Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Liniuk,tu gal žinai į tualetą galima dėti muiliukus,kvapus?Nenužudys bakterijas?Jus gal perspėjo? ax.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

IK tai jau paprasti mirtingieji gali į eilę stot? Mane kitą savaitę skiepys bigsmile.gif
Atsakyti
Ingrida, proto ribose viską galima. Aš dedu. Pasakojo, kad jei viskas ekologiška, tai irgi nėra gerai.
Atsakyti
Labas

uzregistravau viena is katinu i vet. klinika. Nebezinau ka duot est, ka sueda arba isvemia arba..... rolleyes.gif Nukenksmins mano pinigine rytoj. Snd. jau statys virtuves baldus, bent jau apatines spinteles. Bus grazu. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2021 04 01, 09:15)
Labas

uzregistravau viena is katinu i vet. klinika. Nebezinau ka duot est, ka sueda arba isvemia arba..... rolleyes.gif Nukenksmins mano pinigine rytoj. Snd. jau statys virtuves baldus, bent jau apatines spinteles. Bus grazu. biggrin.gif

oje verysad.gif sveikatos katinukui, jei į lauką išeina gal suėdė netinkamo, mūsiškei vienai buvo taip vežiojom kelias dienas paskui dave jau pritrauktus švirkštus pati leisdavau, nes suduot tablete misija neimanoma buvo tai katei arba išspjaudavo, arba tol tasydavosi kol išvemdavo, užtat antrai ka nori gali ikišti pirštu be jokių ten draskymusi
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2021 04 01, 09:40)
Sveikos smile.gif

IK tai jau paprasti mirtingieji gali į eilę stot? Mane kitą savaitę skiepys    bigsmile.gif


Į eilę tai gali stoti. Vaikams pasakė,,kad jie gaus skiepą apie birželį. O tu kuo čia taip išmandrėjai, kad dabar gauni ?
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2021 04 01, 12:33)
Į eilę tai gali stoti. Vaikams pasakė,,kad jie gaus skiepą apie birželį. O tu kuo čia taip išmandrėjai, kad dabar gauni ?

matyt jaučia tėvynė, kad esu geras ir teisingas žmogus, mokantis mokesčius tai nutarė paskiepinti kol dar kažkiek naudinga esu biggrin.gif
Atsakyti
lYZUKA, KAI ISEIDAVO I LAUKA, TOKIU PROBLEMU NEBUDAVO. Oi blink.gif Paukstukai i raciona ieidavo ax.gif
Atsakyti
Sapniukai, gal prisilaižė plaukų ? Dabar katės kaip tik šeriasi.

Panikė bus kokį gripą pasigavusi. Gerklė užtino, ir kakle limfmazgiai jaučiasi. Geria nuo ryto iki vakaro arbatas su medumi ir egzaminams ruošiasi. Negali susikaupti, pyksta. uėjusi padėjau vieną testą atsakyti, tai po to pyyyst ir kompas jai užlūžo. Vienas vargas su tais nuotoliniais mokslais.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
IK- 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Jurginėli,aš vakar Depe vėl prisipirkau nukainuotų su 90 procentų verbenų.Reikia naglai,nuėjau žiūriu atidėti daigeliai,klausiu pardavėjos,čia nuokainuotos,sako-ne.Sakau bet pažiūrėkite kokios jos nuvytę jau,sako sakykite kasoje,kad mūms paskambintų ,patvirtinsim e kad nukainuotos.Dar viena iš karto moteriškė prisistatė,susirinkome kas mūms buvo naudinga.Paskui jau lauko prekyboje hortenzijos atdėtos nukainavimui,matau leidžia daigelius didžialapės,tai ten neišėjo fintas,sako dar nenukainuotos. ax.gif
Lidle pigūs gėlių daigai,salvijų ir net nežinau kažkokių prisipirkau.Įdomu šiltnamyje šiąnakt išgyveno? ax.gif
Atsakyti
Labas rytas

mano daigeliai balkone, gyvi.

Katinai nakti pavoge lydlinius upetakius, prakramte maiseli ir surijo bigsmile.gif Didysis ligonis sotus ant fotelio drybso. Virskina. Vakar du kartus jam daviau kreono, nebevemia. Eisiu snd. vaistinen jo pirkt, gal parduos. Atsaukiau veterinarine. LIGONIS KAIMYNO KAROSIUKUS ISGAUDYDAVO GELEZINI DANGTI NUKELES, PO TO KAIMYNAS ANT DANGCIO PLYTA UZDEDAVO biggrin.gif
Atsakyti