Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

Na pas mus tik po pietų sustiprėjo mirksiukas.gif , o beto gi laikas nelaukia, po darbo nera darkada išeiti su pjuklais greit temsta smile.gif

maniškems tai ne kažka, temp, nuovargis, raumenu skausmas, bais paraudo ir sutino ta dūrio vieta , pasidare kokios 8-10 cm dėmės unsure.gif
Atsakyti
Lyžuka, blink.gif kokia vakcina skiepinotes?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Merii: 12 kovo 2021 - 11:28
Meri, kai mano gyvenime atsirasdavo, atsiranda daugiau klausimu nei atsakymu, as einu i baznycia. Ne per misias, viena, uzdegu zvakute ir bunu tyloje, su savim. Man padeda.

Antra, mano a.a. mamyte sirgo depresija. Kiek atsisveikinimo laisku skaiciau rolleyes.gif kiek nusizudymo bandymu isklausiau blink.gif Tada as jos klausdavau: ar tu taip manes nekenti? Atsakymas budavo, kad labai mane myli. Tai as jos klausdavau, kaip man su tokia nasta reiketu ggyvenima nugyvent.Kad as ja nepasirupinau, neisklausiau, nepadejau, praziurejau.....Aciu Dievui to neatsitiko. PRAGYVENO IKI BEVEIK 90..

Labas
Atsakyti
Sapniuk, o kokio amžiaus tavo mamytė susirgo depresija?
Suprantu kitų skausmą, todėl dar ir gyvenu. Esu pati netekus savo tėvuko, jam tuomet buvo tik trisdešimt, gyvenimas galėjo nežinia kiek kartų pasikeisti, o gavosi kaip gavosi..., man dešimt metų tebuvo, sesei dar mažiau...
Dėl bažnyčių, tai į jas beveik nevaikštau. Jei man reikia, pasimeldžiu ne D. namuose. Paskutinį kartą buvau, kai dar a.a. Mikutavičius perlaidojo Salomėją Nerį..., paskui gal porą kart netyčiom... Netikiu tom žvakėm, kaip ir niekuom. Po mirties nieko nėra, jie visi meluoja.
Užkuriau židinį, bus šilčiau. Tiesa, pervėdė atlyginimą. Net keista, kad 460, t.y. 30 Eur daugiau nei įprastai. Dar dvi savaitės namuose, turiu susitvarkyti...
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2021 03 12, 11:04)
Lyžuka,  blink.gif  kokia vakcina skiepinotes?

Pfizer
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2021 03 12, 14:27)
Sapniuk, o kokio amžiaus tavo mamytė susirgo depresija?
Suprantu kitų skausmą, todėl dar ir gyvenu. Esu pati netekus savo tėvuko, jam tuomet buvo tik trisdešimt, gyvenimas galėjo nežinia kiek kartų pasikeisti, o gavosi kaip gavosi..., man dešimt metų tebuvo, sesei dar mažiau...
Dėl bažnyčių, tai į jas beveik nevaikštau. Jei man reikia, pasimeldžiu ne D. namuose. Paskutinį kartą buvau, kai dar a.a. Mikutavičius perlaidojo Salomėją Nerį..., paskui gal porą kart netyčiom... Netikiu tom žvakėm, kaip ir niekuom. Po mirties nieko nėra, jie visi meluoja.
Užkuriau židinį, bus šilčiau. Tiesa, pervėdė atlyginimą. Net keista, kad 460, t.y. 30 Eur daugiau nei įprastai. Dar dvi savaitės namuose, turiu susitvarkyti...



apie 60m.

Kur pabraukiau, visa esme.
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2021 03 12, 14:46)
apie 60m.

Kur pabraukiau, visa esme.

tai sutinki su tuom kas pabraukta ar ne? smile.gif
Atsakyti
Žinot , merginos, Meri savaip teisi. Aš labiausiai bijau to, ką žada tikėjimas : amžino gyvenimo. Kai pabandau įsivaizduoti nieko neveikimą bent tūkstančiui metų į priekį , tookia nykuma apima. Man gyvenimas - tai nuolatinis atradimas, žinios, veiksmas, klaidos. Skaitymas, kelionės, bendravimas. Kava ir su pyragėliu. Jei to neteksiu , tai kokia prasmė gyventi / Norėčiau per kokius 10-30 metų po mirties išsisklaidyti kaip dūmas. Iš kitų atminimo ir savęs.

Lyžuka, bent gal žemė nebuvo kieta , kai nukritai ? Kiek gi ten tavęs bėra, kaulai paviršiuje. Va kai aš drioksteliu, tai kaip į plunksnas. yahoo.gif

Šiemet be proto prisisėjau baklažanų. Bandysiu pramoninį auginimą lauke. Labai skanūs džiovinti baklažanai pramaišiui su pomidorais aliejuje.
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2021 03 12, 14:51)
tai sutinki su tuom kas pabraukta ar ne? smile.gif


cia toks irgi savotiskas tikejimas biggrin.gif

As rasiau kas man padeda. Uz kitus neatsakau.
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2021 03 12, 14:59)
Žinot , merginos, Meri savaip teisi. Aš labiausiai bijau to, ką žada tikėjimas : amžino gyvenimo. Kai pabandau įsivaizduoti nieko neveikimą bent tūkstančiui metų


Lyžuka, bent gal žemė nebuvo kieta , kai nukritai ? Kiek gi ten tavęs bėra, kaulai paviršiuje. Va kai aš drioksteliu, tai kaip į plunksnas. yahoo.gif




oi del šito aš tai rami biggrin.gif, gi rojus kur viskas žydi, kvepia, žiedų žiedai, tai pačios pagalvokit kas ten tą visą grožį prižiūri ir išpuoselėja biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif , tikrai busim aprupintos sau mielu darbu ir dirbsim tik tai kas patiks o ne ir tai ką reikia, va taip as optimistiškai žiuriu į ateitį biggrin.gif

zeme kieta, ir dar negana to aš pirma, o kopečios iš paskos ant manes, kas kad aliumines lengvos, bet vejo pagreitintos buvo biggrin.gif
QUOTE(sapniukass @ 2021 03 12, 15:06)
cia toks irgi savotiskas tikejimas biggrin.gif

As rasiau kas man padeda. Uz kitus neatsakau.


tai tu tiesiai šviesiai parašyk ar tiki kad žmogus po mirties neišnyksta, o mato mus ir dar padeda, na ar ne jei negeri buvom mirksiukas.gif ? As tai pvz tikiu tuom, ar bent noriu tiket, tik nelabai norečiau kad jie matytu ir tai ko nežinojo gyvi būdami tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 12 kovo 2021 - 15:12
tikiu, kad mirusieji mus saugo ir globoja wub.gif
Atsakyti
Tame ir esmė, kad tikėjimas pats savaime suprogramuoja mus veikti teigiama linkme. Jeigu tiki, kad globoja, gali eiti per gyvenimą lengvai ir greičiausiai tas pavyksta.
Aš pavyzdžiui žinau, kad galiu kliautis tik savimi. Jeigu reikia, sėkmę už gerklės suėmus išpurtysiu man reikiamą dalyką.
Prieš 5 metus pridavinėjau NMA projektą sandėlio statybai. Tikras košmariškų kliūčių ruožas. Jau ten pačios moterys atkalbinėjo : "matyt, neskirta suspėti į tą šaukimą" , " gal susitaikykite, kad nesigaus šį kartą". Pasakiau sau : reikia ir spėsiu, ir praeisiu. Pridaviau likus 15 min iki šaukimo pabaigos. Atsimenu, išėjau į lauką ir jau laiptais nulipti nepajėgiu. Pastovėjau, kol keliai nustojo virpėti.

Lyžuka, nustok gundyti rojumi. O jeigu ten ne tie augalai, kurių noriu ? O jeigu nebus naujausių rožių veislių ? biggrin.gif Bliam, kai pradėsiu ten plėstis su rožynais, tai kitiems vietos neliks. ax.gif
Atsakyti