Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

sveikos 4u.gif

su Šv. Velykom ir suvalgytais kiaušiniais 4u.gif būkim sveikos 4u.gif

buvo žuvinės velykos, ryt ieškosiu mėsos biggrin.gif buvau pas mamą nulėkus 5 min., gavau kaimiško pyrago(mama kepa pagal bobutės receptą, reik ir man išmokt) , valgėm ir gulinėjom, ach ax.gif

Kaimietuke, kokius kvietkus sėjai? mažu jau astras laikas sėt, ir zinijas?
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Žiema?
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

Tai su tom Velykomis Jus visas smile.gif Sėkmes, sveikatos ir akvatos smile.gif



QUOTE(sapniukass @ 2021 04 02, 09:18)
Nustokit mane gundyt su hortenzijom unsure.gif

žinok nepasigailesi ypač su šluotelinėmis, gražus augalas ir neopus, ilgai žydintis o paksui nenukirptos galvos biggrin.gif dar ir žiema graziai atrodo mirksiukas.gif

As dar jokiu astru nesejau nes jas sodinu po tulpiu tai laiko dar turiu tik į šiltnami visokio gėrio pasejus: ridikeliu, kurie jau sudyge, salotu, krapu ai svogunu pamiršau ikišt reiks kuria diena dar isodinti kelis smile.gif
o mano pomidoru seklos laimingai guli vln muitines sandeliuos biggrin.gif, jaučiu gules iki kito derliaus ten biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 06 balandžio 2021 - 06:52
Labas

muitinej uli mano trys siuntiniai is Amerikos. Kad tik neuzsiuletu iki liepos menesio.

Mano zinkos jau sudyge ir paauge.
Atsakyti
Vienos zinijos jau sudygusios, kitos pasėtos. Pasėjau kleomes, žioveinius. Astras sėsiu gal po savaitės.
Tai dabar galvos skausmas, kaip reikės gėlynus sužiūrėti. Gegužės pabaigoje petį sutvarkys, reiškia visą vasarą būsiu nelabai darbinga.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

O kaip IK seji tokius žioveinius ar kleomes? Tiesiog paberi į dėžutę, ar po keleta seklu i tas vadinamas paletes? Sesiu ir aš jau juos nes jie ilgesnio augimo smile.gif
Atsakyti
Labas

sakykit panos ar drugeliai kopustiniai deda kiausinius tik ant guziniu, ar ir pvz. savojos kopustu. Kazkaip neaiskiai parasiau, gal suprasit biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2021 04 07, 07:43)
Labas rytas smile.gif

O kaip IK seji tokius žioveinius ar kleomes? Tiesiog paberi į dėžutę, ar po keleta seklu i tas vadinamas paletes? Sesiu ir aš jau juos nes jie ilgesnio augimo smile.gif

Į nedideles dėžutes. Na žinai, nuo fasuotos mėsos ar grybų. Paskui išpikuoju. Kleomes į vazonėlius, o žioveinius į tokias stambokas daigyklas. Nors kartais, jei netingiu su pincetu išretinti ir ne per daug reikia , tai sulaukia sodinimo tiesiai į dirvą. Jie gi šalnų nebijo.

Sapniukai, kopūstiniam baltukui viskas skanu. Visi absoliučiai kopūstai, tik pvz kokios kaliaropės jam grynas nuostolis. Išsirita keli vikšrai, sugraužia lapus ir pamirioja iš bado. O į gūžę turintį kopūstą gali gi skverbtis be problemų, ar tai savojos, ar gūžinis, ar raudonas. Beje, ne tik baltukai problema. Kartais didelė bėda būna ir kopūstinės kandys ( maži žali vikšriukai) ir ypač kopūstinis amaras. Tas tai kiaurai gūžę sugadina, ji tiesiog supūna.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Kaip man patinka žiovainiai,jų kreminės spalvos.Gaila keli metai nebe auginu.Gal nusipirkti sėklų? ax.gif
Atsakyti
OHO, KIEK MANO KOPUSTELIAI TURES PRIESU, BAISU rolleyes.gif

Vyro darbe sudarineja norinciu skiepytis sarasus.

Labas

zioveniai pas mane uzsiseja patys. Auga prie pat laiptu biggrin.gif
Atsakyti
Nu ir nusikaliau. Padedu prie rūšiavimo mašinos. Kad ir su viena ranka. Tai nuo sieto pastrigusias bulves nubraukiu, tai kai užsikemša padavimo transporteris - prakrapštau.
Pribaigs mane tie užsakymai po furą kas savaitę. Betgi negaliu skųstis, nors kiek reikalai juda. Tik reikia, kad ne judėtų, o bėgte bėgtų. Tai kaip tas ponas dieną ilginu.
Sugrįžusi sugebėjau tik palieti pomidorų paprikų plantacijas ir sudėti daigintis melionus bei arbūzus.
Aina na.., pamiršau kelias cukinijas ir agurkus įdėti. blink.gif
Labai tikiuosi, kad vakarienę dukrelė pagamins. ax.gif
Atsakyti