Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas.

jau daug netu rožiu nedengiu ir dar nei viena neišalo, vakar bandžiau sumuklčiuoti su tokiu šakiu aparatu rožių šakas ir keikiaus kaip vežikas biggrin.gif, geriau jau bučiau i maišus ir i bendra konteineri, nors ir negalima, o bet tačiau biggrin.gif< ju stiebai tokie gysloti net ta kapokle nenori kirsti...liko dalis negeneta dar anglišku, bet jas palaikysiu iki porades sprogti jau smile.gif

del remontu tai nežinau kaip pas kitas gal sugebet greit ir viska iki galo padaryti biggrin.gif< pas mus pvz tesiasi amžini remontai vienur dar kažko truksta, kitur jau kartot reikia biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Kaip gerai, Venipakas jau atvežė katės konsevus, nereiks visą dieną laukti.
Dėl remontų, tai ir man reiktų perdažyti, nes aprūkę. Galima būtų nuplauti sienas, bet kur rast jėgų?
Vakar akvą valiau, beveik nebuvo būtina, būt užtekę vandens dalį pakeisti. Ale paskui išeisiu į darbą, nebus dar daugiau jėgų, o gal ir noro.
Jei padarys kas savaitę tuos kaišiojimus į nosį, kažkokia nesąmonė. Aš net mašinos neturiu, kitaip tose palatkėse nepriima, tik važiuotus.
Aš nusibeždžioniavus nuo Lyžukos, irgi rožių nedengiu. Pakarpau ir viskas.
Atsakyti
Sapniukai, patys ankstyviausi ir patys vėlyviausi kopūstai gali būti sėjami į šiltnamį jau dabar. Jeigu nėra šiltnamio, sėk kitą savaitę į daigyną, užmeti agro , kol sudygsta - ant viršaus dar paprastą skaidrią plėvelę. O tuos, kur vidutinio vėlyvumo, gali sėti ir balandžio pabaigoje, nes jie greitai perauga.

Arbūzus į ne mažiau kaip pusės litro indelius sėti balandžio 10-15 dienomis, išsodinti apie gegužės 15. Pradžioje gali sudaiginti tarp vienkartinio rankšluosčio ar marliukų, gerai sudrėkintų. Sukiši į polietileninį maišelį ir netoli radiatoriaus. Tik neiškepk gyvų. Arba gali į bambalį šilto vandens, uždedi tą maišelį su sėklomis ir kiši po pūkine pagalve ar antklodę. Kasdien bambalį atnaujini šiltu vandeniu.Sudygusias išrenki ir į vazonėlius. Lygiai taip pat daigini ir melionus, ir kelis agurkus. Agurkus išsodinsi daigais- anksti turėsi.
Atsakyti
Aciu Kaimietuke wub.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Man jau saulės mažai, sakysit, kad aš pastoviai randu kuo būt nepatenkinta. Tokia jau esu, juoda pesimistė. Blyn, net pilvą susuko dėl revizijos. Per tuos perdavimus tik ir žiūrėk, kad nesuskaičiuotų su praėjusiu galiojumu prekių, jei nepastebėsi, teks pačiai nusipirkti ir dažnai taip būna, nes skubi, kiekvieną daiktą neapčiupinėsi, dar revizorė vis rėkia, greičiau, greičiau skaičiuokit, aš su jumis čia nenakvosiu,,, viskas priklauso nuo perduodančios sąžinės. Na, bet geriau nei kitos tokias prekes taip sukiša, kad nepastebėtum, paskui randi dovanėlių... Tikiuos per tą pertraukėlę, kol manęs nebuvo, nebus trūkumų...
Atsakyti
Labas

gryzom papietaut ir vel einam i ana buta dirbt.

As esu labai patikli, niekada neskaiciuoju grazos parduotuvej, netikrinu cekiu. Bloga savybe, bet taip yr. Kai turejau pinigu, net trims zmonems, skirtingu laiku, esu paskolinus pinigu, be jokiu rasteliu. Visi atidave biggrin.gif

Siaip stengiuosi kokiame blogyje rast teigiamas puses. Man net karantinas jokio galvos skausmo nekelia, neniurnu.....Vis kazkaip FB uzmatau verkslenancius, kodel seimo nariai nesiskiepija. Dabar A. Dulkys pasake, kad skiepysis su kazkuo, vel negerai, suleis jiems vitaminu, o ne skiepu.....
Atsakyti
Meri, išeik į saulę, išsinešk brendžiuko ar vyno taurę ir patapsi optimiste. 4u.gif

Smulkių tai prie kasos neskaičiuoju, bet jeigu trūksta, kažkaip moment smegenys praneša. O vat jokių sutarčių neperskaičiusi tai nepasirašinėju. Ir esu labai priekabi, vadybininkai prakaituoja su manimi.

FB veisiasi begalinė dauguma net ne kvailių, o greičiau klinikinių idiotų. Ten pilna žmonių, kurie neparodo net menkiausio noro mokytis. Dar yra neišaugusių iš pradinio mokyklinio amžiaus, kaip kitaip pavadinsi kėlimą komentaruose tų plojančių švercnegerių ir trepsinčių kūdikių. Taip galima pagalvoti, kad jie tiesiog nesugeba raštu išreikšti nei emocijų, nei minčių.
Atsakyti
sveikos darbštuolytės 4u.gif

sodė kad dėjo sniegas, cielų 15 cm, tėvukui bus darbo takus prasikast rolleyes.gif pas mus už 10 km švietė saulutė tongue.gif

šiemet ir mano rožės liko neuždengtos, bet apkasiau gerai sniegu, gal labai bus nepakenkęs šaltis.

Vienoj rusų laidoj mačiau, kad daigina tarp vatos diskelių uždengtuose stiklainiukuose ant radiatoriaus, taip daiginau paprikas, patiko labiau nei maišiuke.

Ankstyvi, brokoliai, pekiniečiai, gūžinės pabertos indeliuose, dar po kelis pasėsiu savaitgalį ir bus gana. Ir pak čiojų pabėriau, nors nežinau ar bus valgančių.
Kas kiek laiko sėjat sau salotas, kad vis šviežių turėtumėt?
Ėmiau pikiuot paprikas, net kelis baklažanus turiu biggrin.gif Šiandien gumbines begonijas prabudintas susodinau, palergonijų daigelius. Nežinau, bet Vilniaus depe nieko gražaus iš daigų nebuvo, pasirinkau gražiausius, bet nežinau ką pirkau, nes niekas nepažymėta. Žuvų miltams tai gera nuolaida. O Jūs juos naudojat?

Dar paklausiu, ar pas mus yra geltonų morkų sėklų ir žalių ridikų, kurie vaizdu panašūs į runkelius(augina Uzbekijoje)? diedulis anuos jutubėj žiūri, tai visokių norų turi.
Pirkom naują kazanoką, didesnį, dabar tik tiubeteikų ir chalatų reik lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Liniuk, kaip Jūs gyvenat, ar sūrius darai?

Atsakyti
Jurginėli, abi karvės užtrūkę, viena šiomis dienomis veršiuosis. Jau atakuoja mane iš visų pusių, laukia pieno biggrin.gif
Maniškis visokius medinukus dar krapšto, aš baigiau skaldyt dideliausią krūvą malkų, mėgstu prasimankštint biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Mėgaujamės kaimu.Nubundi ryte po langais trys stirnos ganosi,vos akis praplėšus.Viena stirna šlubuoja?Ne gi į kokią kilpą pakliuvųsi buvo? bigsmile.gif Nors vakar tokios pat dvi jauniklės vaikščiojo mieste po mano daržą dieną. bigsmile.gif
Atsakyti