Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

QUOTE(Lyžuka @ 2021 02 18, 17:01)
Mačiau IK kitoje temoje kvietkus užsakineja verysad.gif, paliko jau matyt mane ir mano kompanija ant ledo biggrin.gif

išduok paslaptį bent iš kur  bigsmile.gif


O tu neprisijungusi prie tos GB grupės, kur užsakinėja ?
Susigundžiau bijūnais. Net nežinau, kiek ten siuntimas, bet surinko po 5 eur iki LT. Tik tiek, kad bijūnų kainos čia nedidelės.

https://lukon-bulbs.eu/pivonky

Siaubas, šiandien VMI pridavinėjau pakuotės deklaracijas. Pusę dienos knisausi, vis klaidą metė. Kol atradai , kad didžioji I skiriasi nuo 1. Matyt, jau po truputį man ateina brandi vaikystė. blink.gif

Katė išmovė į kiemą ir nepareina. Sušals tokią šaltą naktį.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2021 02 18, 21:36)
O tu neprisijungusi prie tos GB grupės, kur užsakinėja ?
Susigundžiau bijūnais. Net nežinau, kiek ten siuntimas, bet surinko po 5 eur iki LT. Tik tiek, kad bijūnų kainos čia nedidelės.

https://lukon-bulbs.eu/pivonky

Siaubas, šiandien VMI pridavinėjau pakuotės deklaracijas. Pusę dienos knisausi, vis klaidą metė. Kol atradai , kad didžioji I skiriasi nuo 1. Matyt, jau po truputį man ateina brandi vaikystė. blink.gif

Katė išmovė į kiemą ir nepareina. Sušals tokią šaltą naktį.

pirmą karta girdžiu apie kažkokią GB grupę , kur ja rasti ? mirksiukas.gif

pernai užsiprekinau iš lenkučių bijunu rudeni bile kiek, ir aplamai jau tiek visur prikišta pas mane visko, kad pirma reikia sulaukti bent išsprogstant ir žiuret kas ten kur yra bigsmile.gif , plius gi dar rožiu rudeni bile kiek susodinau, kaimyne mažinosi tai argi aš leisiu pražuti tokiam gėriui, viska paėmiau bigsmile.gif , tik per tuos kiekius nespejau mulčiuot, nes ir tokiu šaltuku nesitikėjau tai idomu kas parodys gyvybes dar irgi, bet iš tu "savu" lenku tikrai uzsakinesiu nes pernai bais vieni jurginai pasiteisno bigsmile.gif
Atsakyti
Lyžuka, pusiau miegodama ne taip parašiau.
FB grupė "Užsisakykime kartu gėlių iš Lenkijos".

Koks čia tau šaltukas. Po tokiais patalais. Sutinku, rožių antžeminė dalis gerokai pašals, bet palei žemę nė pro kur. Tiesiog atsinaujins krūmai iš apatinių pumpurų.

Net įdomu pasidarė . Kiek turi jau rožių krūmų ?

Iš lenkų sakysiesi ? Gal ir man jurginų prigriebti ? Vis daužau save per rankas, kad nereikia...
Atsakyti
Vakar penkias žuvis praradau, keičiau vandenį ir dvigubai kondicionierių padauginau, būna ir taip. Akvariumas klaidų neatleidžia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Merii: 19 vasario 2021 - 16:41
QUOTE(Merii @ 2021 02 19, 17:25)
Vakar penkias žuvis praradau, keičiau vandenį ir dvigubai kondicionierių padauginau, būna ir taip. Akvariumas klaidų neatleidžia.


blink.gif blink.gif blink.gif Tikiuosi, ne pačias gražiausias ?
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2021 02 19, 17:18)
blink.gif  blink.gif  blink.gif  Tikiuosi, ne pačias gražiausias ?


bet vis tiek gaila rolleyes.gif

Nebuvau i lauka net nosiuko iskisus.

Labas
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Meri- 4u.gif 4u.gif
Šiandien norėčiau niekur neiškišti nosies,tik megzti. ax.gif
Atsakyti
Padėtis akvariume stabili, visi likę gyvi 4u.gif
Galvoju megzti, bet nesugalvoju ką, yra angoros, mocheros likučių. Šalikų, kepurių kaip ir pakanka, gal kojines? Nors esu prisipirkus su angora, minkštos, švelnios, šildančios, lb darbe pasiteisinusios. Liemenių irgi prisimezgusi, net megztuką superinį nusinėrusi. Nežinau. Niekam kitiems nereikia.
Atsakyti

Užlipau vakar ant svarstyklių 6+ nuo rudenio, išsigandau ateis sraigių sezonas, nesusilenksiu :(. Viskas ir vėl prasideda protarpinis badavimas. Norėjau paklausti ar tiesa,kad negalima aštrių ir saldžių paprikų sodinti į vieną šiltnamį?

Atsakyti
Auda, ir pas mane ++ biggrin.gif Tegul atšyla, tada badausiu. O tai dabar kur buvus kur nebuvus vis stoviu prie kavos aparato. O prie kavos rankos tiesiasi kažką nugriebti... Nutirps sniegas, užtiesime šiltnamį, tada akys nematys kavos....

Gali sodinti, retai, bet kartais susikryžmina ir paimtos sėklos bus dievai žino kokios. Jei naudosi savas sėklas, kitais metais gali užaugti pusiau aštrios. Man užpernai taip atsitiko. Turėjau labai saldžių konusinių, šalia jelapenai buvo. Kadangi tos konusinės labai jau skanios, pasirinkau sėklų. Pernai buvo jau nebe saldžios, o kiek aštrokos. O toliau kur augo geltonosios, nieko joms nenutiko, sėklos geros. Pasodink per kokį tarpelį, pvz tarp jų gal kelis baklažanus ar pomidorus įterpti. Šiaip paprikos ir pomidorai, baklažanai yra savidulkiai. Jų kuokeliai būna žemiau už purkas, kad žiedadulkės byrėdamos priliptų. Ypač gerai matosi pomidorų žieduose, kur purkos kyšo per kelis mm priekyje. Reikia pasistengti, kad susimaišytų. Bet gi žinai, kokia musė praropojo, žiedadulkes surinko ant kojų, nutūpė ant kito, išbarstė.
Atsakyti
Labas

mes tai pasikrovem masina malkom, blokeliais, visokiais vamzdziais ax.gif Ryt bandysim Kupiskin vaziuot. Nieko neplanuoju daug nuveikt, nes troboj bus bezboznai salta.
Atsakyti