Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Mergaitės kažin ką reiškia jei prie augalo būna parašyta:

"1m ht x 1m sp

2-5 years until maturity

is a clump-forming, evergreen perennial with finely-cut, fern-like green leaves and masses of light yellow daisies on single, slim stems from mid-summer until the first frosts"

tai va kas yra tie 2-5 metai? Tipo toks jo amžius ir poto išnyks, čia sejant iš seklu tik po tiek metu žydes?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 30 kovo 2021 - 07:25
QUOTE(Lyžuka @ 2021 03 30, 07:25)
Mergaitės kažin ką reiškia jei prie augalo būna parašyta:

"1m ht x 1m sp

2-5 years until maturity

is a clump-forming, evergreen perennial with finely-cut, fern-like green leaves and masses of light yellow daisies on single, slim stems from mid-summer until the first frosts"

tai va kas yra tie 2-5 metai? Tipo toks jo amžius ir poto išnyks, čia sejant iš seklu tik po tiek metu žydes?

Skamba kaip kupstine mimoza is chainyzu. Nera zodzio hardy. Turi but hardy perenial ,tada ziemoja lauke. Cia kazkas garazinio ,iskasamo ziemai.
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2021 03 30, 07:33)
Skamba kaip kupstine mimoza is chainyzu. Nera zodzio hardy. Turi but hardy perenial ,tada ziemoja lauke. Cia kazkas garazinio ,iskasamo ziemai.

ne cia augalas kuris auga 2-8 zonose , bent jau taip rašoma apie ji, o konkrečiai tai Anthemis tinctoria ‘E.C.Buxton’
Atsakyti
Kai as buvau maza ,pries 50 metu ,tos geltonos ramunes dar augdavo aukstesnese vietose. Bet tada dar biski klimatas kitoks buvo. O dabar tai sekmes reikalas ,augs ar ne.
Atsakyti
nu jo...dar kitur skaitau kad aplamai tos geltonos ramunes kaip dvimetes laikoma verysad.gif
Atsakyti
https://www.rhs.org....-Buxton/Details
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2021 03 30, 08:50)

aha skaitinejau ir šitą smile.gif
Atsakyti
Labas

taip ir likau nesupratus apie kokias cia eltonas ramunes raset. ax.gif
Atsakyti
labas,

šiand buvau iškviesta poliklynikon-reikia atlikti programas, tvarkingai apsilankiau biggrin.gif

dėl skiepų-kažkokia nesąmonė, vieni gauna, kiti, tokie kaip aš, jaučiu lauks iki vasaros galo savo eilės, o bus suskiepyti tie gudresnieji.
Ir dar man nesuprantama, kodėl tie suskiepytieji galės judėt kur nori, kodėl tokia diskriminacija, nes ir aš noriu judėt, bet skiepo neturiu bash.gif protest.gif gun_bandana.gif gun_smilie.gif
duokit man skiepąąąąąą biggrin.gif
Atsakyti
kalbejau su vaikiu, tai pas juos, kad patekt pas kirpeja, reik turet 72 val. aliojanti neigiama testa. O pas juos per pus maziau uzsikretusiu ir testuoja desimt kartu didesniais mastais.

As, kai nuo bites alpstu, tai net nezinau kaip cia man su tuo skiepu gali gautis.
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2021 03 30, 08:25)
Mergaitės kažin ką reiškia jei prie augalo būna parašyta:

"1m ht x 1m sp

2-5 years until maturity

is a clump-forming, evergreen perennial with finely-cut, fern-like green leaves and masses of light yellow daisies on single, slim stems from mid-summer until the first frosts"

tai va kas yra tie 2-5 metai? Tipo toks jo amžius ir poto išnyks, čia sejant iš seklu tik po tiek metu žydes?


Tas 1 x 1 tai man į galvą ateina tik santrumpos aukštis ir plotis ( Height - Spacing). 2-5 metai rodo laiką, kiek jis gali augti. Na, verčiasi žodis kaip branda, bet žinant kad tai bobramunis, visai įmanoma, gi nėra nieko amžino.
Kiek suprantu tą anglų kalbą, skamba panašiai taip : "kupstą formuojantis visžalis daugiametis augalas su smulkiai skaldytais lapais ir mase šviesiai geltonų ramunėles primenančių žiedų ant paprastų plonų stiebų, žydintis nuo vasaros vidurio iki pirmųjų šalnų"
Gal nelabai tiksliai, bet aš anglų kalbą ( rašytinę ir tik profesinę pati sau išmokau. Kai kalba , tai protarpiais suprantu tik ne anglakalbį) biggrin.gif

Šiandien užrašiau visą šeimą skiepams. Vaikams jau skambino, sakė apie birželį.

Sapniau, tu kaip begemotas, kuris bijojo skiepų. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iš Kaimo: 30 kovo 2021 - 19:03