Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

Labas

Inrida, tai jau i sodyba persikraustet su visam, ar tik kartais pernakvojat?

Reik pavalgyt ir vel i buta eit. Nelabai ten man yr ka dirbt, bet, jei as neisiu, tai ir ponas neis. Jam mano kompanija butina. biggrin.gif
Atsakyti
Jurginėli, pas chojai kaip ir pekinai - jeigu sodinsi vasarai - sužydės. Arba ankstyvam pavasariui į šiltnamį , arba sėti apie liepos vidurį jau rudeniui. Geltonų, violetinių morkų yra, tik niekas neaugina jų runkeliais.
Atsakyti
Visas su Laimės diena 4u.gif Ta proga ir saulutės padavė bigsmile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Oho koks vėjas stūgauja.Jokio medelio,krūmo aplink namuką,šuva pas mb pradrebėjo visą naktį,bijojo vėjo. bigsmile.gif
Šiandien važiuosime į miestą nusimaudyti,išsiskalbti,mokeščius noriu sumokėti,galėčiau ir čia,bet skaitliuko duomenų nežinau. ax.gif Gal dar pomidorus likusius susėsiu? mirksiukas.gif Vaikai ačiū dievui jau Varšuvoje. 4u.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2021 03 19, 20:45)
Meri, išeik į saulę, išsinešk brendžiuko ar vyno taurę ir patapsi optimiste. 4u.gif


FB veisiasi begalinė dauguma net ne kvailių, o greičiau klinikinių idiotų.

ir turbut didžiausia jų dalis sedi maisto gamybos grupese, kokios te rietenos vyksta už kazkieno supeiktą valgį ar nukopintą recepta, ar sumažintą druskos kiekį barščiuose biggrin.gif išejus iš visų tokiu durdomų, bet aišku atskiri elementai sutinkami ir kitur biggrin.gif

QUOTE(liniuxxxxx @ 2021 03 19, 21:25)

Maniškis visokius medinukus dar krapšto, aš baigiau skaldyt  dideliausią krūvą malkų, mėgstu prasimankštint biggrin.gif

oho stipri moteriškė wub.gif

QUOTE(Merii @ 2021 03 20, 16:56)
Visas su Laimės diena  4u.gif  Ta proga ir saulutės padavė bigsmile.gif


Ir Tave smile.gif, net nežinojau kad tokia proga švesti yra smile.gif

Man karantinas netrukdė gyventi biggrin.gif, na tik pasiilgau gal kokio pasitasymo po viešas pardes ir maisto kavinese
Atsakyti
Negaminu maisto su Fb virėjomis. biggrin.gif
Ir man net silpna darosi, kaip noriu Akropolyje Delano blynelių arba bet kur prisėsti ir stebėdama praeivius kavos išgerti.
Ir dar labai pasiilgau normalios kultūrinės veiklos. Nors į vieną koncertą nueiti... Labai trūksta seminarų, kur susirenkame visi lyg vieno pažįstami ir per kavos pertraukėlę ir po jos dar valandą atsikalbėti negalime.
Atsakyti
IK,Senukuose durpėms nuolaidos.Nesupirk visų pokų,man nebuvo vietos mašinoje. biggrin.gif biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Po kiek substratai ?
Reikia tada ryt važiuoti. Tortuką ir šampano dar nupirkti. Berneliui mano 20 . Net nesupratau, kaip čia taip greitai....
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Na man atrodo visoms žemėms akcija?
IK berniokui sveikinimai. 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
ir nuo manes sveikinimai smile.gif, tai teoriškai turetu buti pirma taurė sulaukus 20 metu mirksiukas.gif biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 23 kovo 2021 - 10:10
Ačiū sūnelio vardu.
Taigi labai laimingas, kad galės jau nusipirkti alaus. Bet sako "Laukiau kaip kažin ko , o dabar netraukia " biggrin.gif
Na, pavariau mankštos po žiemos miego. Pragenėjau sodelį, įsėdau į balą. Skauda visus galus.
Atsakyti