Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

tai taip kažką dirbti fiziškai nepatogu, o medžiagos jau dabar ir kostiumines nesilamdo ir su elestanu turi tamprumo, patogios, su sijonu ir visa diena "atsėdėjus" biggrin.gif ženklo nebuna mirksiukas.gif aplamai lyginu aš tik viena kvarbatkuotą patalynę mirksiukas.gif iš rubų žiema nieko o vasara kas iš lino nors pvz skaičiau rekomendacijas kad rubai iš lino negalima lyginti, kad neprarastu savo orginalumo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 23 vasario 2021 - 11:59
Man labiausiai pasiteisinę visokios tunikos, po apačia gali ka nori pasivilkti.
Kaip šiandien man silpna, vos valgyt padariau vyrui. Paskutiniu metu karaliauja troškiniai ir kaipgi be kotletų. Be savo Zepterio troškintuvo, būčiau kaip be rankų. Dabar išjungiau, užklojau rankšluosčiu ir palikau, kad galutinai suminkštėtų mėsytė. Vyras šeštą gryžta, dar puodas būna šiltas, jis karšto maisto nemėgsta, tai kaip tik.
Šiąnakt ma-ai miegojau, visokios nesąmonės sukosi galvoje, visai nenoriu niekur iš namų, gerai būtų ir kovą prastovoje pabūt, garsiai pasvajojau rolleyes.gif
Atsakyti
Garsiai pasvajojau ir.... kovą į darbą nereik, prastova biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Na va Meri,svajonės pildosi? 4u.gif 4u.gif

Vajkar įmetė serialo dvi serijas naujas,tai kaip nepažiūrėsi prieš miegą?Tai taip naktį ir likau be miego. bigsmile.gif
В плену у прошлого Sapniuk,žiūri?Pradėjau žiūrėti,megzdama ir užsikabainau. biggrin.gif
Atsakyti
Meri, tu kaip ne visi. biggrin.gif
Kiti nervuojasi, kad be darbo, o tu džiaugiesi. Vakar per žinias aiškina, būk tai kažkokios Sacharos dulkės atkeliavo ir reikia vos ne dujokaukės. O tau lengva kvėpuoti. Žodžiu, ekstremalė esi. biggrin.gif 4u.gif

Lyžuka, bet kaip tie patarėjai įsivaizduoja nelygintą liną ??? blink.gif Apsivilksi tokią suknelę - kaip iš karvės gerklės ištraukta. Siaubas...Pernai vasarą nusipirkau a la lininę , panešiojau iki skalbimo. Paskui ir lyginau, ir garinau, vaizdas tik į daržą. Vis tik geriausios man plonos medvilnės. turėjau porą tokių, tai sunešiojau iki skylių.

Laukiu sėklų siuntinio. Jau rimtų. Pasiruošiau durpes, sėsiu baklažanus ir paprikas. Sugalvojau paskui nešti į šiltnamį, atitverti agroplėvele ir kabinti nakčiai kalakutines šildomas lempas.
Atsakyti
Labas

Inrida, ziuri sapniukas. Vakar 9 serija suziurejau ir niekaip nesuprantu ko ta Liutajeva ant tos seimos taip pyksta.

galit vadint mane durne, vakar vyras mane taip pavadino, pasejau siltnamin salotu ir ridikeliu. Kada jau jie sualvos dygti, tai jau ju reikalas ax.gif
Atsakyti
Sveikos, oi kaip džiaugiuos, kad nereik į darbą yahoo.gif ir dar algą mokės mirksiukas.gif
O norėjau liuosuotis, o gavosi viskas super 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2021 02 24, 09:43)


Lyžuka, bet kaip tie patarėjai įsivaizduoja nelygintą liną ??? blink.gif Apsivilksi tokią suknelę - kaip iš karvės gerklės ištraukta. Siaubas...Pernai vasarą nusipirkau  a la lininę , panešiojau iki skalbimo. Paskui ir lyginau, ir garinau, vaizdas tik į daržą. Vis tik geriausios man plonos medvilnės. turėjau porą tokių, tai sunešiojau iki skylių.



man tas pats, kiek belyginčiau kutvela biggrin.gif, bet aš nešiojau bet jau iš vis nelyginta tongue.gif, nors mačiau pareklamuotas staltieses lino tai tikrai baisiau negu baisu biggrin.gif mazgote užtiesus ir tai geriau atrodytu

QUOTE(Merii @ 2021 02 24, 12:03)
Sveikos, oi kaip džiaugiuos, kad nereik į darbą  yahoo.gif  ir dar algą mokės  mirksiukas.gif
O norėjau liuosuotis, o gavosi viskas super  4u.gif

ar ne per gerai čia tau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2021 02 24, 13:43)
ar ne per gerai čia tau  bigsmile.gif

nepavydėk, už minimumą pati tokiomis sąlygomis net nedirbtumei biggrin.gif
Pasigydysiu namuos, nervus atstatysiu, gal ne visai, bet vistiek kažkiek. Dar reikia to gerojo vitC nusipirkt, bet anas lb brangus, kur rekomendavo klientė, jos sūnus iš covido palatos liepė jam nupirkt. Tai ji sudiktavo ir patarė profilaktiškai gert jau dabar pradėti. Man lb energijos stoka, biski pajudu ir visa šlapia puškuoju...
Vokietijoje, rašo, jau pavasaris..., aštuoniolika šilumos?
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Sapniukai, vyras čia tave taip meiliai vadina. biggrin.gif

Pavasaris ir pas mane. Bet labai šlapias pavasaris. Baskis kaip neria į griovį, taip ir pakimba. Kojos mala vandenį, pilvas kabo ant šlapio sniego pliurzos. Nulekia į sandėlį , įšoka patikrinimui į visus iš eilės šiukšlių didmaišius, paskui dar po kokius tepalus, po dulkes. Vėl per kiemą į namus. Ai, dar užsuko į kaimyno vištidę, nes vištos ant visos gyvenvietės pasipiktinusios barėsi. Tada namo ir šuoliu ant sofos į pataliukus. O geriausia, kai radau užšokusį ant valgomojo stalo, prigulęs ant staltiesėlės prieš saulę šoniukus džiovinasi. blink.gif
Atsakyti
IK, vyras rolleyes.gif Na ka dabar daryt.

Labas

isleidau vyra i darba, po dvieju savaiciu atostou. Pasisejau vakar prieskonines zolytes, matysim.
Atsakyti