą,
Kad praeitą savaitę veikė daugiametės.
Radau, pasiuvo, tavo tekomenduota. Tik išsiblaškius ji.
Vienas užuolaidas atvežė, kitas pamiršo pasiūt. Tas kur atveoė- pamiršo parišimus pasiūt. Vis dar lsukiu, nuo naunų metų....., pasiūti, bet neatveža. Sutarėm, kad atsiųs.....nesulaukiu. Žodžiu, išsiblaškius ir nevisai kokybiškai. Kokybė kainai neatitinka nors kiti giria. Įkelti darbai irgi superiniai. Man nepasisekė arba esu perdaug reikli. Tsčiau noriu, kad romanetė nebūtų kreiva, kad užuolaida ant to pačio lango būtų vienodo ilgio. To negavau.... mirksiukas.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti