Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

labas 4u.gif

pabandėm per e sveikatą skiepui registruotis, nė velnio nesigauna. Diedulis skambinos į polikliniką-kt.savaitę bus sąrašai kas su lėtinėm, tai nežinau ar čia mūs ligos prie jų bus priskirtos. Sakiau Dieduliui tų persodintų plaučių neatsisakinėt, tai ne, svetimų nereikia, dabar jau būt suskiepytas lotuliukas.gif lotuliukas.gif

buvau ryte Lidle, vargetos gėliukai stovi......
Ingridėl, griebk tik hortenzijas, man jos tokios gražios wub.gif

Sapniuk, smagu kad ligoniukas sveiksta biggrin.gif

dygsta mano pomidorai biggrin.gif
Atsakyti
Nustokit mane gundyt su hortenzijom unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2021 04 02, 10:18)
Nustokit mane gundyt su hortenzijom unsure.gif

Na žinok Depe privežt visokių spalvų.Ir jei supratau kaina po 6.6.....kažkik.Nemaži krūmeliai.Noriu šluotelinių hortenzijų,pas mano pardavėjus kur pirkau tujas,sakė šluotelinės po 15 eurų.Tai nežinau ieškoti dar ar pirkti? ax.gif
https://www.google.c...QAAAAAdAAAAABAD
Noriu va tokių. ax.gif Laiko dar turiu,dar laukas nesuartas.Pernai mačiau per tv augina plantaciją šluotelinių,prie Karsakiškio,tik pernai dar nepardavinėjo.Jei gerai supratau,pravažiuoju keliu matosi. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 02 balandžio 2021 - 10:20
Žinote, ko tai šiemet netraukia ant augalų - daigų nei depuose, nei lidluose. Kiba apsirgau.. blink.gif

Šiandien kirpome šunį. Dukra pasisiuntė mašinką šunims kirpti. Na, ir atidarėme zooatelje. Siūliau pradžioje ant pusženčio išbandyti, jis garbanotas dar daugiau už Baskį. Pabėgo. Abudu. Šunį pagavome ir aptrumpinome, žentas liko kudlotas. biggrin.gif
Tfu, dabar visur šuns plaukai lenda.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Aš pernai už vanilla fraise 16 ka stoties turguje mokėjau, bet jau rudeniop ir žydėjo.
Lyžukos pavyzdžiu iš Ermitažo prisisakiau su nemokamu atvežimu kompostinės, durpinės žemių, trąšų.
Nlb įsivaizduoju kaip su trinkelėmis pigiai prasisukt, visur atvežimas prabangus mano kišenei. Pirkčiau visą paletę raudonų. dar ir borteliai lb sunkūs, na kaip nors.
Šventės dviese su dieduliu ir ačiū D., kad dar dviese, o ne viena kaip šuo.
Vistik tas trentalis suveikė kojoms, reiks nusipirkti visą pakuotę. Palengvino gyvenimą.
Iš augalų, tai pas mane dominuos sprigės. Žydi visą vasarą iki pat šalnų. Dar kažko traukia ant serenčių, reiktų pasisėti ar ką.
Na ką, šiandien puodai, puodai ir dar kartą puodai, visoms sėkmės, nepervarkit darbštuolytės 4u.gif
Atsakyti
O ką puodai ? Taigi svečių kaip ir nebus, ko čia vargti. Atšildžiau kalakuto kumpį , pamerksiu nakčiai į sūrymą. Išviriau morkų mišrainei. Vynu ir ciberžole nuviriau kiaušinius. Viskas. Rytoj kumpį į orkaitę, padarysiu greitas salotas iš pakelio ir prakepsiu dar tokį greitą vyniotinį su uogiene arba iš grietinėlės padarysiu panakotos. Viskas. Griūsiu ant šono kokią knygą apsikabinusi.
Patinka man tokios šventės. Niekur nereikia skubėti anei važiuoti, anei rūpintis ką nusivežti.
Aišku , bendravimo trūksta. Bet gal per mesindžerį su drauge po stiklą vyno išmauksiu , po kitą su gimine. Greita ir patogu. biggrin.gif
Atsakyti

Labas rytas.

Teisybė IK jau tokios paprastos velykos.Mes irgi dviese ir šanūkas. wub.gif Kažin ar ištversiu nieko nedirbti?Žinau nuodėmė,bet taip sėdėti? ax.gif vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Su svente, brangiosios. 4u.gif

Mes planuojame i soda pasitvarkyt. Na ten ne darbas biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Nuo kada darbas nuodėmė ? Gal nebent tinginiams.
Nusibodo gulinėti , pasėjau kelis indelius vasarinių gėlių.
O vyrai pasikinkę traktorių išrovė seną slyvą ir nudžiūvusią obelį. Tiek ir to darbo.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Šalta,jo aš irgi trankausi tarp keturių sienų.Vakar vakare nekūrėme židinio,tai ryte kondicionierius tik 12 rodė kambaryje. bigsmile.gif Gandrai dviese vaikšto po langais šunį erzina. ax.gif
Atsakyti