Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Po darbo savaitės, net padai sutinę, blyn visai kojos atsisako, ką reiks daryti vėliau?
Eisiu akvariumą nupilsiu, paskui, kai pašils, reik buksmedžius susodinti, o tai jau ilgiau nenoriu laikyti.
Man kažkaip tos visos šventės per karantiną su tokiu erzeliu viduje, tie visi laisvės ribojimai deda per smegenis. Kada tai baigsis?
Mums dar pasisekė, pakvėpavome laisvai, jaunimo gaila ir gydytojų gaila, aniems turėtų būti atlyginimai bent trigubi. Užjaučiu ir tuos, kas visą dieną su kaukėmis, nes pati taip dūstu.
Vakar vos nežliumbiau, negalėjau paeiti nuo autobuso, tai pomažu, pailsėdama, šiaip ne taip, o buvau ir movalio gale darbo išgėrus..., pypiec ta senatvė...
Kitą savaitę lidlas gaus našlaičių, reiks paimti į lovelį, pagal paveiksliuką didžiažiedžių, gal dukros priprašysiu parvežti, kad nereiktų pačiai ropoti.
Iš Kaimuko, vėlei tavo straipsniukas apie rožes Savaitė namie ir sode wub.gif , moterys, paskaitykit 4u.gif
Atsakyti
Meri, nei rašinėjau, nei pasakojau ką. Redaktorė kursioko ponia, tai leidau savo vardu rašinėti. Jiems gi irgi išgyventi reikia. O apie ką ten ? Apie dauginimą ?
Laukia Rasos straipsnio. Bet nori su nuotraukomis. Baisiai tingiu pradėti.
Šiandien pomidorus į erdvius būstus perkėliau. Labai tikiuosi, kad katės nenuvartys nuo palangių.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas,
Atsakyti
Su Verbų sekmadieniu 4u.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif

vienam lange saulė, kitam mėnulis-gražu pažiūrėt biggrin.gif

visos taip gražiai dirbat biggrin.gif

mano palanginis daržas žaliuoja, laukiu pasirodant pomidorų, dar ir vėlyvus kopūstus pasėjau, vat tie pakčiojai nei vienas neišlindo, matyt sėkla sena...
pasėjau kaliaropių-ar jas galima visą vasarą augint, ar čia tik pavasaris-ruduo?

Ingridėl, pas jus kažkoks depo stebuklingas, pas mum tai nieko ypatingo, nei gražių kvietkų, nei tų vargšiukių nėra.....

Velykos namuos, savam rate, o taip norėtūs jau su kažkuom kitu ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Liūdnos velykos turbūt bus?Vieni vaikai šildosi Tenerifėje,mažėlis kažin ar rizikuos atvažiuoti?Tuo labiau sakė turėjo kontaktų,giminė irgi kažin ar atvažiuos?Ai turime darbų nepabaigiamų. ax.gif Jau ir mezgimą užmečiau.Gal dar pamegsčiau kai sutemsta,bet mb neįleidžia į pirtį su mezginiais,dėl dulkių,o namą reiktų pakūrenti,neužtenka laiko. ax.gif
Atsakyti
Labas

as vel vienisauju ax.gif vakar per daug dazu ant mokolo uzsidejau. Kalta.....

Ingrida, o taviskis kad grieztas. Be siulu buk, su siulais neleisiu blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sapniukass: 29 kovo 2021 - 10:20
Kokios Jūs čia visos kaip sakoma "baba dyzel" biggrin.gif...nu daug remonto darbų tai ir aš moku, bet man labai patinka posakis "Kaip gera daug mokėt, bet ne duok die tai daryt " biggrin.gif
Atsakyti
labai pritariu tavo posakiui, Lyzuka 4u.gif Remontai labai nestiprina, nevienija seimos tai jau tikrai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2021 03 29, 14:11)
labai pritariu tavo posakiui, Lyzuka 4u.gif Remontai labai nestiprina, nevienija seimos tai jau tikrai ax.gif

FB skaičiau vienoj grupėj moters nevilties prašymą, ką daryti, kad remontai netaptu skyrybomis biggrin.gif, tai kiek ten buvo istorijų po jos tuo postu prirašyta biggrin.gif
Atsakyti
Kaip bebūtų juokinga, bet brolis skyrėsi. Teisėjas klausia žmonos, kodėl . O ta pareiškia "Remontas jau du metai trunka" O brolis buvo dar iki vedybų namą nusipirkęs, tai po truputį remontavosi. O ten reikėjo viską tvarkyti, nuo lubų iki grindų. Tai jo babikė savaitėm nusimuilindavo, ką jau ten kalbėti apie pagalbą. biggrin.gif

Jurginėli, kaliaropes sėk kas kelios savaitės, nes greitai perauga. Tik žiemai atsiskaičiuok maždaug 70 dienų iki nuėmimo nuo sudygimo.

Man jau nuo karantino stogas važiuoja. Norisi kažkam išspardyti subinę. Praeitos Velykos namie, Kalėdos namie, dabar vėl namie. Kas pikčiausia, sapalioja apie mistinę trečią bangą, kai jinai persirito po Kalėdų ir dabar skaičius stabiliai nedidelis. O šiandien išgirdau, kad jeigu lieka nepanaudotų vakcinų - išpila. doh.gif Bet ginkdie nepanaudos kažkam ne iš sąrašo. Pikta iki negaliu. Padarytų tuos skiepų pasus, išsitirtų pusė tautos antikūnus ir tegul važiuoja skersai išilgai su tuo pasu. Kam visus narve laikyti. Nusivyliau šita bobų valdžia. Jokio nuosavo proto.
Atsakyti