Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

Nu man nieko nesidaro, geriu tą Lidonium, sakė imunitetą stiprina.
Reikia kojoms kompresines kojines nusipirkti, bet ar rasiu super didelių, blauzdos ojojoj...
Atsakyti
O aš šiandien ant leduko slystelėjau ir labai patempiau koją per kelį. Tą, kurios meniskas suskilęs. Jaučiu, ten dabar skersai išilgai viskas suplyšo. Ne girgžda minant. Kad taip nereikėtų niekur eiti... blink.gif
O tai dabar ateik šen, ateik ten. Vaikai viršuje užsibarikadavę, muzikas pasileidę , prisišaukti neįmanoma.. bash.gif bash.gif
Atsakyti
Oi Lyžuka,net susijuokiau.Bėga ir man upės pasroviui,nieko negeriu.Kai matau ,kad jau spaudimas non stop,išgeriu savo stebuklingų vaistų ir tai tik pusę tabletės. ax.gif
Kad ir nusipirkčiau,kad gerti tam laiko reikia,prisiminti...............pas mb guli visokie D vitaminai,papildai,jei įkiša pro šalį einant į burną,nuriju,bet kad specialiai.......... biggrin.gif biggrin.gif Vaikai buvo padovanoję kažkoius miltelisu kūdinimusi,paragavau,fui brudas ir tebe stovi,jau tikrai garantija bus pasibaigus. bigsmile.gif
Sapniuk,viskas dirba,vaikis viską tvarkėsi ir pasą ir teises,tik registruokis internetu. 4u.gif Teises mažėlis sakė net pasikeisti gali internetu,sakau o nuotrauka?Sakė jie išsitraukia gal iš pasų stalo?Tik medicininę reikia turėti.Mažėlis gi buvo pakliuvęs,su vairuotojų teisėmis, į tų aferistų pinkles,bet jam po pusės metų būtų reikėję keisti ar taip ar taip teises. ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Meri nusipirkai buksmedžių iš Lidlo?Aš vieną rinkinuką prigriebiau,labai jau gražiai sužaliavę viršūnės. ax.gif Ir sodyboje prisikarpiau šakelių,sukišau į puodą nuo pernai likusias žemes.Gal išleis šaknis? bigsmile.gif
Atsakyti
Labas

tai gerai, jei dirba, bandysiu registruotis. Medicinines neturiu, skambinsiu snd. daktarei klaust.
Atsakyti

Oi Lyžuka,net susijuokiau.Bėga ir man upės pasroviui,nieko negeriu.Kai matau ,kad jau spaudimas non stop,išgeriu savo stebuklingų vaistų ir tai tik pusę tabletės. ax.gif
Kad ir nusipirkčiau,kad gerti tam laiko reikia,prisiminti...............pas mb guli visokie D vitaminai,papildai,jei įkiša pro šalį einant į burną,nuriju,bet kad specialiai.......... biggrin.gifbiggrin.gifVaikai buvo padovanoję kažkoius miltelisu kūdinimusi,paragavau,fui brudas ir tebe stovi,jau tikrai garantija bus pasibaigus. bigsmile.gif
Sapniuk,viskas dirba,vaikis viską tvarkėsi ir pasą ir teises,tik registruokis internetu. 4u.gifTeises mažėlis sakė net pasikeisti gali internetu,sakau o nuotrauka?Sakė jie išsitraukia gal iš pasų stalo?Tik medicininę reikia turėti.Mažėlis gi buvo pakliuvęs,su vairuotojų teisėmis, į tų aferistų pinkles,bet jam po pusės metų būtų reikėję keisti ar taip ar taip teises. ax.gif

MB keitė teises darbar, tai reikėjo važiuoti, nes turėjo medicininės dar galiojantį popierinį variantą ir pasą buvo keistas ankščiau nei 5 metai, bet atsiimti nevažiavo atsiuntė

Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2021 03 01, 22:28)
Oi Lyžuka,net susijuokiau.Bėga ir man upės pasroviui,nieko negeriu.Kai matau ,kad jau spaudimas non stop,išgeriu savo stebuklingų vaistų ir tai tik pusę tabletės. ax.gif
Kad ir nusipirkčiau,kad gerti tam laiko reikia,prisiminti...............pas mb guli visokie D vitaminai,papildai,jei įkiša pro šalį einant į burną,nuriju,bet kad specialiai.......... biggrin.gif  biggrin.gif Vaikai buvo padovanoję kažkoius miltelisu kūdinimusi,paragavau,fui brudas ir tebe stovi,jau tikrai garantija bus pasibaigus. bigsmile.gif
Sapniuk,viskas dirba,vaikis viską tvarkėsi ir pasą ir teises,tik registruokis internetu. 4u.gif Teises mažėlis sakė net pasikeisti gali internetu,sakau o nuotrauka?Sakė jie išsitraukia gal iš pasų stalo?Tik medicininę reikia turėti.Mažėlis gi buvo pakliuvęs,su vairuotojų teisėmis, į tų aferistų pinkles,bet jam po pusės metų būtų reikėję keisti ar taip ar taip teises. ax.gif

aha medicinine iš kart poliklinikoje suveda į el. erdvę smile.gif, o nuotrauka turi buti ne senesne kaip 5 metu jei iš paso ima, aišku jeigu nenori/netinka iš to paso, nu tipo negražiai išėjus biggrin.gif tada jau reiks persifotografuoti pas juos kazkada smile.gif, o atsiuncia per kurjeri į paštomata bent mums taip buvo, esmej tai labai patogu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 02 kovo 2021 - 08:49
Dar ne, Ingridut, ketvirtadienį važiuosim su dukrium į vonią spintelės pirkti, tai ir buksmedžių paimsim. Pažiūrėjau, kad prie aukštos ir maža su stalčiukais telpa, išnaudosiu tarpą. Stalčiukai gėris, visokias šukas ir smulkmenas sudėsiu. O ir pasidėti ant ko bus.
Dar į Thomas Philips reik, to lovelio ant kojelių, kol akcija, prigriebti. Pas mane pakabinami vazonai pinti, tai lb į temą ir man lb gražu.
Visą naktį blauzdas suko, nežinojau kaip kojas guldyti, jau sakysiu daktarei, nors ką ji patars, nenoriu nuo skausmo gerti. Kai dirbau, tai buvo kitas reikalas, dabar namie sėdint, kenčiu, ale tas pastovus maudimas jau pradeda iš proto varyt, nes atsikeliu p nakties nepailsėjus.

Iš Kaimuko, 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Ingridut, kokie gražūs porcelianai wub.gif
Atsakyti
Kaip norėčiau iš tokių porcelianų kavą gerti wub.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

Sniego nei ženklo, atrodo ir nebuvo tokių pusnynu smile.gif, užtat lenda visokie nenupjauti, išvirtę žolynai, prašosi jie dalgio biggrin.gif, medziai genejimo, reiks jau savaitgali šokt į trasa mirksiukas.gif , verkian reikia sausmedžius perkelti į kita vieta, nes jie anksti sprogsta bigsmile.gif, o serbentu dali juodu mesiu lauk ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 03 kovo 2021 - 07:43
Buksmedžiai jau namuose, db galvosūkis, ar formuoti gyvatvorę ar atskirus bumbulus. Labai gražūs gyvybingi. Ir ar jau galiu sodinti ar reik palaukti kol dirva įšils?
Atsakyti