Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

QUOTE(Iš Kaimo @ 2021 03 12, 19:03)


Lyžuka, nustok gundyti rojumi. O jeigu ten ne tie augalai, kurių noriu ? O jeigu nebus naujausių rožių veislių ? biggrin.gif Bliam, kai pradėsiu ten plėstis su rožynais, tai kitiems vietos neliks.  ax.gif

Tada reiškia ne į rojų būsi pakliuvus nail.gif nail.gif nail.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Katei pykčio priepuolis, taip stipriai perrėžė blauzdą. Nei vienas katinas taip nesielgė ir negaliu suprasti tokio pasalūniško išpuolio. Rodos lepinama, nieko netrūksta...
Dėl jos išpuolių ir bijau užsiveisti kitą kačiuką, dar papjaus blink.gif
Atsakyti
Aplėkėme su sūnumi ūkines miesto parduotuves. Praeitą savaitę Mokvežoje substratų didžiųjų kipų po 7 eur. Nulekiu šiandien su krovėju- akcijos nebėra. Depe virš 8 , kitur dar brangiau. O man reikia apie 20 bombų. Tai parsivežiau tik plėvelės šiltnamiui. Reikės kitą savaitę suklijuoti. 3 gabalus po 10 m. Dukra jei padės, tai per pusdienį susisuksime.

Mere, tavo kačių veislė aplamai agresyvi.
Mano jauniklė kas rytą išleista iš plovyklos, kur nakvoja, tiesiu taikymu man į lovą ir pradeda bučiavimo procedūras. Pramaišiui su šunimi. Galiausiai abu ištrenkiu ant žemės. Katė būna jau šuns visa apseilėta , šuo dar ir mano ranką apseilėjęs. Matyt, prisimena sunkią vaikystę be motinos, kai buvo iš buteliuko girdomas. Tai man apžioja riešą ir turi pažįsti nors kelias minutes. Na, bet gyvūnai vis tik gerai laike orientuojasi. 6 ryto visi išleidžiami, kas į lauką, kas po namus valkiotis. Žino, kad iš vakaro į lovą negalima jokiu būdu. Tai ir neina. O ryte galima. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2021 03 13, 19:48)
Mere, tavo kačių veislė aplamai agresyvi.

Tiksliau pasalūnė. Nei jos priglausi, anei paglostysi, ateina kada pati nori ir trumpam. Nlb suprantu, kaip tokias perka vaikams. Gal dėl to ir brokuota, nes nestabilios psichikos, niekada nežinai kas jai užeis. Dukros tokios pat veislės, bet visa priešginybė, gal vaikai nutampę nuo mažens ir žino savo vietą.
Susitariau su dukriumi, pirmadienį paveš iki akvazoo naujų žuveliokų. Jei rasiu, naują rūšį įleisiu. Man akvariumas nuima įtampą. Keisiu oro pompą su mažesniu burzgesiu ir galingesniu.
Vyras papildomai šaką paskutinėjo, irgi laukiu kol išmirks ir nedažys vandens, Tadgi biski atnaujinsiu.
Niu va, skiedžiu savo liūdnas mintis ir kaltės jausmą, nors protas sako, kad nei man liūdėti, nei kaltinti savęs kaip ir nėra ko, bet durnumas užeina ir viskas. Turiu viską ko reikia ir net nereikia.
Atsakyti
Aha IK suprantu kiek tau reikia tu kipu,jei man sueina trys.Pirmi metai ir as praziopsojau akcijas mokvezoje,Mokvezoje kiek atsimenu kainos keiciasi ketvirtadieniais.Dar geriau dingo lietuviu kalba kompe. bigsmile.gif
Vaikai visi buvo susirinke,tai uzsakiau vaisiu i namus deze melionu,du kbiriukus silauogiu,laimo citrinu ir dar isiule deze dideliu apelsinu.Sako labai skanus,saldus,tikrai nemelavo ir be kauliuku. bigsmile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
labas rytas,

kur jus dedate tiek tu žemiu? nors ir aš turbut rasciau laisvai kur supilti biggrin.gif, man mulčio reikia verkaint bet kainos koookios ir tikiuosi akciju atrakciju o ju nera ir dar gal kuri pard susimyles padaryti nemokamą atvežimui akcija mirksiukas.gif
Atsakyti
Man pikuojant sueina tie kipai. ax.gif
Atsakyti
Lyžuka , yra netoli tavęs Prestoflor durpynas. Gal ten skambtelėk. Tik nežinau, ar jie parduoda taip pavieniams.
Kėdainiuose tau per toli ? jeigu kokį padėklą, jie atveža. Bendrai susivesk į paiešką "parduoda durpes" , gal per skelbimus kažką surasi.

Paguglinau, per Skelbiu.lt . Akurat, tas Prestoflor parduoda krikščioniška kaina durpes. Natūralios ar ne 5,5 eur už paką.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iš Kaimo: 15 kovo 2021 - 10:42
Penktadienį revizija, jau darbukan iškvietė. Baigėsi laisvė papūgoms ax.gif
Šiandien naujų žuvų papirkau. Jau kokių įdomių šamų matėm, blyn kaina kosmosas, visi penkiolika eur blink.gif už štuką. Dar laukiu siuntinio iš akvazoo, biski akvą perdarysiu, šlangas perkilnosiu.
Atsakyti