Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

Pas mane vienas rožynas apsemtas vis dar, kažin ar rožės labai jautrios užmirkimui?
Atsakyti
Išgyvens. Vienais metais man buvo panašiai, net vanduo stovėjo. Negalėjo niekaip pašalo pramušti.
Palauk su tuo purškimu dar kokias 2 savaites.

Šiandien sutvarkė mano plaukuoseną. O tai buvau panaši į mamuto patelę. Dabar galva moters, likęs kūnas - mamutės. biggrin.gif REIKIA MESTI SVORĮ......

Dygsta po truputį pomidorai ir paprikos.
Atsakyti

Kaip keista aštrios paprikos dyksta jau nors pasėjau vėliau. Apie kokius daržus jūs čia šnekat, pas mane snigo pilna dar :)

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Jo jau kovas,o daugiau ranka nekyla sėti.Kai pažiūri per langą........įpratome anksti pavasaris. ax.gif
Atsakyti
Labas

na jau pavasaris wub.gif ko cia dejuojat. Vakar, sededama balkone, maciau praskrendancius didelius baltus paukscius, baltus. Gal garniai?

IK, greiciau tau ta operacija ir gero gijimo. 4u.gif
Atsakyti
Sapniukai, ačiū. 4u.gif Kaip nors išgyvensiu.

Greičiausiai gulbės skraido. Kai kurios gal žiemojo kokiame neužšalusiame plotelyje. Aš tai gervę mačiau skrendant. Ir dar rėkiančią.

Vakar sniego padavė, šiandien ištirpo. Nuvariau į miestą, pasišopinau bent turguje. O tai jau apiplyšusi kaip valkata vaikščiojau. Šliurės, kojinės, bombonešiai... biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas

vakar tik pasidziaugiau pavasariu, o prabudau ziema biggrin.gif Nakti girdejau kapsint ant palanges, galvojau, kad lyja, o cia sniegas sugrizo.

IK, del gulbiu ax.gif tai lieknesni pauksciai. Manau garniai. Tiesos vardan, galiu pasakyti, garnius tik pernai pazinau rolleyes.gif drauge ivardino. Tam ezere galvodavau, kad gulbes plaukioja.
Atsakyti
sveikos,
dar vakar buvo pavasaris, o šiand žiema žiemužė biggrin.gif

Kaimietuke, kad greitai, lengvai ta rankelė sugytų 4u.gif

Nežinau kaip pas jus, bet pas mum faktiškai kas savaitę laidotuvės-jei ne artima giminė, tai tolima, tai pažystamas, tai kaimynas..... Vieną savaitę kaimynas pro langą iššoko, kitą sodyboj tokia moteriškė...... Vnž. kažkas negero daros.....

O šiaip, gyvenam gerai, mano berniokai gimtadienius atšventė, mažiui jau 25 biggrin.gif
Palangės nukrautos dėželėm, auga čiliai ir paprikos, petruškos ir svogūniukai-aš gi durnius, man visokių reik tongue.gif biggrin.gif Begonijos gumbai leidžia daigelius, o vat su ledukais būsiu susivėlinus, nes dar tokie mizerniukai stovi ir augt nelabai nori.
Atsakyti
Pasnigo - nutirpo, pasnigo - nutirpo . Tai tiek tos žiemos.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Jurginėli,sveika sugrįžųsi. 4u.gif Tavo vaikinukams su gimimo diena. 4u.gif 4u.gif 4u.gif Mano princesei 25-ri paskutinę rudens dieną tik sueis. bigsmile.gif
Tai ką šiandien moters diena?
Atsakyti
labas 4u.gif

Ingridėl, dėkui 4u.gif

už mus pačias gražiausias, protingiausias ir linksmiausias flirt.gif nail.gif lady.gif lady.gif

už lango ir toliau žiema tongue.gif

klausimas apie kopūstinius: kada sėjat ankstyvuosius ir brokolius, į atskirus indukus? kokio dydžio? kaliaropes irgi galima? dėkui 4u.gif
Atsakyti