Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

labas 4u.gif

paklydęs vaikas pareina namo biggrin.gif pasiilgau ax.gif

nieko naujo, gyvenam, lašinius auginam ir tiek bigsmile.gif

Lyžuka, laukiu Tavo žinutės dėl gėliukų mirksiukas.gif kokie jurginiai l.patiko?

Kaimietuke, ar ne Tu ropes auginai? pirkau sėklų, dabar galvoju-su kuom valgomos ir kaip auginamos?
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Jurginėli,sveika sugrįžųsi. 4u.gif
Atsakyti
Jurginėli wub.gif 4u.gif
Keliskart mačiau Frau wub.gif užsukusią , ateik mieloji 4u.gif Kaip pas jus, ar potvyniai prasidėję?
Kad nebūt staiga šiluma ir ankstyvas pavasaris, nors tokie kalnai sniego.
Atsakyti
Jurginėli, galvojau , kad kaimuke sėdi be jokio ryšio užpustyta ... O tu, pasirodo , daugiabutyje. Ir mūsų neaplankai... Lipti tave reikėtų, bet ai...

Ropes gali sėti arba kuo anksčiau pavasarį , arba rugpjūčio antroje pusėje.
Pavasarinės jau būna birželio pradžioje. O skanios, o sultingos wub.gif Man tai retai kada pasisekdavo visas iki virtuvės nusinešti. Į šonus prabraukau, dantimis skūlelę atlipu ir išspjaunu, o vidus mikliai sutriauškinamas. O šiaip su majonezu, su rūgštele ir aliejumi. Pavasarinės nedaug aštresnės už ridikėlius. Ypač saldžios tos, kur dvispalvės. Geltonos pakankamai aitrios, užvalgius siera alsuoji. Bet geltonas mažiau kirmėliukai graužia. Rudeniui reikia nepersistengti su ankstyva sėja, nes bus kietos. Mūsų protėviai jas augino kaip posėlinę kultūrą po rugių. Na, jeigu rugius kerta per Oną, tai dar savaitė suarti, tai panašiai ir skaičiuojais. O dabar, kai rudenys ilgi, tai tas terminas ir nusikėlė.

Pernai auginau rudeniui tokius ridikus, Red Mead. Sukėlė furorą tarp pirkėjų. Gal kiek peraugo, per anksti pasėjau, rugpjūčio apie pradžią. Užaugo baisuliniai. Vidus raudonas, išorė balta.
https://www.seklos.l...idikai-red-meat

Sapniukai, gi atšilo. Atidaryk langus, kaip mat vidus sušils. biggrin.gif

Pritarkavau kibirą morkų , darysiu korėjietiškas salotas. O tai tingiu terliotis po mažai.
Atsakyti
biggrin.gif
Kaimietuke, tai panasiai ir darem, is lauko siluma kvietem. Buvo -3 blink.gif Ijungem putika, elektrine paklode ijunem, peciu prikurenau. Orkaitej zuvis su kruopot troskinasi.

Man ropes ko tai labai sukirmija ax.gif

Pries kokia valanda buvo 7 silumos. Dabar nenoriu is po kaldros lysti, tai nezinau kiek tempos, nebus jau labai silta.

Vaziuojant prie Kupiskio ribos stabde. Vyras tai mano troboj cia reistruotas, tai ji mielai leido mirksiukas.gif

Labas
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
ropės ir kaliaropes mano vienos iš skaniausių daržoviu smile.gif, savas greit suvalgau tada perku prekybcentriuose kaliaropes smile.gif, nes ropes jau bais be skonio buna toks grynas vandenelis smile.gif
https://sklep.cebule...ygmy-1-szt.html

va šitie buvo tobuli , tankus, platus nors ir žemokas kumas, žydejo ilgai ilgai, net kai jau kitus šalnos apgnaibe dar jis šviete smile.gif

čia skinti

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

spalvos del apšvietimo matyt skiriais,

kitą kur pirkau irgi raudona tai išaugo pora kotu ilgiausių su kekeltu ziedu ant dar ilgesniu kotu kuriuos moment vejas nulaužė

Jurgineli, kovo men uzsakinesiu tik nes mačiau parašyta per 8 dienas atsiuncia neturiu o ir nenoriu smile.gif kur laikyt paskui... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 22 vasario 2021 - 09:16
Superinė spalva ir žiedai ne maži bigsmile.gif
Pas mane plius šeši, lauke grynas pavasaris, toks geras oras wub.gif
Kaupiuos traukt siuvimo mašiną, prisirinko plyštgalių, reikia susiūti.
Yra medžiagų, bet pirmas klausimas ar nešiosiu ir kur, tuomet pagalvoji ir nea... , trikotažiniai labiau prie kūno, nors jie kaip tik išryškina visus neprivalumus. Dar kandys nesuėdė tų kostiuminių audinių ax.gif O buvo laikas, kai vaikščiojau kostiumuota biggrin.gif
Atsakyti
Meri, aš irgi anksčiau buvau nusistačiusi būtinai per metus nusipirkti vieną dalykinį kostiumėlį. Nors su juo kelis kartus per metus pasirėdydavau. Tai ir kabo gal desėtkas švarkelių , į kuriuos neįsibruku ir nemadingi pagal ilgį. Pernai jau nepirkau, absoliučiai jokių seminarų, susirinkimų ir kitokių pramogų.

Šakės, nuo visokių diklofenų jau skrandis skauda. Neturiu pasirinkimo , arba skrandis, arba petys. Kitą savaitę žygiuoju pas gydytoją, gal operaciją paskirs. Echoskopas parodė suplyšusią sausgyslę. Dabar tik bijau, kas spėtų sugyti iki darbymečio.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
IK- 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif Reikia priežastį naikinti.
Atsakyti
Aš kaip tik pernai atgaivinau kostiumeliu madas biggrin.gif, nusipirkau pora, tai galvoju labai patogu, prie sijonu bile ka gali vilktis, vieną švarka darbe laikau jei netiketai užreiktų griežtai dalykinį įvaizdi susiteikti biggrin.gif

Sveikos smile.gif
Atsakyti
Man su švarku nepatogu, nes reikia iš aukštai prekes siekti. Sijonus mėgstu, bet paprastus trikotažinius, minkštučius, nesilamdančius.
Taip faina kas ryt kitas kiemo katinėlis ant virtuvės palangės ant saulės šildosi, žiūriu lanko mano katytę wub.gif
Vakar pas dukrą buvau, atsinaujino baldus skandinavišku stiliumi. O jau akvariumo gražumas wub.gif , kitokios žuvys nei pas mane. Na man žuveliokų tik papildyt tos pačios rūšies, kad augtų pamaina. man lb patinka būreliais plaukiojančios. Lauksiu, kol priaugs pas ją augalų, kai šienaus, stojau į eilę.
Oras koks geras, lengva kvėpuoti.
Atsakyti