Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

vartotojo įkelta nuotrauka

Su Moters diena Mielosios oro_buckis.gif lady.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2021 03 05, 19:28)
Išgyvens. Vienais metais man buvo panašiai, net vanduo stovėjo. Negalėjo niekaip pašalo pramušti.
Palauk su tuo purškimu dar kokias 2 savaites.

Šiandien sutvarkė mano plaukuoseną.  O tai buvau panaši į mamuto patelę. Dabar galva moters, likęs kūnas - mamutės. biggrin.gif  REIKIA MESTI SVORĮ......

Dygsta po truputį pomidorai ir paprikos.

tai jau vis geriau nei "zadi pionierka, s pieriedi pensionierka" biggrin.gif

uždare sniegai man sodu genejimą, o tai jau buvau įsisiautėjus biggrin.gif , pernai kai nuplikinau kriaušes tai kokios dideles, dalios buvo kriaušės, slyvos irgi, nors pernai aplamai slyvu metai buvo nei kirmijo jos o niekuom nepurkštos liko smile.gif
Atsakyti
Tai ką, už mus , gražias ir protingas. drinks_cheers.gif

Jurginėli, sėk tas kopūstines antroje kovo pusėje į paletes. Užaugs per 3-4 savaites daigai, bus pats tas sodinti.
Ankstyvi, žiediniai, brokoliai, kaliaropės. Tik pekinai pavasariui daigus namie kelis išsiaugink, jiems negalima šalčio gauti. Paskui šiltnamyje pasisodinsi ir vasaros pradžiai turėsi.
Į paletes galima sėti daigams visokias salotas, pankolius, kelis burokėlius.Porus, svogūnus didžiagalvius. Į kiek normalesnius indelius galima sėti saldžiuosius kukurūzus, šparagines pupeles ( ypač pasiteisina vijoklinės, paskui 2-3 augalus į šiltnamį ir dera anksti , ilgai ir nuobodžiai.
Atsakyti
Turėjau veiklos, skutau žievę nuo šakų, kur vyras pririnko į akvą. Toliau užmerkiau.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Jūs apie kinrožes gerai žinote.Nusipirkau vakar Depe nukainuotą,bet laikyta lauke kaip suprantu.Šakeles palaužiau kaip ir gyvos,ir durnė vakar palikau šiltnamyje,pamiršau,prie tokio šalčio.Amen bus? ax.gif
Jau ir daigais prekiau ja gėlių.Pelargonijų,petunijų apsirūpinau.Depas dirba pilnai. ax.gif Gal tik kovo 8? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 09 kovo 2021 - 07:26
jau penktadieni vyro bendradarbis buvo Depe. Vakar ir mes ten buvom. Bikuva irgi dirba. Apvaziavom abi, ieskom abiems kriauklem kranu.

Labas
Atsakyti
IKką tu vadini paletėmis parūpo?
Atsakyti
cia gal tie keturkampiai dariniai su daug atskiru vietu sodinimui ax.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Lauke kaip smagu, saulė ir ne šalta, Norėčiau kur eiti, bet nerimauju, paskui gryžti bus skausminga, jau ne kartą taip buvę. O dar baisiau, jei įlysiu į kokią pardę ir pulsiu prie saldumynų, viską pamiršus. Blyn, pati savęs nekontroliuoju. Kai su dukrium prekinus, užtenka jos žvilgsnio ir saldumynus dedu atgal. O tais, kur su saldikliais, neužsiskaninu, brangūs ir jokio efekto. Vakar tikėjaus Karūnos pieniškos, bet, kadangi, negera buvau, negavau net ir tulpės, ką ten šokoladas ax.gif
Nieko neveikiu, neprisiverčiu ir net nesistengiu... , gyvūnus pašerti dar pajegiu, apie kitką...
Visiška jūsų priešginybė bigsmile.gif
Atsakyti
labas,
IK 4u.gif

paletės-tai tikriausiai tos su daug narelių, bent jau aš taip vadinu mirksiukas.gif

toks durnas klausimas-jei primarinavot DAUG šašlyko, ar galima jį užšaldyt? diedui liepiau viską kept, dabar atsivalgę būsim ilgam biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2021 03 09, 08:51)
IKką tu vadini paletėmis parūpo?


Na, gal oficialiai vadinasi daigyklos. Čia daržininkų žargonas greičiausiai, skaičiuojame užsakydami daigus . Tūkstantis palečių, šimtas palečių. Dar ir padėklai kartais paletėmis vadinasi. ax.gif
https://www.senukai....54-x-28-cm/3lzo

Sudygo mano baklažanai, paprikos, pomidorai, salierai leidžia daigelius.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Jau irvisi pomidorai sudygo? bigsmile.gif Mano dar tik ankstyvi sudygę ir vazoniainiai vieni.Ruošiuosi sėti likusius ant dienų.Kai toks oras už lango ranka nekyla. ax.gif
Atsakyti