Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Pagaliau pavasariškas oras.
Susėjau daigynus, kelias skalbykles skalbinių prasukau , greitai išdžiūvo.
Pagaliau aptvarkiau Mb garažą. Į konteinerius išvežiau visą bagažinę visokio pasenusio gėrio.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Vakar suskasiau gėlynėlį,nes nebe buvo kur dėtis gėlėms. ax.gif Pradėjau kasti žemę prie grežinio,pakavoti vamzdį,sukasiu,atsivešiu azalijoms žemių,susodinsiu azalijas,galės augti krūmai,paslėps. ax.gif
Šiandien reikia vieną šiltnamį suręsti sodyboje. ax.gif
Atsakyti
Labas

as tai vakar su draugais keliavau wub.gif Birstone buvo iveiktas apzvalgos bokstas. Taip rasau, nes kiek buvau prie apzvalginiu, ne i viena nelipau. Nei Lenkijoj, nei Vokietijoj, nei Lietuvoj. Nes man ant kedes uzlipt jau baisu biggrin.gif

Toliau seke Alytus. Va cia tai gavom liuties tokios, kad ojojoj.

Merkines piramide, pirma karta buvau. Ispudinga, net asaros kauptis pradejo.....

Grize uzsisakem po pica, grizom puse devyniu vakaro.
Atsakyti
Penktadienį taip sau pagalvojau, kad lb pasiilgau picos...
Oras koks geras, laukiu kol saulė apims sodelį, eisim su katyte vitamino D pagaudyti.
Pas mane dar ne visos gėlės išlindę, vieną noriu perkelti, bet gal dar per šalta žemė, nenoriu prarast.
Ai, gal rašiau, skaliarą praradau, liko vienui vienas. Jei matysiu, kad depresuoja, įleisiu draugų. Nors galvoju gal ką kito, lepūs tie skaliarai, per sudėtinga senam žmogui su jais. Geriausia su šamais, mažiau vargo, ėda viską, nesimuša ir gražūs.
Pasėjau serenčiusį lovelį, pridengiau, gal bus ir nieko. Nesugalvoju ką į kitus lovelius sodint, viskas taip atsibodę. Ką jūs sodinsit?
Pirmadienį atsidaro parduotuvės, lėksiu basučių ieškoti, kažkokių mandrų nereikia, babutinskų biggrin.gif
Atsakyti
Na, Meri, tu ir palyginai. Skaliarai tokie aristokratiški, tokie išdidūs. O šamukai kas - mužikai po dugną varinėja. biggrin.gif
Šilta. Tvarkau visą dieną gėlynus. Jau padai skauda nuo tupinėjimo. Ai, buvau prisisakiusi 12 veislių bijūnų, tai susodinau.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Sapniuk,aš irgi negaliu aukščio pernešti.Paskutinis bokštas Biržų,nelabai aukštas.Birštono nekopiau. biggrin.gif
Kasu,kasu žemelę............plėšiu velėną. mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas

vyras truputi pamiegos ir vaziuosim Kupiskin. Sakes bus mano draugas, nes darzely, kur kelininkai uzpyle tipo geros zemes, pridyge baisiu, ilgom saknim piktzoliu.

Ir kapeliu lankymas.
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Mano rožės kai kurios liūdi, kolkas nieko nedarau žiūriu į tuos rudus stagarus ir laukiu gyvybę pasirodant smile.gif, o bijūnai pernai rudenį sodinti storas galvas kiša, tik vino šuo nulaužė toki gražų pumpurą verysad.gif... užsisakiau ramuniu laukiu kada atsius tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 19 balandžio 2021 - 10:42
Lyžuka, apžiūrėk rožes prie pat pagrindo, turėtų būti pradžia sprogimo. Nusipirkau Depe Eden rose. Daugiau nesusigundžiau, nors nuo veislių akys raibsta. Padžiovintos gerokai visos buvo. Niu gyvatės mergos, galėtų nors ant stelažų gerai atlaistyti. blink.gif
Merkinė - netoli vyro tėviškės. Bet piramidėje nė karto nebuvau. Ten vietiniai pirštą prie smilkinio sukioja kalbėdami apie tą naująjį vaidilą. biggrin.gif Tai dar į mane kaip į durną pažiūrės, jeigu sugalvosiu. O ant piliakalnių dažnai esu gulinėjusi. Kai vaikai buvo maži ir pas uošvius pjaudavo kiaulę, pasiimdavau patiesalą ir vaikus, užkopdavome į piliakalnį ir ten taip ramu , Nemunas papėdėje teka...
O Druskininkuose tai kiaurus metus yra į ką žiūrėti.
Atsakyti
Labas vakaras, tariu nedrąsiai. Gal jau išmesta esu? Kad visai neturiu nieko įdomaus parašyti. Sėdžiu sodyboje su savo vištomis. Šiandien pajudinau dirvą prie žieminių česnakų, braškės neravėtos, Apsileidau. Paso galiojimas pasibaigė, teisės baigsis po mėnesio, vis laukiau, kad mažiau naujų susirgimų Covidu bus. Pandemijos pabaigos nesimato, užsirašiau pas kirpėją, po to eisiu dokumentus tvarkyti.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Vasarema,sveika sugrįžųsi. 4u.gif
Aš šiandien lieku irgi sodyboje.Yra darbų.Reikia toliau plėšti velėną.Aplinkui garšva karaliauja. ax.gif
Atsakyti